Chealse chyba już odpuscila po zdobyciu mistrza.. z resztą tak jak Bayern
Ilość komentarzy: 205
Oceny: +421
Chelsea Londyn Leeds United AFC Legia Warszawa Polska Atlético Madryt
19.05.2015 / 23:26:26
Chelsea raczej bez motywacji, ale nie wypada mistrzowi przegrywać 3:0 i to jeszcze z drużyną z dołu tabeli
Xherdan Shaqiri 91
Ilość komentarzy: 1569
Oceny: +11691
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
19.05.2015 / 23:05:37
sensacja
super99
Zarejestrowany od: 1145 dni
Ilość komentarzy: 130
Oceny: +693
Brazylia Chelsea Londyn Bayern Monachium Legia Warszawa Polska FC Barcelona Hiszpania
19.05.2015 / 20:39:31
Szkoda Cesca Fabregasa ale nie musial tak reagowac. Kto wie czy chcial kopnac pilka w rywala czy nie ale nie powinien sie tak zachowac. Brawo dla WBA jednak Chelsea juz w Premier League zrobila swoje.
Oceny: +11150
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
19.05.2015 / 16:52:32
Mógł dać szansę rezerwowym od pierwszej minuty ;)
makaoq6
Zarejestrowany od: 918 dni
Ilość komentarzy: 1756
Oceny: +9424
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Real Madryt
19.05.2015 / 16:46:43
No Fabregasowi przeszkodził zawodnik trochę do sędziego... :D ale celność niczego sobie. Chelsea na luzie z resztą co tu się dziwić... :)
19.05.2015 / 16:11:28
Fabregas pokazał jakim dobrym jest snajperem.
Oceny: +5546
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
19.05.2015 / 15:29:06
Czerwona kartka Fabregasa kosztowała ich aż za dużo ale na szczęście mają zapewniony tytuł
radeek1987
Zarejestrowany od: 848 dni
Ilość komentarzy: 807
Oceny: +28710
Liverpool FC Polska
19.05.2015 / 14:26:10
Bezmyślne zachowanie Fàbregasa pozbawiło Chelsea szans na dobry wynik pierwsza bramka Berahino i ostatnia Brunta pięknej urody trafienia, a karnego prawie Courtois wyciągnął mało brakowało mu do wybronienia jedynastki.
Veldrin
Zarejestrowany od: 769 dni
Ilość komentarzy: 60
Oceny: +869
Swansea City AFC
19.05.2015 / 13:20:58
Nie dziwię się, że Fabregasa poniosły emocje. Nie usprawiedliwiam go ani jego zachowania, ale z jego punktu widzenia sędzia przerwał dość ładnie zapowiadającą się akcję, a sam Fabregas nie widział zajścia z Costą w roli głównej. Nie mówię, że sędzia postąpił źle, ale Fabregas raczej nie zrobiłby czegoś takiego bez powodu. Był po prostu wkurzony, że sędzia przerwał akcję przy niekorzystnym wyniku i nie mógł opanować emocji.
Oceny: +310
Argentyna Belgia Brazylia Barcelona Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Newcastle United Southampton FC
19.05.2015 / 14:22:09
Chelsea ma zapewnionego mistrza więc po co grac ?
19.05.2015 / 11:28:09
A co facet dostał wstrząsu mózgu? Nie przesadzajmy, to nie są panienki mimo kilku wyjątków.
sagem511
Zarejestrowany od: 1146 dni
Ilość komentarzy: 968
Oceny: +7259
Manchester United Polska
19.05.2015 / 12:14:25
Ciekawe coś byś powiedział jakbyś sam dostał. Tutaj nie chodzi czy bolało czy nie, lecz o kretyńskie zachowanie Fabregasa, zachował się jak dziecko i nawet go nie broń. A kara musi być.
Darayavahus
Zarejestrowany od: 1076 dni
Ilość komentarzy: 2504
Oceny: +10021
Bayern Monachium Polska Śląsk Wrocław
19.05.2015 / 12:49:18
jakby nie trafił tą piłką w nikogo, to nie byłoby tej dyskusji.
sagem511
19.05.2015 / 16:52:38
No kurna oczywiście, że nie! Czy wy na prawdę jesteście tacy tępi? To co on zrobił było nie fair play i dobrze, że wyleciał!
Veldrin
Oceny: +869
19.05.2015 / 17:19:48
Dostał słuszną karę, i tak będzie zawieszony za czerwoną kartkę. Za to traktowanie go jak bandyty jest nienormalne i dodatkowe zawieszenie byłoby śmieszne. Dlaczego? Dlatego, że Skrtel chcący połamać nogi De Gei dostał tylko śmieszne 3 mecze zawieszenia. Jeśli zachowanie Fabregasa traktujecie na równi z bandytyzmem Skrtela, to gratuluję.
