sory miałem napisać remis 2.do2 argentyna w kość myślałem rze 3 .1
Ilość komentarzy: 148
Oceny: -421
CA Boca Juniors Argentyna AS Roma FC Barcelona Polonia Bytom
15.06.2015 / 09:46:53
Ten Barrios i Valdez maja ze 100 lt do kupy cusamen.I takim leszczom Argentyna dala se dwie bramy strzelic,zawiodłem sie troche.
Oceny: +2371
Manchester City Olympique Marsylia Eintracht Frankfurt Lazio Rzym Torino Melbourne City New York City
15.06.2015 / 09:52:12
Do Cr 7 mu jeszcze duuuuuzo brakuje,to jest przepaśc wrecz w temacie bramek z 11 metrów , bo 70% bramek z karnych to jest wyczyn w przypadku CR7.W dodatku połowa "wynurkowana"
Oceny: +3350
Santos West Ham United SC Heerenveen Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska Elche CF KSZO Ostrowiec Videoton
14.06.2015 / 13:58:56
Większość nie kibicuje Argentynie tylko Messiemu. Taka smutna prawda.
Chel$eaLondon
Zarejestrowany od: 670 dni
Ilość komentarzy: 105
Oceny: +143
Chelsea Londyn Paragwaj Lech Poznań Polska
14.06.2015 / 13:55:46
Brawo Paragwaj! Zrewanżujemy się za ostatnie miejsce w El. MŚ 2014!
Wypij7upa
Zarejestrowany od: 1403 dni
Ilość komentarzy: 1031
Oceny: +7836
Chelsea Londyn Polska
14.06.2015 / 13:17:24
Di Maria ładnie zanurkował w tym polu karnym...Piękne bramki Paragwaju szczególnie ta Valdeza. Ten kto oglądał cały mecz wie że w drugiej połowie Paragwajczycy spokojnie mogli wbić jeszcze zwycięskiego gola.
Mazda323
Oceny: -421
15.06.2015 / 09:53:57
Uczył sie od mistrza w tym temacie- CR7.W koncu pare ladnych lat grali w Realu razem.
ZielonYyy
Zarejestrowany od: 1644 dni
Ilość komentarzy: 4001
Oceny: +27144
Liverpool FC Borussia Dortmund FC Barcelona Raków Częstochowa
14.06.2015 / 13:12:20
No nie powiem bo trochę się wkurwiłem, że Argentyna pewne zwycięstwo wypuściła z rąk.
Trzeba jednak pogratulować reprezentacjii Paragwaju woli walki bo grali do końca i jak widać opłacało się bo sprawili niespodziankę.

Argentyna jest moim faworytem w tych Mistrzostawach i mam nadzieję, że zacznie się rozkręcać ich gra w coraz szybszym tempie.
majer1234
Zarejestrowany od: 769 dni
Ilość komentarzy: 9
Oceny: +34
Belgia Chelsea Londyn Francja Bayern Monachium Polska Lechia Gdańsk
14.06.2015 / 12:29:06
Na Copa America każda drużyna może wygrać albo sprawić niespodziankę. Nie ma tam słabych drużyn.
Mati95
Zarejestrowany od: 718 dni
Ilość komentarzy: 279
Oceny: +4389
Inter Mediolan Polska Real Madryt Korona Kielce
14.06.2015 / 12:03:45
Tak to właśnie bywa w piłce , że drużyna może grać lepiej i mieć przewagę a końcowy wynik tego i tak nie pokazuje :) brameczka Valdeza miazga :D
Mick1988pl
Zarejestrowany od: 1604 dni
Ilość komentarzy: 908
Oceny: +5226
Argentyna Polska Valencia
14.06.2015 / 12:02:44
Jestem zawiedzony wynikiem i stylem gry.. po 2 fartownych bramkach na pocżatku spotkania myślalłem, że ruszą z akcjami i strzelą jeszcze 2,3 bramki.. ale stało się zupełnie inaczej.. Arg siadła na laurach a Paragwaj przejoł inicjatwy..:/Liczę na drugim mecz.. że coś pokarzą i pograją piłką.. VAmos Argentina!!!
lllukasz22
Zarejestrowany od: 1463 dni
Ilość komentarzy: 296
Oceny: +1263
14.06.2015 / 12:13:29
pamietaj kolego ze to jest turniej i wygra ten co lepiej sily rozlozy argentyna troche za bardzoodpuscila fakt ale cisnac w pierwszym meczu caly mecz to glupota malo wiesz o pilce chyba
Zarex
Zarejestrowany od: 1541 dni
Ilość komentarzy: 1047
Oceny: +5567
Manchester United
14.06.2015 / 12:49:52
Brak koncentracji i z 3 punktów został im 1.
Matthiass
Zarejestrowany od: 770 dni
Ilość komentarzy: 325
Oceny: +1582
Argentyna Brazylia Chile Kolumbia Chorwacja Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Southampton FC
14.06.2015 / 11:38:35
Argentyna powinna to wygrać :/ ,Może się rozkręcą jeszcze,to dopiero początek .#Vamos !
kubek_gol
Zarejestrowany od: 766 dni
Ilość komentarzy: 22
Oceny: +270
Leicester City FC Polska
14.06.2015 / 11:36:18
Niespodzianka???? Ludzie piłka nożna :) to jest piękne. Polska wygrywa z mistrzami świata Niemcami. To co Paragwaj nie może wydrzeć punktów v-ce mistrzom ??? Pewnie, że mogą i tak zrobili :) Brawa dla nich. Dalej mam sentyment do Barriosa i Valdeza :) Tak kiedyś super grali w BVB(gimby nie znajom !!)
Hasuri
Zarejestrowany od: 812 dni
Ilość komentarzy: 122
Oceny: +805
Arsenal Londyn Lech Poznań Polska
14.06.2015 / 11:31:03
Lepiej zagrac pierwszy mecz dobrze i go nie wygrac a pozniej sie rozpedzac niz wystrzelac sie na poczatku a pozniej zlapac zadyszke w najwazniejszym momencie turnieju:)
Zarex
14.06.2015 / 12:48:36
To taka ironia do tego co prezentuje Polska? Żałosne.
ClassicStrikers
Zarejestrowany od: 735 dni
Ilość komentarzy: 3795
Oceny: +29758
Liverpool FC Lech Poznań Polska
14.06.2015 / 11:29:38
Swoją drogą 1sza bramka Paragwaju ładny gol :)
14.06.2015 / 11:26:58
Paragwaj ma jaja :) z 0-2 na 2-2 z wicemistrzami świata :)
chamstwo
Zarejestrowany od: 1429 dni
Ilość komentarzy: 7243
Oceny: +38548
Juventus Turyn
14.06.2015 / 11:05:22
Jak oni tego zdołali nie wygrać... Paragwaj błysnął wyciągając ten remis, szacunek dla nich.
Czopa
Zarejestrowany od: 1105 dni
Ilość komentarzy: 3646
Oceny: +10909
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
/ -21
Nic sie nie stało to dopiero 1 mecz ale i tak Argentyna przeważała i tak są najlepsii :)
14.06.2015 / 07:48:57
Argentyna dominowała, ale nie udało się wygrać. Czasem tak już bywa.
no tak ale szkoda straconych pkt
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Argentyna - Paragwaj 13.06.2015 wynik: 2:2 z dnia 13.06.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Międzynarodowe"w wysokiej jakości transmisji na żywo.