Ilość komentarzy: 31
Oceny: -219
Liverpool FC Polska Portugalia Real Madryt Real Madrid II Radomiak Radom
25.05.2015 / 14:28:34
Bardzo ładny meczyk :) Ronaldo nareszcie na swoim poziomie piękna brameczka z wolnego :) james też z wolnego :) nareszcie bezpośrednio z wolnego chłopaki strzelili brameczki :D mam nadzieje ze w przyszłym sezonie bd ich więcej :) odegard początkowo nie śmiało ale z biegiem czasu coraz lepiej :) myśle że będą z niego ludzie :D
Machorek
Zarejestrowany od: 1378 dni
Ilość komentarzy: 1190
Oceny: +6189
24.05.2015 / 22:18:49
Ta obrona realu to jest masakra , dobrze z przodu piłkarzyki nadrabiają !!!!!!!
Patricio77
Zarejestrowany od: 695 dni
Ilość komentarzy: 2173
Oceny: +14562
Arsenal Londyn PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Real Madryt
24.05.2015 / 21:31:08
Brawo Real!! Wspaniały mecz aż 10 przepięknych goli! Brawo CR7 za kolejny hattrick w tym sezonie!
24.05.2015 / 16:47:58
Ładny hat-trik Ronaldo i piękny gola Jamesa.I piękny gol Miooodzio.Ale najbardziej mnie wkurzyło że za Ronaldo wszedł Oddegard.Pyskaty Norweg chciał się pochwalić,że jest młody i strzela,a mu nie wyszło.
Oceny: +150
Manchester United Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Wisła Kraków Polska FC Barcelona Atlético Madryt
24.05.2015 / 14:24:51
/ -43
szczerze co to daje realowi GÓWNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

24.05.2015 / 13:30:21
Fajny mecz, dużo bramek. Mimo wygranej znowu nieprzyjemny mecz dla Casillasa, wpadły mu 3 bramy. Jeszcze raz zobacze głupią plotke o sprzedaniu Ronaldo to chyba padne. Akcja Jese+James oraz na ostatniego gola miód!
monster2000
Zarejestrowany od: 745 dni
Ilość komentarzy: 473
Oceny: +1629
Bayern Monachium Lech Poznań Polska Real Madryt
24.05.2015 / 13:19:40
łądny mecz realu xd dobry mecz Ronaldo:1)hatrick,2)normalne cieszynki z goli,3)perfekcyjny karny i dobra główka,4)po 4 bramce Realu nie wkurzał się ze słupka tylko cieszył się z kolegami,5)oddał drugiego wolnego Jamesowi. szkoda tylko że go zmienili tak wcześnie bo na pewno by coś strzelił,bo mógł szanse pobić rekord messiego,i tak brawa dla niego pobił rekord swoich strzelonych bramek w sezonie xd
WITCHER
Zarejestrowany od: 703 dni
Ilość komentarzy: 1134
Oceny: +4822
Manchester United Polska
24.05.2015 / 12:54:19
Ronaldo zaszalał w tym meczu, brama z akcji, z wolnego, z karnego i asysta, wielkie brawa dla obu drużyn za takie widowisko i 10 bramek <brawo>
/ -18
Ronaldo - 48 bramek w sezonie, Messi - 43. Gdyby Krystyna nie opuściła trzech spotkań ligowych to może by nawet do 50 dobiła :P
Oceny: +22
Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Legia Warszawa Polska
7-3 z poprzedniego sezonu Real - Sevilla :D
Stwierdzam, że nie ma takiej drugiej drużyny, która gra tak otwarty futbol jak Real ;)
gryfon95
Zarejestrowany od: 982 dni
Ilość komentarzy: 93
Oceny: +576
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Manchester City PSG AC Milan Juventus Turyn Inter Mediolan Napoli Polska
24.05.2015 / 11:42:38
Piękny Rzut Wolny W Wykonaniu J. Rodrígueza !!!
24.05.2015 / 11:40:25
tylko o jedna wiecej bramka niz w naszej Polskiej lidze ;)
DorszuJP
24.05.2015 / 11:37:00
Super mecz, getafe też postawiło na swoim i miało wiele dobrych akcji ale Real był skuteczniejszy,Brawo dla CR7 dobre zakończenie sezonu hat-trickiem
24.05.2015 / 11:09:20
Chcial bym podziekowac wszystkim kibica Realu i Barcy ... Real jedzie na urlop Barca jeszcze sobie pogra w 2 finalach. Ale mam nadzieje ze Real w nastepnym sezonie pokaze klase i wygra lepszy ... Pozdro
24.05.2015 / 10:41:53
Jak dla mnie ta zmiana Ronaldo za Odegaarda miała takie zaczenie, że chcieli mu pokazać że bardzo go cenią i mają nadzieje że zastąpi on w przyszłosci CR7 . Bo Ronaldo nie schodził z boiska nigdy przed czasem chyba że miał kontuzje .
