Zarejestrowany od: 1085 dni
Ilość komentarzy: 340
Oceny: +4461
19.04.2015 / 13:50:16
Ale bramkarz dał dupy przy ostatniej bramce. Neuer by to 2 razy zdążył przejąć ;)
19.04.2015 / 10:58:07
Messi 400 bramka :)) Tak dalej Messi tak dalej :))
25robert25
Zarejestrowany od: 821 dni
Ilość komentarzy: 250
Oceny: +1488
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Napoli Ajax Amsterdam Widzew Łódź Polska FC Barcelona
19.04.2015 / 08:15:46
Jak ktoś lubi sie odrobine spóźniać na mecze albo za wczesnie wyłączać TV, to nie zobaczył żadnej bramki ;d
viper231
Zarejestrowany od: 1030 dni
Ilość komentarzy: 336
Oceny: -2280
19.04.2015 / 04:36:42
/ -42
tak było messi messi i spartolił i za chwile znowu messi messi i du.... za chwile znowu messi messi i du... a bramka to fartem zdobył
19.04.2015 / 00:56:16
mecz ponad wszelką wątpliwość był wyśmienity. doliczony czas gry i mogła być różnie Valencia była pod polem karnym Barcy, błąd kontra i wynik ustalony, ale emocji nie brakowało i to ważne, a zwycięstwo nad bardzo dobrze grającym rywalem cieszy i to podwójnie.
Mati95
Zarejestrowany od: 721 dni
Ilość komentarzy: 279
Oceny: +4389
Inter Mediolan Polska Real Madryt Korona Kielce
19.04.2015 / 00:40:03
Szybki meczyk , działo się sporo a o to właśnie w piłce chodzi :)
mikel94
Zarejestrowany od: 786 dni
Ilość komentarzy: 2
Oceny: -46
18.04.2015 / 23:23:09
/ -66
jestem wielkim fanem Barcy od 11 lat . ale czy tylko ja widze wielkiego spalonego przy golu messiego ???
Ciotka Szkawranka
Zarejestrowany od: 796 dni
Ilość komentarzy: 476
Oceny: +2272
Borussia Dortmund Polska FC Barcelona
19.04.2015 / 08:48:35
zauważ że sędziowie liniowi biegają tylko do połowy boiska, nie bez powodu...
piotrek7895
Zarejestrowany od: 805 dni
Ilość komentarzy: 4
Oceny: +6
Polska FC Barcelona
19.04.2015 / 20:59:19
Tyle , że przy golu Messiego nie było spalonego ponieważ podanie było na połowie Barcy a na własnej połowie nie ma spalonych... VeB
Oceny: +5352
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
18.04.2015 / 22:03:43
Wielkie brawa dla bramkarza Barcy, a co do Valenci to jak się nie strzela 100 % okazji to się nie wygrywa
Reuszi01'
Zarejestrowany od: 820 dni
Ilość komentarzy: 51
Oceny: +209
18.04.2015 / 21:38:13
Szkoda trochę Valencii, ale dla mnie zwycięstwo Barcy, to ważne 3 punkty.
Matthiass
Zarejestrowany od: 774 dni
Ilość komentarzy: 325
Oceny: +1582
Argentyna Brazylia Chile Kolumbia Chorwacja Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Southampton FC
18.04.2015 / 21:28:13
Wazne 3 punkty :),ale Valencia zasłuzyła na wicej :)
18.04.2015 / 20:32:05
Faule na piłkarzach Barcelony nie gwizdane, faule wyciągnięte z dupy gwizdane na pęczki, karny z dupy... Już nie pierwszy raz sędziowie robią na koniec rozgrywek wszystko, by mistrzostwo zdobyła drużyna hiszpańska, nie katalońska. Robią to prawie tak bezczelnie, jak w polskiej ekstraklasie. Brakuje tylko ubecji odwiedzającej szatnię Barcelony w przerwach meczy, kiedy Realowi nie szło, jak w czasach Franco.

