Oceny: +84
Juventus Turyn Legia Warszawa Polska Zagłębie Sosnowiec Znicz Pruszków Żyrardowianka Żyrardów
18.05.2015 / 16:00:32
/ -17
Dobrze, że kuchenkorz stracił punkty. Teraz Legia wygrywa z Jagą, lech przegrywa ze śląskiem i wszystko wraca na swoje miejsce !
merni
Zarejestrowany od: 688 dni
Ilość komentarzy: 450
Oceny: +3286
18.05.2015 / 18:58:54
Teraz Jaga wygrywa z Legią, Śląsk przegrywa z Lechem i wszystko wraca na swoje miejsce !
Czopa
Zarejestrowany od: 1101 dni
Ilość komentarzy: 3646
Oceny: +10909
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
18.05.2015 / 13:52:24
Lech ma jeszcze szanse!
GzymSon
Zarejestrowany od: 1509 dni
Ilość komentarzy: 120
Oceny: +2233
Manchester United AS Monaco Bayern Monachium Juventus Turyn Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska Real Madryt
18.05.2015 / 18:54:07
Jeżeli nie zmienią nic w swojej grze, to mistrzostwo przejdzie koło nosa... Na razie szczęście sprzyja, ale zobaczymy jak długo. KOLEJORZ! :D
makavelizwc
Zarejestrowany od: 1072 dni
Ilość komentarzy: 533
Oceny: +3183
Bayern Monachium Polska Real Madryt Śląsk Wrocław
18.05.2015 / 10:31:51
Kurwa Stevie Wonder by faul odgwizdał przy bramce dla legii !!! Ale dla pana Lyczmańskiego wszystko było ok !!!
zbychol
Zarejestrowany od: 899 dni
Ilość komentarzy: 3
Oceny: +29
Lech Poznań
17.05.2015 / 23:15:34
Jeśli Kownacki strzelił ze spalonego , a faktycznie byl spalony , to przy bramce dla ległej był ewidentny faul orlando na Celebanie , Celeban o malo w trybuny nie wyleciał . Pamietam tez taka bramke Radovica , jak pchnął Kamińskiego. To pchanie od tyłu bardzo modne w ległej...........ciekawe dlaczego???????
mafio0709
Zarejestrowany od: 767 dni
Ilość komentarzy: 229
Oceny: +2593
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Torino Ajax Amsterdam Wisła Kraków
17.05.2015 / 21:38:45
A miałem nadzieje że już w tej edycji LM polska drużyna awansuje do fazy grupowej ale widzę że nic z tego nie będzie . Liczyłem na Legie lub Lecha ale widzę że ich forma jest bardzo niestabilna .
Kolejorz1922KKS
Zarejestrowany od: 1316 dni
Ilość komentarzy: 410
Oceny: +3730
Lech Poznań Cracovia
18.05.2015 / 14:28:40
Porażka z mocną Jagiellonią akurat w przypadku Lecha o niczym nie świadczy bo we wcześniejszych 7 meczach wygrał 5 razy i dwa razy zremisował. A Legia ostatnio gubi punkty za punktami. Dlatego jeszcze bym się powstrzymał nad oceną formy Lecha.
chamstwo
Zarejestrowany od: 1425 dni
Ilość komentarzy: 7228
Oceny: +38352
Juventus Turyn
18.05.2015 / 09:39:55
O człowieku, marzysz bardzo do przodu. To jest to czego zawsze brakuje. Bo szczęście czasem dopisze, ale stabilności i pewności w grze nie znajdziesz już od lat.
Oskaru1234
Zarejestrowany od: 806 dni
Ilość komentarzy: 167
Oceny: +1155
Borussia Dortmund Lech Poznań FC Barcelona
17.05.2015 / 21:35:08
Legia straciła szansę na objęcie stanowiska lidera :P Tym lepiej dla nas, Lechitów :)
balotelli najlepszy
Zarejestrowany od: 744 dni
Ilość komentarzy: 4423
Oceny: +5542
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
17.05.2015 / 21:34:18
A z jakiej definicji to wynika ze powinna przegrac? Rownie dobrze mogla wygrac.
18.05.2015 / 14:29:16
Z takiej, że był faul przy bramce dla nich.
Xherdan Shaqiri 91
Zarejestrowany od: 739 dni
Ilość komentarzy: 1568
Oceny: +11696
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
17.05.2015 / 20:16:24
To zaczyna wyglądać tak, jakby nikt nie chciał mistrza. Legia potyka się na Lechu, w następnej kolejce na Śląsku, a Lech na Jagiellonii... Tutaj jeszcze każdy może mistrzem zostać
rzepek1
Zarejestrowany od: 1640 dni
Ilość komentarzy: 6232
Oceny: +44163
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa RB Lipsk
17.05.2015 / 19:56:55
Remis to sprawiedliwy wynik - każda z drużyn miała swoje szanse i każda mogła wygrać. Legia musi zacząć przebudowę zespołu od obrony, bo wygląda ona naprawdę kiepsko. A w innych meczach? Brawo Jagiellonia !
tomal86
Oceny: +713
17.05.2015 / 21:04:59
jaki sprawiedliwy powinno być 3 do 1 jak nie do zera. A bramka moim zdaniem powinna zostać nie uznana obrońca Śląska był odpychany co uniemożliwiło mu interwencje
Kregielek
Zarejestrowany od: 943 dni
Ilość komentarzy: 12
Oceny: +39
Śląsk Wrocław
17.05.2015 / 19:56:23
Ślask gra z przewagą i zamiast zaatakować podają do bramkarza!!!! Jaki to ma sens???!! Kocham WKS ale za co zrobili w tym meczu mam ochotę ich zabić!! Ten remis to porażka dla Ślaska
17.05.2015 / 19:54:31
Wszyscy ciągle że Legia i Lech walczą o mistrzostwo a tu jeszcze może wyskoczyć przyczajona Jagiellonia
tomal86
Oceny: +713
17.05.2015 / 21:07:39
Dobrze by było żeby mistrza nie zdobyła legła legia i Lech , żeby ktoś utarł im nosa i zgarną mistrza
Dj PaTo07
Zarejestrowany od: 676 dni
Ilość komentarzy: 88
Oceny: -467
Chelsea Londyn Bayern Monachium Lech Poznań Polska Real Madryt FC Barcelona
17.05.2015 / 19:50:17
oby dwa mecze słabo Legia cioty z was a Śląsk by mógł lepiej zagrać.
Quuajett
Ilość komentarzy: 199
Oceny: +1315
Manchester United Holandia Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska Real Madryt
17.05.2015 / 19:50:10
Sport jest często nieprzewidywalny. Lech przegrał u siebie z Jagą a tu 1-1 po zaciętym meczu. Teraz to nie wiadomo kto zdobędzie mistrza. Niech wygra najlepszy! Pozdro
Oceny: +3350
Santos West Ham United SC Heerenveen Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska Elche CF KSZO Ostrowiec Videoton
17.05.2015 / 19:46:51
brawo Śląsk!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 09.06.2015 wynik: 1:1 z dnia 09.06.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.