Oceny: +954
Brazylia Arsenal Londyn Manchester United AS Monaco PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund 1. FSV Mainz 05 Niemcy Inter Mediolan
19.05.2015 / 09:40:35
Chelsea;))
ad_riann
Ilość komentarzy: 8068
Oceny: +32131
19.05.2015 / 09:34:48
Costa ewidentny robot Mourinho. Jebany staruch tylko zaczepki szuka. Niech się weźmie za grę!
LEGIONISTA3
Ilość komentarzy: 2024
Oceny: +15171
Arsenal Londyn Manchester United AS Monaco PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Napoli Legia Warszawa Polska
19.05.2015 / 14:45:13
Raczej myślę że trafił tam gdzie chciał :)
19.05.2015 / 01:34:41
nie mogę zrozumieć jednej sytuacji z meczu:jak to możliwe że piłkarz WBA wychodzi sam na sam z bramkarzem i jest faulowany przez ostatniego obrońce (Terry) i sędzia nie pokazuje Terremu czerwonej kartki!!!!!toż to kurwa jest nie pojęte!!!!!
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1367 dni
Ilość komentarzy: 8141
Oceny: -8809
19.05.2015 / 00:52:51
/ -43
Ha,ha,ha,nie taki mocny ten "miszcz",jak i cala liga angielska.
thebobek
Zarejestrowany od: 834 dni
Ilość komentarzy: 214
Oceny: +1004
Arsenal Londyn Leicester City FC Olympique Lyon Bayern Monachium Bayer Leverkusen Borussia Dortmund VfL Wolfsburg AS Roma Palermo Ajax Amsterdam
18.05.2015 / 23:53:06
ktoś ma jakiś pomysł dlaczego Fabregas tak postąpił? that's interesting (a kopnę sobie, a co mi tam)
Lechu4444
Ilość komentarzy: 3230
Oceny: +14083
Chile Arsenal Londyn Olympique Marsylia Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Real Madryt
19.05.2015 / 12:02:45
Bardzo mu zależy, żeby wziąć udział w naszych wyborach.
Oceny: +2778
Arsenal Londyn Liverpool FC Borussia Dortmund AC Milan Legia Warszawa Polska FC Barcelona Stal Rzeszów
18.05.2015 / 23:31:56
To nie był dobry dzień dla Chelsea: tylko 3 z 12 strzałów były celne, Fabregas bez klasy, WBA z łatwością strzeliło 3 bramki, szkoda tego słupka Remy'ego. Jak widać, zdaża się nawet najlepszym.
18.05.2015 / 23:15:49
Milo czasem zobaczyc topową druzyne rozbitą w takim stylu.
19.05.2015 / 08:07:49
Niestety Fabregas sie konczy chyba.On nigdy nie odzyska juz chyba formy jaka prezentował za czasów gry w Arsenalu(nie jestem kibicem tego klubu)W Barcelonie raczej zawodził ,a norma była pierwsza udana runada, na wiosne juz grał piach.Podobnie jest w Chelsea-jesienia czarował,w 2-giej rundzie juz duzo gorzej..
Oceny: +499
Chelsea Londyn Stoke City Watford FC Derby County FC Swansea City AFC Legia Warszawa Wisła Płock Górnik Łęczna Polska FC Barcelona
18.05.2015 / 23:11:49
Takie mecze tez się zdarzają poprostu brak motywacji . Brawa dla WBA. W 38 kolejce na SB na pewno na to nie pozwolą .
Roman112
Zarejestrowany od: 837 dni
Ilość komentarzy: 141
Oceny: +1113
Manchester City Legia Warszawa Polska
18.05.2015 / 23:08:48
Sprawdzałem wynik kilka razy, nie dowierzałem w ten wynik. Jednak zbyt wczesne zdobycie mistrza szkodzi(patrz Bayern Monachium).
WildThink
Zarejestrowany od: 960 dni
Ilość komentarzy: 129
Oceny: +1056
Chelsea Londyn Polska
18.05.2015 / 23:08:05
Brawa dla WBA zagrali świetny mecz. Dziwi mnie zachowanie Fabsa bo to była nagłupsza czerwień jaką ostatnio widzałem. Miło zaskoczyli kibice CFC doping był przez całe spotkanie.
