Ilość komentarzy: 1565
Oceny: +8010
Manchester United Lech Poznań Polska FC Barcelona
28.06.2015 / 17:09:26
Pamiętam czasy jak na MŚ polska reprezentacj łoiła Peru, ale teraz to nie to samo, jedna z mocniejszych ekip na tych mistrzostwach. Teraz w półfinale, chociał jakby słabiej obsadzonym będzie weryfikacja siły tej ekipy.
Oceny: +11150
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
26.06.2015 / 18:23:20
Ladny hattrick
HalaMadrid7
Zarejestrowany od: 704 dni
Ilość komentarzy: 553
Oceny: +3979
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Tottenham Hotspur Manchester City Leicester City FC Bayern Monachium Juventus Turyn Polska Real Madryt
26.06.2015 / 14:18:38
Co kontra na 2:0 to nie mam pytań. Chile może mieć problemy w półfinale.
26.06.2015 / 13:14:09
Brawo Peru! czarny koń dla mnie od początku...
hlipol
Zarejestrowany od: 718 dni
Ilość komentarzy: 305
Oceny: +932
Manchester United Francja Bayern Monachium Borussia Dortmund Ajax Amsterdam Holandia Wisła Kraków Lech Poznań Widzew Łódź Polska
26.06.2015 / 13:06:18
Przy trzeciej bramce obrońcy Boliwii się nie popisali :D:D
Artur10
Ilość komentarzy: 184
Oceny: +889
Bahamy Brytyjskie Wyspy Dziewicze Republika Zielonego Przylądka Chiny Fidżi Jamajka Oman Pakistan Sri Lanka Wietnam
26.06.2015 / 12:37:40
Świetny mecz ;) Naprawde ciekawe przemyślane akcje ;) Strasznie brzydkie spotkanie, uwierzcie mi powinno być jeszcze wiecej żółtych kartek
Zarex
Zarejestrowany od: 1604 dni
Ilość komentarzy: 1086
Oceny: +5885
Manchester United
26.06.2015 / 12:31:09
Oj, żeby to Peru nie było jeszcze czarnym koniem tych rozgrywek.
26.06.2015 / 11:33:32
Super, bardziej bramkostrzelne spotkanie niż się spodziewałem. Ależ brama na 2-0 dla Peru! Fantastyczna akcja na szybkości.
Gdynia
Zarejestrowany od: 736 dni
Ilość komentarzy: 554
Oceny: +1786
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Liverpool FC Bayern Monachium Legia Warszawa Lech Poznań Arka Gdynia Polska FC Barcelona Villarreal
26.06.2015 / 11:15:40
Następny słaby mecz w tym turnieju, który dodatkowo kończy się najazdem kogucików na sędziego.
kubulek7201
Zarejestrowany od: 940 dni
Ilość komentarzy: 960
Oceny: +2903
SK Slavia Praga Zagłębie Lubin Arka Gdynia Polska Real Madryt Zawisza Bydgoszcz GKS Tychy Polonia Sparta Świdnica Górnik Wałbrzych Gwardia Koszalin
26.06.2015 / 09:11:10
Miałem nadzieję ze od ćwierćfinału zaczna sie emocje no i prosze.Przewaga Peru zdecydowana ,aczkolwiek duzo bramek,ładnych akcji i emocji tez troche było jak Boliwia strzeliła na 1:3.Wierze ze dzisiejsze starcie Argentyny z Kolumbia to będzie "wiśienka na torcie "tych ćwierćfinałów i zobaczymy emocjonujące widowisko pełne emocji,bramek i nieoczekiwanych zwrotów akcji.
26.06.2015 / 06:59:05
Ze skrótu wychodzi że bardzo fajny atrakcyjny dla oka meczyk :) Dużo ciekawych akcji ;)
Makaveli
26.06.2015 / 11:17:41
Ze skrótu może tak. Oglądałem na żywo i zbyt ciekawe to nie było. Większość czasu mecz do jednej bramki, problemy Boliwii z ustawieniem i ogólnie tylko zrywy wynikające z jednego długiego podania czy z wygranej przebitki.
nareszcie kilka bramek ;)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Boliwia - Peru 26.06.2015 wynik: 1:3 z dnia 26.06.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Międzynarodowe"w wysokiej jakości transmisji na żywo.