Zarejestrowany od: 776 dni
Ilość komentarzy: 13
Oceny: -30
28.04.2015 / 10:30:41
z taka gra Real w tym roku niezdobedzie przypuszczalnie NIC - brawa dla Celty coz za zaangazowanie i walka - az strach pomyslec co oni by wyczyniali jakby zarabiali takie ciezkie pieniadze jak hrabiowie z Realu, ktorym sie nawet za bardzo biegac w tym meczu nie chcialo ...
rzepek1
Zarejestrowany od: 1642 dni
Ilość komentarzy: 6232
Oceny: +44163
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa RB Lipsk
27.04.2015 / 21:03:31
Celta zasługiwała na więcej. Gdyby byli bardziej skuteczni to wynik mógłby być inny. Szkoda Celty, ale fakt faktem, że Real znów zwyciężył i walka o mistrzostwo trwa w najlepsze.
piżmak
Zarejestrowany od: 854 dni
Ilość komentarzy: 1014
Oceny: -463
Tottenham Hotspur Juventus Turyn Legia Warszawa Polska FC Barcelona
27.04.2015 / 18:46:41
Nie jestem kibicem Realu ale też nic do niego nie mam(czasem ich hejtuje jak mnie jakiś dzieciak kibic krolewskich wkurzy wpisami o Barcelonie..)Moim zdaniem jakby wziąć pomoc z Realu i atak z Barcy powstałąby drużyna idealna więc ciężko powiedzieć która drużyna jest lepsza:)Benzema nie był słąby ale widze że w końcu Real ma naprawde godnego tego klubu napastnika...Jernandez jest dynamiczniejszy i ostatnio co wazne skuteczniejszy.Do Christiano też specjalnie nic nie mam,po obejrzeniu skrótu nie wydaje mi sie by zagrał zle(podobnie jak MArcelo...)ale skrót może być mylący..to tym razem był w cieniu innych.Moim zdaniem jak James wykorzysta w pełni swój potencjał,kunszt techniczny to on może być pierwszoplanową postacią w Realu
Oceny: +5542
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
Oceny: +70
Arsenal Londyn Manchester United Borussia Dortmund AS Roma Jagiellonia Białystok Polska FC Barcelona Znicz Pruszków Termalica Nieciecza
27.04.2015 / 16:37:47
Świetny mecz, Celta postawiła jak widac poprzeczke ale na szczęście Real dał rade
Hala Madrid!!!
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 801 dni
Ilość komentarzy: 8686
Oceny: +40440
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
27.04.2015 / 16:36:37
Brawo Real! Brawo Chicharito za kolejne bramki, James też zagrał dobry mecz.
radek0809
Zarejestrowany od: 980 dni
Ilość komentarzy: 236
Oceny: +1118
Liverpool FC Leicester City FC Bayern Monachium Ajax Amsterdam Polska Real Madryt Sevilla
27.04.2015 / 16:18:25
Trochę sie zacząłem obawiać o wynik po golu Celty. Real nie może sobie pozwolić na błędy jeśli chce liczyć na mistrzostwo. Na szczęście chłopaki się zmobilizowali i wygrali mecz. Celta gra bardzo dobrze z drużynami z czołówki. Urwała już pkt AM i FCB. Dobrze że tym razem się nie udało. Teraz trzeba wytrzymać do końca i liczyć na to, że AM urwie pkt FCB. Ciężko będzie ale może sie uda wywalcyć mistrzostwo.
bartekbartekbartek
Zarejestrowany od: 1213 dni
Ilość komentarzy: 33
Oceny: -1
Borussia M'gladbach Legia Warszawa Polska Real Madryt
27.04.2015 / 16:16:25
Mimo, ze Iker jest legenda Realu to powinnien ustapic miejsca Navasowi bo broni co raz slabiej, nie jest w dobrej formie.
kamilcieslar1999
Zarejestrowany od: 868 dni
Ilość komentarzy: 2673
Oceny: +8064
Manchester United Newcastle United Napoli Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
27.04.2015 / 16:11:43
Nieźle gra ta Celta bo w tym sezonie zwycięstwo z Fc Barceloną i Atletico Madryt oraz bardzo wyrównany mecz z Realem.
tomuś
Zarejestrowany od: 698 dni
Ilość komentarzy: 2
Oceny: -5
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Bayern Monachium Borussia Dortmund Wisła Kraków Legia Warszawa Lech Poznań Polska Real Madryt
27.04.2015 / 15:21:45
Brawa dla Grosika. Ostatnio daje pokaz. Ciekawe jak będzie grał kiedy wróci z wypożyczenia.