Lolesaw Wielki
Zarejestrowany od: 1125 dni
Ilość komentarzy: 76
Oceny: +1059
Polska
18.05.2015 / 23:03:13
Taki mecz nie przystoi mistrzowi BPL, niestety ta liga przechodzi kryzys. Idiotyczne zachowanie Costy, jeszcze głupsze Fabregasa (Chelsea powinna go ukarać). Faul Terrego praktycznie bez szans na przejecie piłki ewidentny atak po to żeby odciąć zawodnika od sytuacji, dziwi brak kartki.
18.05.2015 / 23:52:52
/ -12
idiotyczny to jestes ty i twoj nick. jak
pierdolony debilu nie
ogladales meczu to sie nie wypowiadaj bo ten olsson to zaslugiwal na czerwo od poczatku meczu prowokowal i draznil coste fauli mu sie nabieralo tyle ze powinien wyleciec z tego boiska.
kibicxl
Zarejestrowany od: 1505 dni
Ilość komentarzy: 333
Oceny: +1847
19.05.2015 / 00:39:22
A Twoj nick jaki jest? Przyganial kociol garnkowi.
19.05.2015 / 22:42:46
moj nick obraza arabski klub nie majacy wogule znaczenia a twoj obraza najwybitniejszego krola polski tak roznica .
Oceny: +3178
Chelsea Londyn Middlesbrough Juventus Turyn Lech Poznań Polska FC Barcelona Atlético Madryt
18.05.2015 / 23:03:10
Mimo wszystko taki mecz był potrzebny dla kibiców CFC
CFC
18.05.2015 / 23:01:05
Brawo WBA, wygląda to szokująca, ale w sumie to dopiero 3 porażka w lidze, wieć trzeba o tym zapomnieć i cieszyć się z mistrza :)
18.05.2015 / 22:59:50
Dobry mecz. Brawa dla WBA i dla kibiców Chelsea! Na prawdę! Wyjazdowi kibice "The Blues" są głośniejsi nawet na Old Trafford niż ci na SB! ;D Oczywiście na Stamford Bridge też są mecze gdzie jest głośno ale to rzadko spotykany widok. No a teraz chłopy Mourinho muszą się zmotywować żeby nie zaliczyć takiej wpadki w meczu z Sunderlandem :) Champions Chelsea!
kaka...8....
Zarejestrowany od: 1553 dni
Ilość komentarzy: 413
Oceny: +2318
Colo-Colo Arsenal Londyn West Bromwich Albion Anglia PSG Francja AC Milan Juventus Turyn Torino Włochy
Brawa dla WBA!
Pokonali mistrza, chodź grali z przewagą jednego zawodnika to całkiem nieźle byli zorganizowani w ofensywie jak i defensywie.
Mou dzisiaj na całkowitym luzie w trakcie meczu rozdawał autografy xd dał pograć Ake czy Cuadrado, głupie zachowanie Cesca, nie spodziewałem się po nim czegoś takiego.
stanley10
Ilość komentarzy: 2175
Oceny: +11416
Blackpool FC
18.05.2015 / 22:59:04
Niezły mecz, gol Brunta to wisienka na torcie..
18.05.2015 / 22:57:33
Ciezki mecz dla Chelsea lecz wynik nie odzwierciedla tego co sie dzialo na boisku. Sporo przypadku w tym wszystkim i ta czerwona kartka Fabregasa, słupek Remyego. Rownie dobrze ten mecz moglby sie potoczyc w druga strone.
maestro3
Ilość komentarzy: 3703
Oceny: +20857
18.05.2015 / 22:56:56
Czyzby u Chelsea wystapil syndrom Bayernu? Mimo wszystko brawa i szacun dla WBA strzelic Chelsea 3 bramki to niecodzienne wydarzenie. Kto by sie spodziewal, ze w meczach z Man United i Chelsea WBA zgarnie az 6 pkt.
Ninja0808
Zarejestrowany od: 1399 dni
Ilość komentarzy: 865
Oceny: +5773
18.05.2015 / 22:54:07
Patrzę na wynik i myślę .. nie no to musi być jakiś żart xd Chelsea odpuściła już ,sporo rezerwowych no i czerwo właściwie na początku spotkania ,ale nawet to chyba nie usprawiedliwia mistrza anglii z takiej porażki .
maestro3
18.05.2015 / 23:00:40
Juz nie przesadzaj, ze gralo sporo rezerwowych, z tego co widze po skladach, to gralo 8 z podstawy, 2 rezerwowych i 1 gleboki rezerwowy(liczac 11 jaka wyszla na ten mecz).
CFC
18.05.2015 / 22:52:17
Idiotyczne zachowanie Fabsa skończyło ten mecz....
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - West Bromwich Albion - Chelsea Londyn 18.05.2015 wynik: 3:0 z dnia 18.05.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.