Ilość komentarzy: 122
Oceny: +443
Górnik Łęczna Polonia Warszawa Cracovia Jagiellonia Białystok Motor Lublin
04.06.2015 / 18:50:00
ESA37 to jednak piekielny wynalazek - GKS w połowie sezonu był zazwyczaj w połowie tabeli. Jednak o utrzymaniu decyduje szalona końcówka i wtedy liczy się kondycja - jeśli piłkarze są zajechani przez cały sezon, to może być dramat.
michallisowski17@tlen.pl
Zarejestrowany od: 948 dni
Ilość komentarzy: 8
Oceny: +16
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City PSG Borussia Dortmund Niemcy Ajax Amsterdam Górnik Łęczna
03.06.2015 / 20:41:45
Mecz w końcówce bardzo dobry Brawo za walkę GKS graliście do samego końca.
er.es.2104
Zarejestrowany od: 900 dni
Ilość komentarzy: 1565
Oceny: +8010
Manchester United Lech Poznań Polska FC Barcelona
03.06.2015 / 19:19:07
być może i zasłużony remis, ale gdyby nie padła ostatnia bramka w meczu to ostatnie 2 kolejki były mega interesujące jesli chodzi o utrzymanie w ekstraklasie.
chamstwo
Zarejestrowany od: 1489 dni
Ilość komentarzy: 7442
Oceny: +40206
Juventus Turyn
03.06.2015 / 17:20:24
Zajebista końcówka ;d No i Bełchatów żegna się z Ekstraklasą. Brawa dla Korony ze ten cenny remis.
Rapisher
Zarejestrowany od: 729 dni
Ilość komentarzy: 38
Oceny: +371
Chelsea Londyn Bayern Monachium Juventus Turyn Lech Poznań Real Madryt
03.06.2015 / 17:19:31
Niezły dreszczyk emocji pod koniec meczu. :D Brawo dla Kiełba piekielnie mocny strzał . :)
Szczecinianin
Zarejestrowany od: 825 dni
Ilość komentarzy: 1416
Oceny: +6428
03.06.2015 / 16:56:35
Jeszcze trochę i GKS i Górnik Łęczna wrócą tam, skąd przyszły.
FanBarcelony16
Zarejestrowany od: 723 dni
Ilość komentarzy: 2
Oceny: +4
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Wisła Kraków Legia Warszawa Lech Poznań Polska
03.06.2015 / 15:39:55
korona dobry mecz
Mateusz Bielaszka
Zarejestrowany od: 733 dni
Ilość komentarzy: 1
Oceny: +1
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Everton Tottenham Hotspur Manchester City AS Monaco PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund
/ -10
Coś dużo tych bramek w doliczonym czasie gry ostatnio. Coś bardzo ich dużo.... Mam tu na myśli całą ligę.....
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1365 dni
Ilość komentarzy: 8139
Oceny: -8835
04.06.2015 / 03:25:02
Bo sa slabi kondycyjnie,ale to polska liga,kto by sie wysilal na trningach.
Macie7
Oceny: +353
03.06.2015 / 13:41:50
Już to wcześniej pisałem, ale powtórzę. Kolejorz zjebał totalnie, że sprzedał Kiełba. Zawsze widziałem w nim duży potencjał. Szkoda i brawo za kastę. Super brama :)
vinci68
Zarejestrowany od: 1705 dni
Ilość komentarzy: 672
Oceny: +8133
Arsenal Londyn Bury FC AC Milan Juventus Turyn Włochy Lech Poznań Polska Korona Kielce
03.06.2015 / 14:33:31
W Lechu Kiełb się nie sprawdził, co nie zmienia faktu, że jest dobrym piłkarzem jak na naszą ligę, co pokazywał w Koronie przed transferem do Lecha jak i teraz :)
Maciek96
Zarejestrowany od: 783 dni
Ilość komentarzy: 78
Oceny: +663
Lech Poznań Polska Stal Stalowa Wola Korona Kielce
03.06.2015 / 10:47:07
Brawo Korona! Mialem nadzieje na wygrana w tym meczu, ale punkt nie jest zly. Za tydzien musi byc zwyciestwo aby nie bylo nerwowki patrzac na mecze innych zespolow. Jescze raz brawo za podniesienie sie po stracie gola w 90 minucie i szybkie wyrownanie. Do boju Korona!
Stachu7
Zarejestrowany od: 1210 dni
Ilość komentarzy: 711
Oceny: +2209
Dinamo Zagreb Chelsea Londyn Bayern Monachium AC Milan Juventus Turyn Torino Genoa Lech Poznań Polska Real Madryt
03.06.2015 / 08:36:56
No dobra wypierdzielaj Gks-ie do 1 ligi tam gdzie twoje miejsce!!!
Mati95
Zarejestrowany od: 778 dni
Ilość komentarzy: 279
Oceny: +4389
Inter Mediolan Polska Real Madryt Korona Kielce
03.06.2015 / 08:36:48
Szalony meczyk :D zwłaszcza końcówka w której obie drużyny zapominały o obranie i atakowały , ostatnie 5 minut miazga :D
Diego Simeone
Zarejestrowany od: 905 dni
Ilość komentarzy: 1069
Oceny: +3736
Manchester City Queens Park Rangers FC SpVgg Unterhaching Napoli Lech Poznań Polska Glasgow Rangers FC Alloa Athletic Atlético Madryt
03.06.2015 / 05:53:32
Kapo chyba zabral marzenia belchatowa na ektraklase w przyszlym sezonie , jest to zawodnik ktory niby jest niewidoczny ale jak trzeba jest tam gdzie byc powinien :)
Ale szkoda Belchatowian
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - GKS Bełchatów - Korona Kielce 09.06.2015 wynik: 2:2 z dnia 09.06.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.