Ilość komentarzy: 261
Oceny: -2000
Bayern Monachium
09.04.2015 / 22:15:39
Jakieś pedały z Madrytu na głównej. a Baja gdzies schowany w czelusciach internetu. wstyd i hanba. jak widac jakosc meczu sie nie liczy. w koncu trzeba zadowolic dzieciarnie kibicujaca nurkom.

#pdk #kb7 #nurki #gimby

bez odbioru.
GalsonMadridista
Zarejestrowany od: 906 dni
Ilość komentarzy: 1081
Oceny: +7088
Kashima Antlers Tokyo Japonia Wisła Kraków Real Madryt Stany Zjednoczone New York City
10.04.2015 / 18:14:10
"#kb7" ? Benzema gra z numerem 9 jakby co. Do reszty twojego komentarza to się chyba lepiej nie będę odnosił, bo czasami lubię się pośmiac z takich idiotów jak ty :D
DorszuJP
Zarejestrowany od: 739 dni
Ilość komentarzy: 631
Oceny: +1526
AC Milan Polska Real Madryt Śląsk Wrocław Miedź Legnica
09.04.2015 / 22:06:13
Taka sobie gra Realu tradycyjnie sie męczyli ale na szczęście 3 pkt są!!!
EmilioZlatanBarca
Ilość komentarzy: 1671
Oceny: +22585
Manchester United Liverpool FC Legia Warszawa Lech Poznań Polska Real Madryt FC Barcelona Hiszpania
09.04.2015 / 18:57:15
trudny mecz przez 2/3 meczu ciężka walka po obu stronach, ale rutyna i doświadczenie oraz ogranie do ostatnich minut po stronie Realu. Po prostu realizują cele i są do tego przygotowani, Rayo opadło lekko z sił.
09.04.2015 / 17:49:22
Są ważne 3 pkt na trudnym terenie. Do tego kolejna bramka Cristiano i genialna asysta Carvajala. O arbitrze może lepiej nic nie napisze.
09.04.2015 / 17:01:08
Mecz nie należał do łatwych ale ważne , że są 3 pkt :)
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 737 dni
Ilość komentarzy: 8538
Oceny: +40060
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
09.04.2015 / 16:55:46
Brawo Real! Widzę że forma wróciła! Kolejny dobry mecz CR7 (gol + asysta)!
Mariachi_Playa
Zarejestrowany od: 740 dni
Ilość komentarzy: 9
Oceny: -18
Manchester United Manchester City PSG Borussia Dortmund Juventus Turyn Real Madryt
09.04.2015 / 16:25:54
Wole Barce, ale co jak co karny sie należał na Ronaldo :)
Czopa
Zarejestrowany od: 1039 dni
Ilość komentarzy: 3546
Oceny: +10408
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
09.04.2015 / 15:36:43
Widać gołym okiem ile daje Realowi powrót Jamesa świetny piłkarz ładny gol po ziemi bo niezłej akcji Brawo Real po 3 pkt z Eibar

max003
Zarejestrowany od: 1171 dni
Ilość komentarzy: 120
Oceny: +574
09.04.2015 / 18:58:05
Jeszcze Modric wrócił, warto o tym pamiętać ;)
Lord blume82v
Zarejestrowany od: 1045 dni
Ilość komentarzy: 610
Oceny: +243
FC Barcelona Lechia Gdańsk
09.04.2015 / 15:11:08
Iker obcioł włosy, Iker z roku 2012 i wstecz ;)
09.04.2015 / 15:07:48
I co kurna łyso hejterom Ikera co? Kompletne zjeby z niektórych ludzi.... Tak samo z Ronaldo... on nie podaje sam chce strzelić łyso co nie? Casillas w 11 tygodnia musi być!
KKS1922
Zarejestrowany od: 970 dni
Ilość komentarzy: 966
Oceny: +5352
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
09.04.2015 / 14:19:30
Mam nadzieję, że wyciągną konsekwencje wobec tego arbitra za brak odgwizdania ewidentnej 11 i pokazania żółtej kartki. Swoja drogą kartka dla Kroosa też nad wyraz... Gratki za zwycięstwo i opanowanie nerwów w końcówce.
09.04.2015 / 22:06:16
Gościu turbo cię jebło, ogarnij się, i przeczytaj słownik do j. Polskiego.
