Ilość komentarzy: 6924
Oceny: +35850
Juventus Turyn
17.05.2015 / 14:36:24
Takie mecz sie zdarzają raz na sezon. Mane ma zajebistą turbine i rekordowo szybki hattrick. Villa i tak jest bezpieczna po ostatnich dobrych występach, ale troche wstyd tak wdupić.
dawid1581
Zarejestrowany od: 668 dni
Ilość komentarzy: 9
Oceny: -2
17.05.2015 / 14:28:42
dobre kluby ale wynik za bardzo różny ;p Aston Villa nie jest słabsza ;) Świętym wszystko wchodziło meczu nie powtórzą tak szybko ;) bramka na 6:1 to tylko w fifie tak się zrobi ;)
Matthiass
Zarejestrowany od: 704 dni
Ilość komentarzy: 325
Oceny: +1582
Argentyna Brazylia Chile Kolumbia Chorwacja Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Southampton FC
17.05.2015 / 11:03:17
ooo Rany co za pogrom,nie spodziewałem się takiego pogromu,brawo Mane za Hat Tricka,no i Long brawo za super bramkę :),Brawo Swięci
radeek1987
Zarejestrowany od: 719 dni
Ilość komentarzy: 803
Oceny: +28606
Liverpool FC Polska
16.05.2015 / 20:39:48
Święci przeprowadzili totalną demolkę na zespole Aston Villa, 3 minuty na hat-trica Mané załatwiły mecz dalsza część meczu to tylko dokończenie koncertu strzeleckiego. Meczyk godny obejrzenia, bo brameczki ładnej urody i ciągle się coś działo w polach bramkowych.
16.05.2015 / 18:49:01
Co za mecz !!! nigdy bym się takiego wyniku nie spodziewał a Mane dokonał coś niesamowitego
rzepek1
Zarejestrowany od: 1578 dni
Ilość komentarzy: 6090
Oceny: +43357
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa
16.05.2015 / 17:34:34
Wyczyn Mane oczywiście godny podziwu, ale Long strzelił dwie bramki, z czego druga pięknej urody :).
gruntball
Zarejestrowany od: 1046 dni
Ilość komentarzy: 1412
Oceny: -758
Argentyna Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Leicester City FC Bayern Monachium Napoli Zagłębie Lubin Polska Śląsk Wrocław
16.05.2015 / 17:34:11
/ -33
bramki jak bramki na poziomie ligi bez zarzutu,bez przesady techniki wielkiej w nich nie ma
Grisha123
Zarejestrowany od: 1566 dni
Ilość komentarzy: 16
Oceny: +74
Arsenal Londyn Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Real Madryt FC Barcelona Atlético Madryt
16.05.2015 / 18:33:17
nie ma techniki... a bramka longa i ostatnia akcja na 6-1 to nie technika wg Ciebie ??
Xherdan Shaqiri 91
Zarejestrowany od: 676 dni
Ilość komentarzy: 1554
Oceny: +11505
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
Oceny: +75
Manchester United Bayer Leverkusen AS Roma Juventus Turyn Valencia Sevilla Zawisza Bydgoszcz
16.05.2015 / 17:13:36
Za bardzo skupiacie się na S. Mané,a zapominacie o Longu, który zaliczył 2 bramki i 2 asysty:) Obaj rozegrali dzisiaj magiczny mecz:)
makaoq6
Zarejestrowany od: 789 dni
Ilość komentarzy: 1717
Oceny: +9058
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Real Madryt
16.05.2015 / 16:49:22
Zajebisty mecz Mane i Longa.... pięknie zagrali po prostu pięknie! :)
Viscaelbarca77
Ilość komentarzy: 476
Oceny: +2652
Argentyna Lech Poznań Polska FC Barcelona
16.05.2015 / 16:48:58
A trener Chelsea wciąż pewnie twierdzi ,ze w PL nie da się wygrywać strzelajac tylu goli.Najpierw Citi strzela szesciopaka teraz Soton ,a wiec Panie Mourinho cytuje "gówno prawda".
LechuQ
Zarejestrowany od: 842 dni
Ilość komentarzy: 108
Oceny: +707
Argentyna Manchester United Borussia Dortmund GKS Bełchatów Polska FC Barcelona
16.05.2015 / 16:45:55
Dobry pomysl byl ze sprowadzeniem Mane do Anglii odplaca sie tym co widac . :)
balotelli najlepszy
Zarejestrowany od: 681 dni
Ilość komentarzy: 4423
Oceny: +5535
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
16.05.2015 / 16:34:06
2 bramki w odległości 43 sekund i Hattrick 2 m 20 sec i jeszcze mial czas na celebracje
16.05.2015 / 16:20:54
Mane mecz życia. Zdarzają się takie mecze ze każde dotknięcie piłki jest magiczne ze wszystko Ci wychodzi i właśnie taki mecz Mane miał dzisiaj ;) SZACUN!
wnw45
Ilość komentarzy: 4116
Oceny: +14536
Arsenal Londyn PSG Francja Bayern Monachium
16.05.2015 / 16:15:09
Southampton pojechal ostro 4 gole po błędach AV mimo to gol na 5 i 6 lux.
habraj99
Zarejestrowany od: 1051 dni
Ilość komentarzy: 20
Oceny: +22
Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Legia Warszawa
16.05.2015 / 16:12:19
Mene jutro do city albo barcy haha :D Long jaka bramka miazga!
Oceny: +10407
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
16.05.2015 / 16:08:58
Pogrom w wielkim stylu xd
CFC
Zarejestrowany od: 1183 dni
Ilość komentarzy: 318
Oceny: +3177
Chelsea Londyn Middlesbrough Juventus Turyn Lech Poznań Polska FC Barcelona Atlético Madryt
16.05.2015 / 16:07:15
Mane kozak
CFC
16.05.2015 / 16:06:24
WOW !
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Southampton FC - Aston Villa 16.05.2015 wynik: 6:1 z dnia 16.05.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.