27.04.2015 / 15:42:52
Nie ma sie szacunku do legend to nie ma sie tez szacunku do klubu ! sezonowcu . Hala Madrid
WafelKru(L)
Zarejestrowany od: 810 dni
Ilość komentarzy: 131
Oceny: +186
AC Milan Juventus Turyn Real Madryt
27.04.2015 / 15:48:47
Poprostu Casillas nie wie kiedy zejść ze sceny ... Przykro mi ale co mają legendy do dobrej dyspozycji i gry w piłkę ?
kuba1112345
Ilość komentarzy: 296
Oceny: +1087
Chelsea Londyn Borussia Dortmund Niemcy Polska FC Barcelona
27.04.2015 / 15:12:26
Dobry mecz Jamesa i Chicharito. Ciekawe czy Meksykanin wygryzie ze składu Benzeme?
Oceny: +319
Chelsea Londyn Crystal Palace FC Juventus Turyn Legia Warszawa Polska Real Madryt Hiszpania Francja Drweca Nowe Miasto Termalica Nieciecza
27.04.2015 / 14:16:34
Pomimo problemów Realu i tak zwyciężyli bardzo się cieszę i liczę na wygraną lige
Czopa
Zarejestrowany od: 1103 dni
Ilość komentarzy: 3646
Oceny: +10909
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
/ -16
Jako kibic Barcy trochę żałuje że Real nie stracił punktów.
chamstwo
Zarejestrowany od: 1427 dni
Ilość komentarzy: 7231
Oceny: +38377
Juventus Turyn
27.04.2015 / 12:14:28
Fajny meczyk, szkoda, że Jese czasem nie pogra więcej. Walka o tytuł wciąż zacięta.
LeonMessi1991
Zarejestrowany od: 1447 dni
Ilość komentarzy: 1107
Oceny: +6340
Bayern Monachium Polska FC Barcelona Korona Kielce
27.04.2015 / 11:43:26
Javier Hernandez naprawdę wpasował się w Real Madryt i gra bardzo dobrze w ogóle nie widać baraku Karima Benzemy.
27.04.2015 / 09:25:13
Bardzo dobry mecz Celty,nie zlekli sie Realu i prowadzili otwarta grę ,szkoda ze beaz happyendu dla nich.Real pokazał ze jeszcze nie odpuscił walki o mistrzowstwo a Chicharito udowodnił ze nie jest jakims leszczem ,tylko to w sumie bardzo dobry piłkarz,.Jesli zostanie w Realu moze to byc tzw "supersub"i wchodzic na koncówki rozstrzygajaąc o losach meczu ,badz tak jak teraz godnie zastepowac kontuzjowanych graczy 1-szego skladu.Widac ze walka o mistrzowstwo w La Liga bedzie trwac raczej do ostatniej kolejki.
Matthiass
Zarejestrowany od: 768 dni
Ilość komentarzy: 325
Oceny: +1582
Argentyna Brazylia Chile Kolumbia Chorwacja Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Southampton FC
27.04.2015 / 07:42:48
Bardzo ciekway Mecz,ale Real jednak okazał sie lepszy,Brawa dla Celty za odważną grę w offensywie :)
VeS95
Zarejestrowany od: 889 dni
Ilość komentarzy: 411
Oceny: +1737
Manchester United Borussia Dortmund Holandia Lech Poznań Górnik Polkowice Zagłębie Lubin Polska Atlético Madryt
27.04.2015 / 10:06:56
az sie zdziwilem :) ale mecz ciekawy dla oka :)
gradienthesjan
Zarejestrowany od: 788 dni
Ilość komentarzy: 272
Oceny: +2829
27.04.2015 / 10:43:25
/ -11
Serio? Celta to jedna z najlepszych drużyn w lidze, aż dziw bierze że jest dopiero na 9 miejscu. Gdyby nie sędzia skończyło by się na remisie bo karny był ewidentny a real był dużo słabszy w tym meczu. Ale nie od dziś wiadomo że sędziowie starają się robić wszystko żeby liga była do ostatniego spotkania ciekawa. Gdyby nie karne z dupy dla zespołu z madrytu to barcelona miała by conajmniej 9 punktową zaliczke a tak to real ciągle jest w grze :)
makaoq6
Ilość komentarzy: 1729
Oceny: +9170
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Real Madryt
27.04.2015 / 07:04:44
Dobry mecz obu drużyn, Celta ostro na agresywną grę postawiła i to się jej nie udało. Ciekawe czy Chicharito wykupią do tego 30 kwietnia za 20 mln... Dobra gra Realu ale Celta dała mocny pressing... Carvajal się nie popisał i Illara też on to najbardziej ale są 3 pkt! HM!!!