09.04.2015 / 16:37:07
Ej cweliku a mecze to ty kiedyś oglądałeś? Idąc twoim tokiem myślenia to z mojej strony Barca powinna być ciotami i baranami skoro 9-1 z Granadą nie wygrała
zexan
Zarejestrowany od: 1016 dni
Ilość komentarzy: 336
Oceny: +4369
09.04.2015 / 13:37:07
Wrócił motor napędowy Realu to się Real rozkręca ;)
09.04.2015 / 12:38:04
Real powinien się odwołać od kartki Ronaldo, a komitet bez piernięcia powinien mu tę kartkę anulować. No chyba, że pasuje Realowi, żeby Ronaldo już teraz się wykartkował :)
09.04.2015 / 12:36:33
A ten karny na Ronaldo to ewidentny i myślę, że nawet kibice Barcy się ze mną zgodzą:)
kryftof
Zarejestrowany od: 844 dni
Ilość komentarzy: 10
Oceny: +41
Lazio Rzym Polonia Warszawa
09.04.2015 / 21:54:23
Gdyby Ronaldo wcześniej tyle nie nurkował, to może by miał tego karnego...
09.04.2015 / 12:35:02
Zwycięstwo! Rayo to wymagający rywal jak się okazało, albo to Real w pierwszej połowie zagrał aż tak źle. Nie rozumiem uporu naszego trenera, który trzyma Bale'a za wszelką cenę. To aż kłuło w oczy, że potrzebujemy na boisku Isco jako 4 pomocnika!!! Wszedł Isco i zaczęło coś się dziać w drugiej linii. Nie mozna zawsze grać tak jak zawsze, trzeba patrzeć jak rywal się ma do naszej taktyki. I oczywiście brak zmian. Po co męczy tego Krossa czy Bale'a do ostatnich minut? Mamy zaraz cięzki mecz z Atleti. Powinien troche rotować w składzie. Mógł Chicharito i Jese czy Nacho wstawić, ale już koło 75 minuty a nie na 2 minuty meczu. Ich też to na pewno irytuje... Panie Carlo, weź się Pan ogarnij troszkę :)
manutd1987
Zarejestrowany od: 1018 dni
Ilość komentarzy: 1887
Oceny: +3805
Manchester United FC Barcelona
09.04.2015 / 12:01:56
niech sie kibice Realu ciesza że Casillas był dzisiaj w wyśmienitej dyspozycji .fantastyczne obrony z jego strony!!!!real dzisiaj na zero z tyłu,ale dziewiąta drużyna w tabeli pokazała że obrona Realu nie należy do najlepszych w lidze!!!!dzisiaj Casillas dał popis i tylko dlatego nic nie wpadło do jego bramki!!!!

jeśli chodzi o sytuacje w polu karnym z Ronaldo to jak najbardziej ewidentny rzut karny i błędna decyzja sędziego a kartka dla niego to juz absurd!!!!!

Real wygrał 2-0 a Barca 4-0!!!! więc żadnych zmian w tabeli !!!!nadal 4 pkt przewagi nad Realem!!!!
tomal86
Zarejestrowany od: 1579 dni
Ilość komentarzy: 321
Oceny: +713
Jagiellonia Białystok
09.04.2015 / 12:10:08
a co powiesz na ostatnie wyniki Real wygrał 9 do 1 a Barcelona tylko 1 do 0 . raz wygrywa się raz nie ważne są trzy punkty .
/ -10
Karny dla Ronaldo powinien być, ale że nie potrafi on przyjąć na klatę innej decyzji i maże się jak dziewczynka to jest jednak trochę żałosne.
HalaMadryt!
Zarejestrowany od: 668 dni
Ilość komentarzy: 46
Oceny: -38
Chelsea Londyn Liverpool FC Bayern Monachium Porto Real Madryt
09.04.2015 / 10:07:58
A no tak zapomnialem......Cassilas piękne parady. SĘDZIA CHUJ!
HalaMadryt!
Oceny: -38
09.04.2015 / 10:00:03
Pięknie Real, haha powrót Jamesa to naprawde najlepsza zecz dla Realu w tym roku. Hala Madryt!!!
chamstwo
Zarejestrowany od: 1363 dni
Ilość komentarzy: 6927
Oceny: +35878
Juventus Turyn
09.04.2015 / 09:58:01
Casillas nie miał przesranych interwencji, ale wszystkie niezbędne były bezbłędne. Karny powinien być podyktowany, Ronaldo nie symulował, tylko sprytnie wykorzystał wślizg przeciwnika. Powrót Jamesa jest niemniej ważny niż Modrica. Nie rozumiem ludzi, którzy piszą o tym żeby oszczędzić Kroosa(niekoniecznie na tym portalu). Ja wiem, że ma prawo być zmęczony, ale naprawde jest podstawowy. Może z Eibarem usiądzie, bo chwile potem jest LM. Rayo potrafi sobie stworzyć sytuacje w ataku, ale z tyłu jednak nogi z galarety jak przyjechał przeciwnik, który 3 dni wczesniej wdupił komuś 9 bramek. Ogólnie obowiązkowe 3 punkty i to się liczy.