Myślałem sobie prędzej, że może mam paranoję, ale kilka minut meczu Realu i co? Bramka Ramosa z metrowego spalonego. Będą się musieli panowie z Barcelony nieźle sprężyć, żeby wygrać ligę. Wygrać w uczciwych warunkach nie jest łatwo, a przy takich wałach to będzie naprawdę niezły wyczyn.
Kalista23
Zarejestrowany od: 712 dni
Ilość komentarzy: 282
Oceny: +1614
18.04.2015 / 22:19:54
/ -17
hahah wyczuwam ból dupy Katalońców bo Real zaczął gonić :D czas więc szukać powodów i wymówek jak Barca przegra lige :D

18.04.2015 / 20:12:22
Pique do wymiany... Przy każdym jego kontakcie z piłka boje się aby czegoś nie spie*dolił
Martini%
Zarejestrowany od: 1285 dni
Ilość komentarzy: 152
Oceny: -421
18.04.2015 / 19:55:38
Ale słaby mecz barcy, całą grę cisneła Valencja...
balotelli najlepszy
Zarejestrowany od: 751 dni
Ilość komentarzy: 4423
Oceny: +5542
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
18.04.2015 / 19:39:15
Wiedziałem że Barca wygra i miałem rację..
manutd1987
Zarejestrowany od: 1088 dni
Ilość komentarzy: 1988
Oceny: +4591
Manchester United FC Barcelona
18.04.2015 / 19:29:36
CIESZY TO ,ŻE REAL PO TEJ KOLEJCE NADAL BĘDZIE WĄCHAŁ TYŁY A JEGO KIBICE NADAL BĘDĄ MIELI OGROMNY BÓL DUPY Z TEGO POWODU!!!!!!

HOVAC90 DODAJ KOMENTARZ POMECZOWY!!!! KIBICE BARCY WCIĄŻ CZEKAJA NA TO CO MASZ DO NAPISANIA NA TEMAT MECZU!!!!
/ -20
Co do meczu trache Barca przyfarciła ale 3 pkt są i niestety oddala sie od nich Real... ale sezon jeszcze trwa także nic nie wiadomo
pr0b4rtez
Zarejestrowany od: 818 dni
Ilość komentarzy: 246
Oceny: +1558
Manchester United Polska FC Barcelona
18.04.2015 / 19:36:00
A nawet mi sie nie chce minusować takich kretyńskich komentarzy. Masz plusa "kibicu" i idz sobie gdzieś indziej pokrzyczeć.
18.04.2015 / 19:32:08
Ty się módl żeby Was Atletico nie dościgło a potem podnieś głowę wyżej. Narazie jest nisko.
DorszuJP
18.04.2015 / 19:21:35
Jako kibic Realu od dziecka, wstydze sie za was gimby pierdzielicie bez sensu kto wygra owszem mam nadzieje że Real wygra lige ale, to sie okaże i nie trzeba od razu jeździć po innych zespołach które zaśługują na szacunek
rzepek1
Ilość komentarzy: 6232
Oceny: +44164
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa RB Lipsk
18.04.2015 / 19:11:09
Pociąg zwany Barcelona nieco odjechał. Ciekawe jak odpowie teraz Real. Bardzo ciekawa końcówka La Liga!
Oskaru1234
Zarejestrowany od: 813 dni
Ilość komentarzy: 167
Oceny: +1155
Borussia Dortmund Lech Poznań FC Barcelona
18.04.2015 / 19:11:07
Brawo dla mojego idola, Suareza :D A gol Messiego, hehe, nieźle sie uśmiałem, tak jak jego autor :D
neymes94
18.04.2015 / 19:05:55
Bezcenne są te rozpaczliwe i zarazem płaczliwe komentarze Sługusów Realu . Może Valencii poszczęści się z Wami. Vamos!!!!!!
Oceny: +10912
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
Oceny: +2436
Internacional Santos Chelsea Londyn Borussia Dortmund Napoli Legia Warszawa Polska FC Barcelona
18.04.2015 / 18:36:50
Leo ledwo zyl ledwo biegl do tej ostatniej pilki ale dal rade szacun jsk probowal staral sie wiele sil stracil
choro
Zarejestrowany od: 1250 dni
Ilość komentarzy: 177
Oceny: +2100
Schalke 04 Polska FC Barcelona Śląsk Wrocław
18.04.2015 / 18:36:35
Barca oby tak dalej koniec ligi już nie daleko nie spieprzcie tego !!
18.04.2015 / 18:30:44
No bardzo ważne 3 punkty jeszcze tylko Atletico z poważnych rywali i można się cieszyć z tytułu bo już nie ma się na kim potknąć a Sreal może dziś jednak straci :P
kamil16813
Zarejestrowany od: 974 dni
Ilość komentarzy: 491
Oceny: +2640
Arsenal Londyn Liverpool FC Borussia Dortmund AC Milan Legia Warszawa Polska FC Barcelona Stal Rzeszów
18.04.2015 / 18:59:14
/ -11
1. Jest jeszcze przecież Sociedad, z którym zawsze są ciężkie mecze 2. Szacunek Visca Łebku (albo śmietku) się należy dla rywala, który ma więcej trofeów niż Barca więc ogarnij się
18.04.2015 / 18:18:50
Brawo Barca fatalnie w obronie na początku ale i tym się zapomina :D Dawać po mistrzostwo!! VeB
manutd1987
18.04.2015 / 18:14:25
3 PKT ZDOBYTE Z VALENCIĄ + BÓL DUPY KIBICÓW REALU MADRYT= EKSCYTACJA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE!!!!!!!
manutd1987
18.04.2015 / 18:08:18
HOVAC90 TY GEJU Z WAMPA!!!!