24.05.2015 / 09:35:25
Za to mnie cieszy kilka minut Martina Odegaarda, chłopak ma niesamowity potencjał, fajnie że Carlo dał mu szansę.
Matthiass
Zarejestrowany od: 768 dni
Ilość komentarzy: 325
Oceny: +1582
Argentyna Brazylia Chile Kolumbia Chorwacja Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Southampton FC
24.05.2015 / 09:21:14
ooo Brawo królewscy ,ładnie siępatrzyło na te ich bramki :) ,Brawo !
/ -111
Barcelona wczoraj tylko fetowała zdobycie LaLiga. W perspektywie są jeszcze jakieś nudne i męczące finały PK i LM.

Ale Cipeczka strzeliła 3 bramki w meczu i zdobyła Pichichi, to był dobry mecz i sezon dla Realu!

/ -45
PS. tak, dupa mnie piecze bo wygraliśmy ligę i gramy jeszcze w 2 najważniejszych finałach :c oj jak mnie odbyt pali z tego powodu XD
24.05.2015 / 09:55:27
zawsze znajdzie się jakiś zjeb który musi wkurwiać ludzi cipowate dzieci z Barcelony, normalny kibic jak już to by się nie odezwał macie szanse na potrójną koronę ale chuj to dla was nie jest najważniejsze najważniejsze to jest kłócić się z fanami RM. Pedał który cię zrobił powinien umrzeć
Pajmon
Oceny: +580
24.05.2015 / 10:22:58
/ -20
"Pedał który Cię zrobił powinien umrzeć" bosz co za erudyta. Elokwencja, szacunek i miłość aż biją od Ciebie.
ti5ger
Zarejestrowany od: 1612 dni
Ilość komentarzy: 148
Oceny: +783
24.05.2015 / 10:56:33
"Szacunek i miłość" skoro komuś wytykasz że nie posiada takich cech, to może sam też nad nimi popracuj, bo wiesz np. ja jestem kibicem Realu, ale mam szacunek do Barcy i jakoś nie prowokuje chamskimi tekscikami ludzi do rzucania na mnie obelgami, więc skoro wymagasz od kogoś szacunku i miłości, to powinieneś sam o te cechy zadbać, bo pamiętaj że każda akcja powoduje reakcję.
Oceny: +3719
Manchester City Queens Park Rangers FC SpVgg Unterhaching Napoli Lech Poznań Polska Glasgow Rangers FC Alloa Athletic Atlético Madryt
24.05.2015 / 02:32:15
Brawa dla Realu za Realu za wysokie zwycięstwo i dla Ronaldo za hat-tricka w tym meczu i brawa dla niego za najlepszego strzelca w La Liga!!!!!!

makavelizwc
24.05.2015 / 10:28:16
kurwa, raz na rok napiszesz coś mądrego !!! można ??? można !!!
REAL NAJLEPSZY W HISZPANII.
NAJEFEKTOWNIEJSZI,NAJBARDZIEJ WSZECHSTRONNI PIŁKARZE,INDYWIDUALNIE I DRUZYNOWO NAJLEPSI.
W TYM SEZONIE NUDNA BARCELONA WYGRAŁA,ALE W NASTĘPNYM REAL WRÓCI SILNIEJSZY.
HALA MADRID!!!!!
leny1
Oceny: +453
24.05.2015 / 07:54:46
W tym sezonie Real musial uznac wyzszosc nie tylko Barcelony :) jakby byli najlepsi to udowodnili by to na boisku. Fakty mowia inaczej
/ -10
Co roku tak gadacie i zawsze jest taki sam efekt ;)
24.05.2015 / 00:23:22
Ronaldo najlepszy indywidualny sezon w karierze przynajmniej statystycznie ale nie przełożyło się to na sukces dla Realu i to nie jego wina tylko całej drużyny która nie zawsze dobrze ze sobą współpracuje.
Oceny: +2207
Dinamo Zagreb Chelsea Londyn Bayern Monachium AC Milan Juventus Turyn Torino Genoa Lech Poznań Polska Real Madryt
24.05.2015 / 00:03:13
Udany byl ten 200 mecz ronaldo w realu.
casillas18
Oceny: +139
23.05.2015 / 23:48:10
takiego widowiska to sie chyba nikt nie spodziewal :) brawo real !