Mazda323
Oceny: -421
27.04.2015 / 10:20:55
Nie chce tu nikogo obrazic ale Illarramendi(wielu kibiców Realu tez tak sadzi),to najwiekszy niewypal transferowy ostatnich lat w Madrycie.Najlepszym rozwiazaniem bedzie sprzedac go po sezonie,jesli oczywiscie znajda sie jacys chetni,o co przy jego obecnej formie moze byc ciezko niestety.Całej sumy za niego Perez na pewno nie odzyska,ale moze przynajmniej połwe to juz byłby jakis sukces i kasa na przynajmniej solidnego zmiennika...
zygmuntinho
Ilość komentarzy: 470
Oceny: -1791
Arsenal Londyn Liverpool FC Juventus Turyn Lech Poznań FC Barcelona
27.04.2015 / 06:58:13
/ -61
a kiedy ostatnio real w lm w fazie pucharowej dostal porzadna druzyne do grania? wszystko w lm jest ukladane pod real
okolioza77
Zarejestrowany od: 1532 dni
Ilość komentarzy: 797
Oceny: +4867
Juventus Turyn Polska
27.04.2015 / 21:32:00
Bayern? Atletico, z którymi nie wygrali ani razu w tym sezonie przed rewanzem ćwierćfinału? Teraz Juve
makavelizwc
Zarejestrowany od: 1074 dni
Ilość komentarzy: 533
Oceny: +3183
Bayern Monachium Polska Real Madryt Śląsk Wrocław
27.04.2015 / 07:59:02
twoje teorie spiskowe są fascynujące :) może opowiesz nam co tak na prawdę wydarzyło się w Smoleńsku ?! :)
27.04.2015 / 01:43:13
Jak myślicie, Real wykupi Chicharito za te 20 baniek? Moim zdaniem powinien. Dobrze miec takiego zawodnika w obwodzie. Groszek ma 27 lat, teraz jest jego najlepszy czas.
26.04.2015 / 23:59:38
kurde celta ładnie grała. momentami aż mnie dreszczyk przeszedł czy real nie straci punktów... na szczęście dali radę mimo wielu kontuzji
Hubi1501
Zarejestrowany od: 1419 dni
Ilość komentarzy: 115
Oceny: +627
Manchester City Leicester City FC Polska FC Barcelona Termalica Nieciecza
26.04.2015 / 23:58:03
ojoj fajny meczyk! żałuję, że nie oglądałem.
Hernandez łapię formę! i bardzo dobrze ;)
co do Asysty Ramosa, to przyznam że lepiej nie mógł tego zrobić!
26.04.2015 / 23:22:13
Zajebiste tempo meczu, dużo bramek, świetne akcje z obu stron i już opanowana gra Realu w 2 połowie i jeszcze Hernandez po raz kolejny pokazał że chce grać ciekawy footbol a Ronaldo jak to Ronaldo dzisiej troche niewidoczny ale jeszcze pokaze nie raz że to on rządzi więc czego chcieć więcej:D

27.04.2015 / 16:24:39
Według mnie to Ronaldo zagrał to co miał zagrać w tym meczu oddał chyba 2 strzały, ale pierwszy gol to w połowie jego zasługa, i druga asysta do Jamesa. Myślę, że zagrał dobry mecz, dostował się poziomem do kolegów z pomocy (czyt. Isco i Illaramendiego)
26.04.2015 / 23:06:48
Bardzo ciekawy mecz, nie żałuję tego czasu spędzonego przed telewizorem. Zasłużone zwycięstwo Realu ale Celta też pokazała klasę. Brawa dla obu klubów za dobre widowisko.
Blanco007
Zarejestrowany od: 1334 dni
Ilość komentarzy: 1358
Oceny: +3168
São Paulo Liverpool FC Newcastle United Manchester City Leicester City FC AFC Bournemouth AS Monaco PSG Olympique Marsylia Borussia Dortmund
26.04.2015 / 23:04:53
to co dzisiaj robił Nolito z obroną Realu to była zabawa z jego strony!!!!wkręcał ich w ziemie jak chciał i kiedy chciał!!!!!Bardzo dobry mecz tego zawodnika!!!!

Hernandez po raz kolejny pokazał że to zawodnik któremu należy sie gra w podstawowym składzie!!!!
makavelizwc
27.04.2015 / 08:02:13
Everton też się nieźle zabawił z twoim ManUtd :)
maks bayern
Zarejestrowany od: 1197 dni
Ilość komentarzy: 715
Oceny: +4655
Bayern Monachium
27.04.2015 / 08:21:10
A Lech ze Śląskiem. I co ma jedno z drugim wspólnego?