NAJPIERW PISZESZ PRZED MECZEM PSG-BARCA ŻE POSTAWIŁEŚ NA PSG Z REMISEM A TERAZ JEBANA SZMATO BEZ SZKOŁY ,WALIDRUCIE WALONY W DUPE PRZEZ KUMPLI ZE SZKOŁY I Z PODWÓRKA NAPISAŁEŚ:

"Remisik się szykuje i ostry płacz w Poniedziałek manutd1987 w jego gimnazjum, bo jego koledzy ( a raczej chłopaki z jego szkoły, bo on kolegów nie ma) będą go znowu tępić, bo ukochana drużyna tego downa straci punkty hehe"

I GDZIE MASZ TEN REMISIK GEJASIE!!!!!!!!!???????

PRZESTAŃ ĆPAĆ ALBO POWIEDZ STARYM ŻEBY PRZESTALI SIE LAĆ PO GŁOWIE I RYJU BO STRASZNI CI TO SZKODZI!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VAMOS BARCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18.04.2015 / 18:03:55
Brawo Barca, zasłużone zwycięstwo choć w pierwszej połowie grali fatalnie w obronie, ale cóż. Szczęście sprzyja lepszym :)
Bardzo wazne 3 punkty!
Brawo Valencia! Duzo okazji ale niestety duzo nie wykorzystanych i ten rzut karny...
18.04.2015 / 18:01:29
Najważniejsze są trzy punkty w tym meczu było widać zmęczenie bo w ostatnim czasie barcelona ma bardzo duże natężenie meczowe.Ważny w tym meczu był obroniony karny przez brawo.
GalsonMadridista
Zarejestrowany od: 975 dni
Ilość komentarzy: 1149
Oceny: +7578
Kashima Antlers Tokyo Japonia Wisła Kraków Real Madryt Stany Zjednoczone New York City
18.04.2015 / 18:00:01
/ -60
Tytuł frajerów roku otrzymuje...Valencia !
Jak można miec tyle okazji, kilka 100 %, rzut karny, przewarzac i prowadzic gre przez pewien długi okres czasu i przegrac ? Żałosne...
18.04.2015 / 18:32:30
Niestety ten tytuł jest zarezerwowany dla Realu ;)
manutd1987
18.04.2015 / 18:11:16
KOLEJNE DZIECKO CO MA BÓL DUPY ŻE BARCA WYGRAŁA Z VALENCIĄ I BÓL DUPY ŻE JAK REAL DZISIAJ WYGRA NAWET 100-0 TO GÓWNO IM TO DA!!!!!
18.04.2015 / 18:02:48
/ -43
widzę minusy od visca dzieci się pojawiają. Pewnie uważacie, że wasza wielka Barca zmiażdzyła Valencie, co ? Śmiech na sali
patriota69
Zarejestrowany od: 1163 dni
Ilość komentarzy: 163
Oceny: +1342
Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona
18.04.2015 / 18:06:55
tylko się nie zesraj tym krytykowaniem , coś nie pasuję wypierdalaj w podskokach komentować twój klub i się podniecaj wygranymi z drużynami z szarego końca tabeli . Dziękuję za uwagę
ZielonYyy
Ilość komentarzy: 4004
Oceny: +27214
Liverpool FC Borussia Dortmund FC Barcelona Raków Częstochowa
18.04.2015 / 18:06:13
Po prostu nadal myślę i myślę, i nie mogę sobie przypomnieć tych "kilku" sytuacji 100% Valencii :)

Owszem był słupek, karny i 2 bardzo groźne sytuacje, ale napewno nie 100%

Dodatek to to, że obrażasz Valencie, zagrali dobrze, ale to nie znaczy, że grając dobrze wygrasz mecz :)
/ -28
Bardziej spierdolic karnego sie chyba nie dalo.
18.04.2015 / 17:58:38
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRAWO BRAWO BRAWO BARCA !!!!!!!!!!!!

