Chyba za późno już dzisiaj na pisanie komentarzy hahahaha sorry za składnię poprzedniego wpisu ;d
Dziwi mnie, że Icardi dalej wciąż wykonuje karne w tej drużynie. Chociażby Hernanes miałby dzisiaj szansę na hat-tricka, ma zdecydowanie lepiej ułożoną stopę. Argentyńczyk zmarnował już bodajże 3 jedenastkę tak? Poprawcie mnie jeśli się mylę :)
Ilość komentarzy: 631
Oceny: +1526
AC Milan Polska Real Madryt Śląsk Wrocław Miedź Legnica
11.05.2015 / 18:51:10
po tej drugiej czerwonej kartce jakby inter nie wygrał to już byłby szczyt dna mimo tak dobrej drużyny jaką jest Lazio to nie strzelić gola przecwinikowi grającej w 9 to była by masakraa,ale udało im się ledwo bo ledwo ale 3 pkt są
Czopa
Zarejestrowany od: 1042 dni
Ilość komentarzy: 3560
Oceny: +10435
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
11.05.2015 / 17:22:18
Hernanes bardzo dobry mecz rozegrał, a Inter zaczyna sobie radzić bardzo pomału, ale zaczyna i to cieszy :) Oby tak dalej
balotelli najlepszy
Zarejestrowany od: 685 dni
Ilość komentarzy: 4423
Oceny: +5535
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
11.05.2015 / 16:55:39
Brawo Inter! Hernanes świetny mecz, bramka z wolnego i wogóle! FORZA INTER!
Patricio77
Zarejestrowany od: 634 dni
Ilość komentarzy: 2173
Oceny: +14564
Arsenal Londyn PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Real Madryt
11.05.2015 / 16:33:35
Brawo Inter! Ważne zwycięstwo! Ciekawy i ostry mecz bo aż dwie czerwone kartki i sporo żółtych!
thebobek
Zarejestrowany od: 709 dni
Ilość komentarzy: 189
Oceny: +907
Arsenal Londyn Leicester City FC Olympique Lyon Bayern Monachium Bayer Leverkusen Borussia Dortmund VfL Wolfsburg AS Roma Palermo Ajax Amsterdam
11.05.2015 / 15:53:50
dwie czerwone w jednym meczu rzadko się zdarzają
Matthiass
Zarejestrowany od: 707 dni
Ilość komentarzy: 325
Oceny: +1582
Argentyna Brazylia Chile Kolumbia Chorwacja Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Southampton FC
11.05.2015 / 10:14:39
Grubo. Zajebiście ważne punkty dla Interu. Widze, że ćwiczą wolne na treningach. Ledwo to wydarli, po cholere dawać gówniarzowi tego karnego strzelać jak jest słaby psychicznie.
IntermistrzKamilo
Zarejestrowany od: 665 dni
Ilość komentarzy: 16
Oceny: +87
Inter Mediolan
11.05.2015 / 11:04:35
Nie zgodzę się z Tobą. Icardi w tym sezonie strzelił bodajże wszystkie karne oprócz tego i także te które sam wywalczył.
A strzelał także dlatego bo walczy o Najlepszego strzelca Seria A.
Oceny: +87
11.05.2015 / 06:29:06
Ładny pierwszy gol Hernanesa a akcja na 2:1 to był majstersztyk.
Palacio zagrał ładny mecz dzięki niemu padła czerwona i co najmniej jedna żółta karta.
Szkoda że Icardi nie wykorzystał karnego oraz Handanović pokazał klasę broniąc te setki
FORZA INTER!!!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Lazio Rzym - Inter Mediolan 10.05.2015 wynik: 1:2 z dnia 10.05.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.