kachax33
Zarejestrowany od: 956 dni
Ilość komentarzy: 184
Oceny: +1407
Manchester United Inter Mediolan Lech Poznań Polska Real Madryt
26.04.2015 / 23:03:07
Varane, Chicharito, Kroos, James bardzo dobre wręcz świetne spotkanie. Cristiano? Hmm...No cóż w pierwszej połowie miał pecha że trafił w słupek, ładna asysta do Jamesa i Kroosa niby;} W drugiej wystawił Ancelotti 3 defensywnych pomocników więc nie mógł dostawać dobrych piłek. Dla mnie fatalny mecz Carvajala, Isco!!! cienko grali!!! Illarramendi i troche Marcelo. Ogólnie ważne 3 pkt więc następna Allmeria u siebie i mm nadzieje że wygramy łatwo i przyjemnie. Plus dla Ramosa i Carvajala za wykartkowanie!!!
antoniabc
Zarejestrowany od: 1271 dni
Ilość komentarzy: 299
Oceny: +34
Chojniczanka Chojnice
26.04.2015 / 23:08:23
"ładna asysta" ? Ja bym to nazwał "normalna asysta", nie wiem gdzie widziałeś tam jakas finezje. Dosyc słaby mecz Ronaldo, niczym sie praktycznie nie popisal oprocz akcji przy golu Kroosa. Chcharito graczem meczu. Smieszna tez sytuacja z Ramosem ganiajacym z butem w reku przy pierwszym golu, niezly mecz do ogladania.
Piterek_13
Zarejestrowany od: 846 dni
Ilość komentarzy: 1896
Oceny: +7825
Juventus Turyn Górnik Zabrze Polska Real Madryt
26.04.2015 / 23:02:11
Ładnie się zachował Chicarito przy drugiej bramie a i podanie Ramosa zajebiste ;)
Celta trochę pocisła ale najwazniejsze są 3 pkt ;p
Illara to powinien byc kupiony za 40 ale chyba kur*a złotych a nie milionów , :)
laola
Zarejestrowany od: 1013 dni
Ilość komentarzy: 845
Oceny: +9518
Polska
26.04.2015 / 22:56:54
Radosna twórczość ze strony obu zespołów w ataku + zero zaangażowania w obronie.
Suezir47
Ilość komentarzy: 1269
Oceny: +8877
Polska Real Madryt
26.04.2015 / 22:56:02
Mecz jak zwykle pełen emocji, gdy gra Real. Królewscy za dużo bramek tracą, mają 30 straconych, dobrze że przynajmniej więcej bramek strzelają niż Barcelona.
Tak jak myślałem Celta sprawiła problemy, Carvajal bardzo słaby mecz.
Marcelono też słabo. Najlepiej zagrał, James i Hernandez - dwie brameczki. Asysta Ramosa wisienka na torcie. Swoją drogą ciekawe w jakim meczy Ramosa wystawi na napadzie Carlo jak to niby komentatorzy mówią, że Carlo obiecał Sergio.
Oceny: +3799
Manchester United Queens Park Rangers FC Olympique Lyon VfL Wolfsburg Juventus Turyn Wisła Kraków Polska Porto Atlético Madryt
26.04.2015 / 22:54:00
Chicharito>Falcao

To był błąd United wypożyczyć Falcao i oddać Groszka ;)
eeeSynek
Zarejestrowany od: 859 dni
Ilość komentarzy: 1193
Oceny: +5932
27.04.2015 / 12:08:14
Po takim złamaniu w tym wieku, z Falcao już nie będzie zawodnika klasy światowej.
Kolololo
Zarejestrowany od: 850 dni
Ilość komentarzy: 1710
Oceny: +4889
AC Milan
26.04.2015 / 23:03:34
Falcao to swietny pilkarz, po prostu nie pasuje do United.
26.04.2015 / 22:53:06
to nie był mecz to był trening z obydwu stron, którego nie miałem siły oglądać, tak to się gra na treningu, zero zaangażowania w obronie i w RM i w CdV tu powinno paść o wiele więcej goli, Carvajal Marcelo i Illara nie powinni nawet wybiec na boisko tak słabo zagrali, cieszą 2 gole Chicharito igol Krossa
26.04.2015 / 22:51:52
celta imponuje. Gratulowac. Piękna gra. Co do Realu... oczekiwałem czegos wiecej. Brawo Hernandez brawo ramos za asyste. Majstersztyk .
26.04.2015 / 22:49:05
Bardzo fajny mecz, miło spędziłem czas oglądając go.

Gratulacje dla obu drużyn zapewnili to co chciałem obejrzeć, czyli emocje i walkę.
ViscalllBarca
Zarejestrowany od: 906 dni
Ilość komentarzy: 65
Oceny: +419
Jagiellonia Białystok Polska FC Barcelona Deportivo La Coruña
26.04.2015 / 22:47:34
Celta pokazała co umie ,ale Real był lepszy ;)
idź spać bo jutro szkoła
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Celta de Vigo - Real Madryt 26.04.2015 wynik: 2:4 z dnia 26.04.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.