Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
Ilość komentarzy: 1068
Oceny: +3719
Manchester City Queens Park Rangers FC SpVgg Unterhaching Napoli Lech Poznań Polska Glasgow Rangers FC Alloa Athletic Atlético Madryt
03.06.2015 / 02:42:34
Napoli niestety samo pogrzebalo sobie awans sezonem w ktorym gralo w kratke a zmarnowany karny byl tego odzwierciedleniem - potem juz dwa gole lazio i sprawdzilo sie pilkarskie przyszlowie " niewykorzystane sytuacje mszcza sie" , brawa dla Lazio za wygrana , zajecie 3 miejsca i zeby dobrze im poszlo w eliminacjach ligi mistrzow.
kamilcieslar1999
Zarejestrowany od: 866 dni
Ilość komentarzy: 2671
Oceny: +8063
Manchester United Newcastle United Napoli Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
01.06.2015 / 17:59:28
szkoda Napoli ,ale może w przyszłym sezonie pójdzie lepiej i wywalczą awans do ligi mistrzów.
Patricio77
Zarejestrowany od: 693 dni
Ilość komentarzy: 2173
Oceny: +14562
Arsenal Londyn PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Real Madryt
01.06.2015 / 16:56:41
Brawo Lazio! Zasłużenie zagracie w el. do LM!
01.06.2015 / 15:10:45
Jak drużyna traci 56 bramek w sezonie, to nie ma szans na mistrzostwo... Nie rozumiem dlaczego w Realu, który ostatnio też ma sporo problemów z traceniem dużej ilości bramek idzie trener, który zestawił jedną z najgorszych defensyw w Serii A. Ale to już decyzja Pereza.
01.06.2015 / 12:03:12
Ten niewykorzystany karny to było to. Napoli już było w dupie. W tym sezonie za słaba skuteczność żeby coś osiągnąć. Brawo dla Lazio.
Scoti
Zarejestrowany od: 1640 dni
Ilość komentarzy: 58
Oceny: +7
Lazio Rzym Włochy Widzew Łódź Ruch Chorzów
01.06.2015 / 11:45:11
Po 5 latach mojego kibicowania w końcu doczekałem się Lazio w LM ! Po ciężkiej pracy w sezonie zasłużyli na to ! Pozdrawiam kibiców LAZIO ! :) SSL1900!
nikeroni10
Zarejestrowany od: 1238 dni
Ilość komentarzy: 26
Oceny: -51
01.06.2015 / 11:04:02
Igłain standard HAHA, co za leszcz. Benitez jeszcze większy, won jak najdalej Madrytu buraku!
Czibamba
Zarejestrowany od: 872 dni
Ilość komentarzy: 406
Oceny: +2695
CA Boca Juniors Vasco da Gama Universidad Chile SK Slavia Praga Liverpool FC Derby County FC Saint Étienne Borussia M'gladbach Olympiakos Pireus Torino
01.06.2015 / 08:26:17
Jakoś mnie to nie dziwi, że nie ma pokazanej ostatniej bramki - to już norma na meczykach - bramki liczą się tylko do 90 minuty. Porażka.
chamstwo
01.06.2015 / 12:05:00
Ciekawi mnie po chuj ktoś takie skróty w ogóle skleja. Spieszyło sie gdzieś? Pare minut później przecież był ten ostatni gol. Nie zrozumiem.
Machorek
Zarejestrowany od: 1376 dni
Ilość komentarzy: 1190
Oceny: +6196
01.06.2015 / 06:57:22
no Napoli dało ciała w tym sezonie na ambicjach się skończyło !!!
01.06.2015 / 01:35:47
Mecz pełny emocji i sytuacji do strzelenia bramek . Dobra gra oby dwóch drużyn .
FC Chelsea
Zarejestrowany od: 692 dni
Ilość komentarzy: 569
Oceny: +4449
Chelsea Londyn Borussia Dortmund AC Milan Lech Poznań Polska FC Barcelona
31.05.2015 / 23:37:07
Nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić. Mówie po tým karnym dla Napoli, môże tylko załować Higuain tej nie wykorzystanej jedenastki
31.05.2015 / 23:01:52
Szalony mecz. Gdy po pierwszej połowie wszystko wydawało się oczywiste, druga odsłona przyniosła prawdziwą huśtawkę nastrojów...
31.05.2015 / 22:55:37
Lazio 5 strzałów 4 gole... Ten mecz idealnie podsumował cały sezon Napoli, brak skuteczności niestety odbił się czkawką. Gratulacje dla Lazio, bo w 5 strzałach 4 gole mało kto strzela
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Napoli - Lazio Rzym 31.05.2015 wynik: 2:4 z dnia 31.05.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.