HJK PSG VfB Stuttgart Borussia Dortmund VfL Wolfsburg Tokyo Japonia Rosenborg Polska Rubin Kazan
Ilość komentarzy: 325
Oceny: +1582
Argentyna Brazylia Chile Kolumbia Chorwacja Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Southampton FC
02.05.2015 / 21:13:42
Brawo Leicester :) ! ,Swietny mecz w ich wykonaniu,no i się skutecznie bronią w walce o utrzemanie w Premier League
ogladaczlfc
Zarejestrowany od: 1118 dni
Ilość komentarzy: 897
Oceny: +4853
Liverpool FC
02.05.2015 / 21:09:15
Newcastle jest już na dnie. Niżej nie można upaść, porządne transfery potrzebne od zaraz.
02.05.2015 / 18:06:39
Oby LEster zostało w BPL, w pełni na to zasługują.
Z drugiej strony Newcastle powinno zostać relegowane za to co robią angielskiej piłce
Czopa
Zarejestrowany od: 1105 dni
Ilość komentarzy: 3646
Oceny: +10909
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
02.05.2015 / 16:53:13
Leicester to taka Angielska Zawisza Bydgoszcz ;)
radeek1987
Zarejestrowany od: 786 dni
Ilość komentarzy: 803
Oceny: +28646
Liverpool FC Polska
02.05.2015 / 16:47:54
Brawo Lisy zasłużone zwycięstwo i już prawie pewne utrzymanie w BPL, dobre spotkanie w wykonaniu Wasyla, a Sroki ciągną czarną serię i 8 porażka z rzędu stała się faktem.
Endy7
Zarejestrowany od: 1001 dni
Ilość komentarzy: 857
Oceny: +9810
Arsenal Londyn Górnik Zabrze Polska
02.05.2015 / 16:41:51
Brawo Wasyl oglądałem mecz miał kilka dobrych i czyściutkich wślizgów uprzykrzając życie obrońcą a Boruc z Bournemouth wywalczyli mistrzostwo Championship żutem na taśme bo Watford stracił bramke w 91 min :)
02.05.2015 / 15:52:30
Tak sie wychodzi ze strefy spadkowej! A Newscastle przegrywa siódmy mecz z rzędu.
balotelli najlepszy
Zarejestrowany od: 748 dni
Ilość komentarzy: 4423
Oceny: +5542
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
02.05.2015 / 15:47:42
Brawa dla Lisów bronią się przed spadkiem i wychodzi im to ostatnio skutecznie!
DorszuJP
Zarejestrowany od: 805 dni
Ilość komentarzy: 631
Oceny: +1525
AC Milan Polska Real Madryt Śląsk Wrocław Miedź Legnica
02.05.2015 / 15:46:11
Brawo Świetny mecz Leicesteru, Wasilewski tez zagrał dobry mecz,mam nadzieje że utrzymacie się w Premier Leaguer
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Leicester City FC - Newcastle United 02.05.2015 wynik: 3:0 z dnia 02.05.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.