PRZED SPOTKANIEM BYŁO PEWNE ŻE TEN MECZ Z TAK SILNYM ZESPOŁEM JAKIM JEST VALENCIA BEDZIĘ CIĘŻKI I BYŁA TO TRUDNA PRZEPRAWA DLA BARCELONY.

JAK MÓWI KLASYK(CZYLI KIBICE REALU): "NIEWAŻNE JAKA GRA NAJWAŻNIEJSZE 3 PKT" I DZIŚ TE PUNKTY BARCELONA WYWALCZYŁA!!!

W TEJ SYTUACJI TO REAL DZISIAJ MOŻE NAWET WYGRAĆ 10-0 Z MALAGĄ!!!!!!

Ali ba ba
Zarejestrowany od: 719 dni
Ilość komentarzy: 319
Oceny: +815
18.04.2015 / 17:58:15
Dobra już się najebałem teraz czas się dojebać przy Chelsea i United piękna Sobotka :D
18.04.2015 / 17:57:20
Bardzo ciekawy mecz brawa dla Valenci za walkę no i oczywiście Barcelony a w szczególności Brava dla bramkarza dumy Kataloni za obronienie karnego jak i resztę interwencji. P.S zdecydowanie za dużo odgwizdanych fauli ten sędzia troche niszczył widowisko.
18.04.2015 / 17:55:04
Duet Messi - Suarez coraz lepiej i lepiej.
Haha co za gol Messiego :)
Aż ciężko uwierzyć że Valencii nic w pierwszej połowie nie weszło. Super grali i zasłużyli na gola albo i dwa. Ale gratki dla Barcy, krok bliżej mistrzostwa.
Nusieek
Zarejestrowany od: 982 dni
Ilość komentarzy: 75
Oceny: +195
Argentyna Belgia Brazylia Chelsea Londyn Manchester City PSG Borussia Dortmund Lech Poznań FC Barcelona
18.04.2015 / 17:54:42
Ufff...
Xherdan Shaqiri 91
Zarejestrowany od: 746 dni
Ilość komentarzy: 1568
Oceny: +11696
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
18.04.2015 / 17:54:21
No to 3 Pkt są obawiałem się Valenci bo to bardzo dobry klub umie urywać punkty klasowym klubom Messi jaki zmęczony dawno tak wycięczonego go nie widziałem hihi brawoo Barcooo ;)
pilkarzyk123
Zarejestrowany od: 1559 dni
Ilość komentarzy: 7722
Oceny: +32062
Polska FC Barcelona Zawisza Bydgoszcz
18.04.2015 / 17:55:03
W końcu grali o 16 i widać jak Słońce biło po głowach.
Duelek21
Oceny: +564
18.04.2015 / 18:01:55
Zgadzam się i z twoją kwestią ale też mi się zdaje ,że zmęczenie po meczu z PSG też daje we znaki Pozdrawiam
ViscalllBarca
Zarejestrowany od: 911 dni
Ilość komentarzy: 65
Oceny: +419
Jagiellonia Białystok Polska FC Barcelona Deportivo La Coruña
18.04.2015 / 17:54:10
Bardzo fajny meczyk w wykonaniu obydwu drużyn brawo !
Arczisork
Zarejestrowany od: 1061 dni
Oceny: +67
FC Barcelona Olimpia Elbląg
18.04.2015 / 17:54:04
Właśnie 2-0, nie jest konieczne wrzucanie skrótów 2 minuty przed zakończeniem meczu.VeB!
18.04.2015 / 17:53:47
Mega wazna wygrana.
Gole w 1 i ostatniej minucie.
W pierwszych 20 minutach Valencia powinna prowadzić minimum 2-1.
Brawo Bravo. Pięknie wyczułeś karnego.
Messi trochę się gubił, ale śmiesznego gola strzelił.
Brawo Barcelona.
Pozdrawiam :)
Ali ba ba
Oceny: +815
18.04.2015 / 17:53:27
No pierwsza połowa był Ogień później przygasło ale meczyk jak najbardziej Ciekawy. VeB !
CFC
Zarejestrowany od: 1253 dni
Ilość komentarzy: 318
Oceny: +3178
Chelsea Londyn Middlesbrough Juventus Turyn Lech Poznań Polska FC Barcelona Atlético Madryt
Szczęście sprzyja lepszym.
Valencia się rzuciła na początku później stracili siły i Barce gnietła.
18.04.2015 / 17:52:47
1 min bramka 1-0 i to ustaliło wynik meczu :) teraz czas na Real
18.04.2015 / 18:01:17
REAL MOŻE DZISIAJ WYGRAĆ NAWET 100-0 I GÓWNO IM TO DA!!!!!