Cin19880
Ilość komentarzy: 542
Oceny: +3855
Liverpool FC Lech Poznań
09.04.2015 / 09:32:23
Alez Rayo zdominowalo Real w pierwszej polowie, szkoda ze nie udokumentowali tego bramka bo na pewno mecz bylby ciekawszy
09.04.2015 / 08:23:19
Znów sędzia w roli głównej,a dziady z Fifa i Uefa patrzą jak szpak w pi....ę i nie rozumieją co się dzieje w nowoczesnym piłkarskim świecie
az
09.04.2015 / 08:19:31
No to Rayo nieźle przećwiczyło Casilasa :)
/ -27
Rayo dobrze zagrało. Ronaldo reakcj na te kartkę robi się z każdą kartką żałośniejsza.,
Widać. że karny jak pieron, ale czy on musi tak gestykulować??? Kładzie się jak do Allaha,śmieje jk ciotka Malwina i macha rękami jakby Downa miał. Ejno przeprqaszam brdzo ale to jest strqsznie irytujące.
Graty za wygrana.
MeoLessi
Ilość komentarzy: 1402
Oceny: +12558
09.04.2015 / 08:05:49
Dobra koleś, już wszyscy wiedzą, że nie lubisz Ronaldo, możesz sobie darować już ten sam tekst pod każdym skrótem meczu Realu
hoakiem
Zarejestrowany od: 1170 dni
Ilość komentarzy: 410
Oceny: +1892
09.04.2015 / 01:26:09
dzielnie walczyl Rayo, piekny mecz, jak zawsze wygral lepszy!
/ -19
a ronaldo samolub dalej swoje ,cieszyl sie z tej asysty rodrigesa jakby niewiedomo jaka pilke poslal
09.04.2015 / 00:21:44
300 bramek na koncie Ronaldo w Realu, do wyrównania rekordu jeszcze 23 brameczki, to jest tylko kwestia czasu aż Ronaldo przegoni Raula. Z kolei 305 potrzeba mu do wyrównania rekordu Di Stefano.
kapek1411
Zarejestrowany od: 686 dni
Ilość komentarzy: 158
Oceny: +1076
Manchester United Real Madryt
09.04.2015 / 00:19:18
Pierwsza połowa bardzo słaba, mizerny pressing, mizerne bieganie, nerwowość. Dobrze że przerwa wpłynęła pozytywnie i było lepiej. Ciekawy jestem gdyby Real zagrał klasycznym 4-4-2 Kroosem, Modriciem, Isco i Jamesem w derbach Madrytu.
K.R.U.L.
Zarejestrowany od: 950 dni
Ilość komentarzy: 1390
Oceny: +11039
Manchester United Francja Parma Atlético Madryt
09.04.2015 / 00:18:30
Wkoncu Ronaldo zachowuje sie jak mezczyzna i nie rzuca sie do sedziego tylko pokornie przyjmuje jego decyzje, brawo.
Suezir47
09.04.2015 / 00:16:04
Bym zapomniał karny dla Realu powinnien być bez żadnych dyskusji, Ronaldo wziął zawodnika na raz i ten mu w nogi wszedł.
Mazda323
Zarejestrowany od: 683 dni
Ilość komentarzy: 148
Oceny: -421
CA Boca Juniors Argentyna AS Roma FC Barcelona Polonia Bytom
09.04.2015 / 08:06:04
W nic mu nie wjechał ,nawet go nie dotknał,zrobił tzw pusty przelot wslizgiem,tyle ze CR 7 sprytnie stanał i podstawił sie pod nogi zawodnika jadącegona d...ie ku lini koncowej.Niemniej muszę sie z przykrościa zgodzic iz takie rzeczy w polu karnym sie gwizdze i sedzia niestety powinien podyktowac 11-stke.Nienajgorszy mecz Realu ,widac ze powoli wychodza z dołka,jako kibic Barcy gratuluje zwyciestwa.
sagem511
Ilość komentarzy: 918
Oceny: +6613
Manchester United Polska
09.04.2015 / 09:45:49
Przyjrzyj się jeszcze raz i powiedz to samo, bo nie wierze, że można takie głupoty pisać jak ty."sprytnie stanął i podstawił się pod nogi zawodnika..." hah sory ale nie mam pojęcia jak tak można wywnioskować
Mazda323
Oceny: -421
09.04.2015 / 13:12:55
Aha spójrz pare postów wyzej na wypowiedz kolesia pseudonim "chamstwo"...Wiec jednak nie tylko ja tak uwazam.....