/ -29
ReAL rządzi zajebisty meczyk 100% Cr7 mistrz królewscy aż za dobrze grali wow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oceny: +10909
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
Oceny: +1737
Manchester United Borussia Dortmund Holandia Lech Poznań Górnik Polkowice Zagłębie Lubin Polska Atlético Madryt
23.05.2015 / 23:50:45
idealna "na nos" :)
Xherdan Shaqiri 91
Ilość komentarzy: 1568
Oceny: +11696
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
23.05.2015 / 22:45:45
wielobramkowa sobota :)
OneLoveKKS
Zarejestrowany od: 674 dni
Ilość komentarzy: 22
Oceny: +314
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska Real Madryt
23.05.2015 / 22:43:15
Real dobry mecz, ale przerażają mnie kibice "Królewskich" jak ich drużyna przegrywa...
MeoLessi
Ilość komentarzy: 1449
Oceny: +12898
AS Monaco
23.05.2015 / 22:42:40
Pięknie. Szkoda Ikera ale nie miał szans przy straconych golach. Bale chyba jednak mógłby opuścić Real bo może się zmarnować. To samo Keylor Navas. Ronaldo i Ancelotti muszą zostać - lepszego trenera Real teraz mieć nie będzie. Będę szczęśliwy jeśli De Gea trafi do Realu a Coentrao zostanie
LokowanyFCB
Zarejestrowany od: 681 dni
Oceny: +214
Arsenal Londyn Legia Warszawa Polska FC Barcelona
23.05.2015 / 22:41:12
Tutaj sprawdza się to co już pod meczami Realu pisałem.
Jak można nie lubić, dwóch najlepszych na świecie graczy, którzy tworzą takie widowisko ?
Ronaldo wali niekiedy kilkanaście bramek w meczu, praktycznie wszystkim oraz w każdej możliwej sytuacji : Liga mistrzów Puchary itd.
Messi w każdym meczu pokazuje geniusz swoimi podaniami, oraz niesamowitymi rzutami wolnymi.
Każdy kibic powinien obu piłkarzy szanować bo raczej ciężko będzie w tych latach ich zastąpić.
Po CR7 widać ile treningów potrzeba aby osiągnąć tak wysoką formę, natomiast Messi, prawda być może nie nabierał umiejętności w taki sam sposób jak Ronaldo, ale po prostu urodził się z talentem do piłki nożnej, Argentyńczycy już tak mają.
To że strzelają z rzutów karnych to raczej normalna sytuacja, bo kto inny jak nie dwóch walczących o Króla strzelców piłkarzy ma wykonywać jedenastkę ?
Jako że nie kibicuję temu klubowi, to trochę szkoda że w tym sezonie nic nie zdobędzie.
/ -11
Kilkanaście bramek w meczu? Coś się chyba koleżko zapędziłeś...
LokowanyFCB
Oceny: +214
23.05.2015 / 23:59:55
/ -18
A 3 to ile to jest ? Jedna :D ? Kilkanaście czyli 1-9, Kilkadziesiąt 10-99, Kilkaset 100-1000 ;)
Phoenix
Ilość komentarzy: 35
Oceny: +379
Manchester City
24.05.2015 / 00:22:30
2-10 - kilka
11-19 - kilkaNAŚCIE (jedeNAŚCIE, dwaNAŚCIE itd)
20-99 - kilkaDZIESIĄT (sześćDZIESIĄT, osiemDZIESIĄT itp)
24.05.2015 / 13:37:31
Zaraz sie dopierdalacie, napisałem że NIEKIEDY KILKADZIESIĄT co miało oznaczać że strzela bardzo dużo w niektórych meczach.
Oceny: +2640
Arsenal Londyn Liverpool FC Borussia Dortmund AC Milan Legia Warszawa Polska FC Barcelona Stal Rzeszów
23.05.2015 / 23:33:05
Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem. Ronaldo to też człowiek i odpoczywać musi, więc jeżeli by grał w każdym meczu to zakładam, że miałby mniej bramek niż teraz ma z powodu zmęczenia i nie miałby sił.
23.05.2015 / 22:41:00
dobrze komentator powiedział: 2 karne 2 pkt więcej i miałby CR7 50 goli, a RM zwycięstwo w La Liga
monster2000
23.05.2015 / 22:36:29
ładny mecz z obu stron xd pierwsza połowa to Cristiano-getafe 3:3 :D szkoda tylko że go tak wcześnie zdjęli bo na pewno by jeszcze coś strzelił xd
qrviq
Zarejestrowany od: 833 dni
Ilość komentarzy: 1582
Oceny: +37817
SG Dynamo Dresden Vitesse Real Madryt Real Madrid II
23.05.2015 / 22:34:28
Ronaldo zamknął mordy kibiców pewnej drużyny, jeżeli chodzi o strzelanie z wolnych i karnych. No i serdeczne gratulacje za zdobycie Króla Strzelców PD.
PS. Obrona Realu jest obecnie tragiczna.
rafi509
23.05.2015 / 22:48:14
Mordy kibicom pewnego kubu to zamknął ale Ancelotti, zdejmując pięknego z boiska przy zaledwie 2 bramkach do rekordu Messiego. Pewnie na odchodne.
