Zarejestrowany od: 1442 dni
Ilość komentarzy: 1287
Oceny: +6378
06.05.2015 / 15:38:40
kurcze Parma taki zespół , taka marka , aż głupio wygląda na ostatnim miejscu :[
er.es.2104
Zarejestrowany od: 902 dni
Ilość komentarzy: 1565
Oceny: +8010
Manchester United Lech Poznań Polska FC Barcelona
05.05.2015 / 21:09:26
czy na 4 mecze przed końćem Cagliari może być pewne utrzymania się w lidze? Liczę że tak, ale czas pokaże.
reaper
Zarejestrowany od: 1588 dni
Ilość komentarzy: 9
Oceny: +19
05.05.2015 / 22:46:54
Cagliari raczej spadnie. Zbyt późno zwolnili tego dziwaka Zemana. Co z tego, że wygrywa się z Interem 4:1 skoro drużyna nie potrafi grać w obronie i przegrywa ze słabeuszami? Później z tym bałaganem nie poradził sobie Zola, niepotrzebnie znów zatrudnili Zemana, a nowy trener jakoś to poukładał. Warto zwrócić uwagę na Mpoku, bo to ciekawy gracz. Nie sądzę jednak by Atalanta straciła tyle punktów, a słabe ostatnio Sassuolo musi zdobyć chyba tylko trzy by się utrzymać.
Patricio77
Zarejestrowany od: 759 dni
Ilość komentarzy: 2173
Oceny: +14563
Arsenal Londyn PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Real Madryt
05.05.2015 / 20:18:29
Brawo Cagliari! Ale pogrom! Szkoda że dopiero w końcówce sezonu zaczęliście świetnie grać! Ale utrzymanie jest jeszcze możliwe! Tylko szkoda że Parma niema już szans na utrzymanie :(
Czopa
Zarejestrowany od: 1167 dni
Ilość komentarzy: 3678
Oceny: +11150
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
05.05.2015 / 17:48:22
Szkoda tej Parmy sprzed kilkunastu lat. Ci starsi kibice na pewno pamiętają jeszcze mecze Wisły z Parmą, gdzie skazywano od razu nas na porażkę. Parma to wielki klub z tradycjami, ale niestety rzeczywistość jest nieubłagana.
kuba1112345
Ilość komentarzy: 296
Oceny: +1087
Chelsea Londyn Borussia Dortmund Niemcy Polska FC Barcelona
05.05.2015 / 18:06:09
Naprawde szkoda Parmy, ale szscun dla klubów Serie A za to, że wsparły ją finanskowo
balotelli najlepszy
Zarejestrowany od: 810 dni
Ilość komentarzy: 4430
Oceny: +5546
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
Szkoda mi tej Parmy to kiedyś był dobry klub
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Cagliari - Parma 04.05.2015 wynik: 4:0 z dnia 04.05.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.