Mazda323
Oceny: -421
09.04.2015 / 13:07:51
Mozna jak sie samemu kiedys grało(oczywiscie kilka klas nizej) i zna sie takie rzeczy z autopsji .Po za tym o co ci chodzi napisałem ze powinien byc karny i dalej tak uwazam.Po prostu tak to wygladalo ,ale suma sumarum za takie styki w polu karnym nalezy sie 11-stka i tak powinno byc,napisałem prawde ktora widocznie w oczy kole. .Po za tym ,jak sedzia dyktuje 11-stke po nurze CR7 ,to sa gadki ze takie rzeczy sie zdarzaja,sedziowie sa omylni itd.A tutaj niektorzy biadola jakby to był najbardziej oczywisty faul w historii futbolu i sytuacja ta pozbawiła Real conajmniej jakiegos tytułu juz nie mówiac o zwyciestwie w tym meczu .Real wygral wiec po co ten placz i lament?Po za tym CR & dopadła karma za te wszystkie pajacowania i symulki ,wiec nie dziwota ze sedziowie patrza na niego jak na symulanta.Bez odbioru .
09.04.2015 / 00:13:25
Trzeba powiedzieć że Rayo posawiło trudne warunki do gry, nie było łatwo, mimo tego że tracą mnóstwo bramek. Odważnie grali, tylko gdy była dogodna systuacja, troche wolnego pola zawodnicy Rayo nie wachali się oddawać strzałów Realu, były nerwy, co prawda nie obejrzełem całego meczu, przegapiłem ok 30 min drugiej połowy przez problemy z internetem, ale tak to wyglądało z mojego punktu widzenia. Cieszy mnie kolejna wygrana Realu po świętach, a przedewszystkim cieszy bramka Jamesa, napewno to go podbuduje by wrócić do formy z przed kontuzji. Hala Madrid !
Gall Anonim
Ilość komentarzy: 415
Oceny: +2855
Chelsea Londyn
09.04.2015 / 00:12:10
Sędzia się nie popisał przy ewidentnym karnym na Ronaldo. Dobry mecz Casillasa.
Adam_Kalisz
Zarejestrowany od: 831 dni
Ilość komentarzy: 1157
Oceny: +1379
09.04.2015 / 00:11:32
sedzia przy karnym dla realu pokazał brak klasy . Pierwsza połowa kapitalna Rayo. Dobrze sie stalo z tym niepodyktowanym karnym. Real się wziął w garść i wreszcie dostał jakiś impuls do ataku. Bardzo ważne 3 punkty
neymes94
Zarejestrowany od: 846 dni
Ilość komentarzy: 736
Oceny: +1365
09.04.2015 / 00:09:44
/ -25
Wstydliwy występ Realu jedną z najgorszych defensyw La Ligi.Wymęczone zwycięstwo.Brawo dla sędziego.To swoiste zadośćuczynienie za wcześniejsze jedenastki niesłuszne dyktowane przez arbitrów zauroczonych poezją Crisa.
09.04.2015 / 00:08:24
Nie dość że mnie Netia podk***iła zakłóceniami na canal + to jeszcze ten sędzia..
nemrod51021
09.04.2015 / 00:07:23
aż mnie oczy bolały zwłaszcza przez 1 połowę sędzia popełnił bardzo duży błąd nie dyktując karnego przez co później żółte kartki dostało aż 3 zawodników RM, jestem ciekaw jak zagra RM bez Jamesa, Ronaldo, Krossa, czyżby Isco, Lucas w środku?
Khal Drogo
09.04.2015 / 00:06:25
Mam nadzieję ,że będzie jakieś odwołanie od błędnej kartki dla CR7.
Khal Drogo
09.04.2015 / 00:05:48
Te kartki to jakieś pomyłki,nie dziwie się piłkarzom Realu,też bym się wkur*ił gdyby sędzia nie podyktował ewidentnego karnego.
09.04.2015 / 00:03:59
Sędzia masakra... widzi spalone gdzie ich nie ma. Na dodatek CR7 nie zagra w następnym meczu bo sędzia się pomylił nie dyktując ewidentnego karnego ;/
09.04.2015 / 12:40:45
Nie ma tego złego... Będzie miał czyste konto kartkowe:) i do końca będzie mógł na luzie grać :) a praca sędziów to jest coś strasznego
kkkonradkkk
Zarejestrowany od: 782 dni
Ilość komentarzy: 20
Oceny: -52
09.04.2015 / 00:03:41
Gra w dzisiejszym meczu Cr7 - poezja
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Rayo Vallecano - Real Madryt 08.04.2015 wynik: 0:2 z dnia 08.04.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.