23.05.2015 / 22:44:51
Arbeloa gra poniżej poziomu. Na moje sprzedaż tylko.
nemrod51021
23.05.2015 / 22:33:20
ogólnie bardzo dużo goli dzisiaj wpadło w La Liga wyniki 2:2; 3:2; 3:2 i 7:3 tylko ATM z czołówki zawiodło
GalsonMadridista
Zarejestrowany od: 969 dni
Ilość komentarzy: 1145
Oceny: +7525
Kashima Antlers Tokyo Japonia Wisła Kraków Real Madryt Stany Zjednoczone New York City
23.05.2015 / 22:35:20
Jeszcze 4-0 dla Bilbao, 4-2 dla Sociedad ;)
merni
Zarejestrowany od: 689 dni
Ilość komentarzy: 450
Oceny: +3286
23.05.2015 / 22:32:42
Świetne mecz, piękne bramki. Bardzo dobry mecz Realu na zakończenie sezonu. Trochę szkoda, że zdjęli Ronaldo bo był dzisiaj w gazie i mógł coś jeszcze strzelić
rekuba236
Zarejestrowany od: 700 dni
Oceny: +341
Arsenal Londyn Borussia Dortmund AC Milan Ajax Amsterdam Legia Warszawa FC Barcelona Atlético Madryt Termalica Nieciecza
23.05.2015 / 22:32:27
oooo debiut odegaarda.
nemrod51021
23.05.2015 / 22:32:00
brawo dobry mecz piękne gole kolejny hat tick Ronaldo (nawet gol z wolnego) jak RM nie mógł strzelać goli bezpośrednio z rzutów wolnych tylko 3 w tym sezonie w La Liga w tym 2 w tym meczu, Chicharito dobrze że od nie dawna dostaje szanse (dzięki kontuzji Benzemy) ale widać że chłopak ma ochotę do gry i coraz bardziej zgrywa się z chłopakami ciekawa jaka będzie jego przyszłość, Odegard dobry debiut piękne gole Getafe 3 gole przy których Iker nie miał nic do powiedzenia
Brawo Odegard !
16 lat i debiut w Realu to naprawdę coś fantastycznego. Ciekawe jak będzie grać za 5,6 lat :D
23.05.2015 / 22:30:49
Ładna goleada. Szkoda, że nie da to nic Realowi. Mimo to cieszy kolejny Hat-trick CR7 i pichichi. Cieszy również całkiem dobry debiut Ødegaarda. ¡HalaMadrid!
ToMek0
23.05.2015 / 22:29:50
/ -18
Brawo CR7
Nie rozumiem jak można takiego piłkarza sprzedawać ...
23.05.2015 / 22:34:22
"sprzedawać" ? A kto niby chce go sprzedawać ? chłop gwarantuje ponad 50, może 60 bramek na sezon. I nie pobił jeszcze Raúla ;) Więc raczej zostaje w Madrycie :)
.RealowieC.
23.05.2015 / 22:29:34
Mam szczęscie że mogę oglądać najlepszego piłkarza ... brawa Cris ! który to już hat-trick ,niesamowite , po za tym dziwna zmiana .

Co do meczu świetne widowisko, 10 bramek z czego 6 Realu , debiut Odegarda na plus , jeszcze raz brawo !

23.05.2015 / 22:29:11
Fajny ofensywny i radosny futbol zaprezentowały dziś drużyny :)
er.es.2104
Zarejestrowany od: 838 dni
Ilość komentarzy: 1563
Oceny: +7951
Manchester United Lech Poznań Polska FC Barcelona
23.05.2015 / 22:28:49
10 bramek średnio bramka na 9 min. mieli co oglądać!
arantar
Zarejestrowany od: 951 dni
Ilość komentarzy: 1398
Oceny: +7928
Leicester City FC Borussia Dortmund Juventus Turyn Real Madryt
23.05.2015 / 22:28:08
Super mecz tyle bramek i jakie piękne miód malina. Szkoda że młody nic nie strzelił
CFC
Zarejestrowany od: 1248 dni
Ilość komentarzy: 318
Oceny: +3178
Chelsea Londyn Middlesbrough Juventus Turyn Lech Poznań Polska FC Barcelona Atlético Madryt
23.05.2015 / 22:28:03
Taki hokej trochę :p
Makaveli
24.05.2015 / 00:04:17
Obie drużyny grały o pietruszkę, więc czemu nie? Taki już urok ostatnich kolejek.
matmas
Zarejestrowany od: 675 dni
Oceny: +440
Chelsea Londyn Bayern Monachium Napoli Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska Real Madryt KSZO Ostrowiec
26.05.2015 / 18:28:10
Marcelo zaszalał xd
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Real Madryt - Getafe 23.05.2015 wynik: 7:3 z dnia 23.05.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.