Odnoszę to samo wrażenie. Jak ktoś wspomni pozytywnie o Barcelonie, to plusów w cholerę, a jak ktoś chwali juve, to zaraz minus. Typowe dla kibiców Barcelony. Umysłem nie grzeszą.
Ilość komentarzy: 296
Oceny: +1087
Chelsea Londyn Borussia Dortmund Niemcy Polska FC Barcelona
23.05.2015 / 15:07:29
Ostatnio większść kibiców Barcy i Realu pod meczem Real-Juve zostali ostro zminusowani przez "kibiców" Juventusu :/
I(L)uminat
Zarejestrowany od: 678 dni
Ilość komentarzy: 147
Oceny: +83
Juventus Turyn Legia Warszawa Polska Zagłębie Sosnowiec Znicz Pruszków Żyrardowianka Żyrardów
22.05.2015 / 23:20:55
Znana jest przyczyna zerwania przyjaźni z Juve przez Legię pod koniec września 2013 ? :/
I(L)uminat
Oceny: +83
22.05.2015 / 23:13:10
/ -36
Braawo ! Forza Juve! Tyle lat czekaliśmy na potrójną koronę.. Może w końcu się doczekamy!
Oceny: +14562
Arsenal Londyn PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Real Madryt
/ -44
Dokładnie, już o tym pisałem jakiś miesiąc temu :) Barca drży, a Messi robi się jeszcze mniejszy :)
kamil16813
Zarejestrowany od: 969 dni
Ilość komentarzy: 491
Oceny: +2640
Arsenal Londyn Liverpool FC Borussia Dortmund AC Milan Legia Warszawa Polska FC Barcelona Stal Rzeszów
22.05.2015 / 21:53:36
Tylko, że Barca ma pewną trójkę z przodu o nazwiskach zaczynających się na M S i N
Digors
Zarejestrowany od: 1110 dni
Ilość komentarzy: 1239
Oceny: +6474
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Anglia Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg Borussia M'gladbach Juventus Turyn
Oceny: +5542
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
Oceny: +108
Arsenal Londyn Francja Napoli Ajax Amsterdam Holandia Widzew Łódź Ruch Chorzów Polska Benfica Lizbona Sevilla
23.05.2015 / 01:36:26
Co za idiota, bo inaczej tego nie da się określić. Każdy skrót komentujesz "brawo.... (nazwa drużyny) czy po remisie "zasłużony remis"... Jak można wnioskować, że remis zasłużony oglądając czasami skrót z 4-5 akcji z meczu? Poza tym "Puchar Włoch jest Nasz"-kibicujesz Juve, Interowi, Milanowi i komu jeszcze? Pewnie tak samo napisałeś po wygraniu ligi przez Chelsea, FCB, Bayernu, PSG, że "mistrzostwo jest Nasze"... Czekać tylko na finał LM, gdzie w razie wygranej FCB napiszesz, że Puchar jest Wasz... Co za troll, przygłup, ćwierćmózg czy jak to nazwać...
/ -32
FORZA JUVE!!!! 6 czerwca też tak zatriumfują!
/ -28
Dziwne, że tyle minusów :) ogólnie zauważyłem, że wszystkie komentarze które życzą szczęścia ekipie z Turynu w finale CL są ostro minusowane, pewnie dzieci barcelonki mają z tym jakiś problem :D
lukasz88k
Zarejestrowany od: 1567 dni
Ilość komentarzy: 91
Oceny: +438
21.05.2015 / 17:22:44
/ -38
Tak, już drugie trofeum!!!!!!Jeszcze tylko albo Aż Barcelona i może być potrójna korona...FORZA Juve!
Oceny: +1203
Brazylia Arsenal Londyn Manchester United Borussia Dortmund Juventus Turyn Legia Warszawa Polska Portugalia Real Madryt Hiszpania
21.05.2015 / 16:14:18
/ -36
Super meczyk..warto było oglądać emocje niesamowite.Teraz tylko 1krok...Bój się Barco!
Czopa
Zarejestrowany od: 1104 dni
Ilość komentarzy: 3646
Oceny: +10909
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
21.05.2015 / 11:53:05
Dobry mecz! gratulacje dla Lazio za walkę. Brawo Juve...kolejne piekne chwile po latach posuchy tym bardziej cieszą! :) Czekam z nieciepliwością na finał LM
chamstwo
Zarejestrowany od: 1428 dni
Ilość komentarzy: 7238
Oceny: +38481
21.05.2015 / 11:05:49
/ -31
Jest podwójna korona! Bez presji czas na LM, wierze w was! Cóż za asysta Pirlo przy nieuznanym golu.
K.R.U.L.
Zarejestrowany od: 1015 dni
Ilość komentarzy: 1552
Oceny: +12156
Manchester United Francja Parma Atlético Madryt
21.05.2015 / 10:42:53
Mecz meczem ale widze ze juz powoli zaczela sie zwiekszac liczka "kibicow" Juve na tej stronie :D Zapewne to naplyw wiernych kibicow, ktorzy do tej pory nie wiedzieli o istnieniu tej strony :)
kuba1112345
21.05.2015 / 18:05:39
Napływ wiernych 'kibiców' którzy nie wiedzieli o istnieniu tego kubu (NIE WSZYSCY)
21.05.2015 / 16:57:38
bo to byl final ;> ? a w finale, jesli wynik jest remisowy w regulaminowym czasie gry, zostaje zarzadzona dogrywka. Jesli i ta nie przyniesie rozstrzygniecia to zostaje organizowany konurs rzutow karnych.
Matthiass
Zarejestrowany od: 769 dni
Ilość komentarzy: 325
Oceny: +1582
Argentyna Brazylia Chile Kolumbia Chorwacja Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Southampton FC
21.05.2015 / 09:45:07
Bardzo emocjonujący meczyk,Brawo Juve !,Moze uda im sie zgarnąć potrójną koronę nawet ;)
Nedved
Zarejestrowany od: 1105 dni
Ilość komentarzy: 627
Oceny: +2176
21.05.2015 / 09:25:30
Porywajace widowisko, fajnie sie to ogladalo. Lazio podjelo walke. Brawo Juve jest 10 puchar w koncu.
Ali ba ba
Zarejestrowany od: 715 dni
Ilość komentarzy: 319
Oceny: +815
21.05.2015 / 08:24:26
Chiellini w Ibre się zabawił przy bramce :D
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Juventus Turyn - Lazio Rzym 20.05.2015 wynik: 2:1 z dnia 20.05.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.