Lewy Też Do United Koleś Jest 5 Na Świecie Jak Dla Mnie Nadał by sie Kupno 55 Euro
Pastore Do Man Utd niech go kupują Pastore Depay Di Maria Van Persie Pomoc
Matys666
Oceny: -202
02.07.2015 / 23:25:33
Elegancko Taki Właśnie Finał Grubo Argentyna Zajebiozo Chile tesz Ale Messi ani jedna dał postrzelać kolegom Koleś Zagrał Na Finał 6 - 1 Argentyna skład Nazwiska i wogóle
02.07.2015 / 15:24:16
Messi w tym meczu na prawdę zagrał BAAARDZO dobrze. Brawa dla niego!
kornel.fcl
Zarejestrowany od: 1706 dni
Ilość komentarzy: 2570
Oceny: +10589
Liverpool FC Polska Rozwój Katowice
02.07.2015 / 12:45:33
messi dobry,kurccze ile to on dziur założył ale i tak ta milnera najlepsza .
szwedzikJWP
Zarejestrowany od: 728 dni
Ilość komentarzy: 31
Oceny: +403
Lech Poznań FC Barcelona
02.07.2015 / 12:35:45
Zapomniał bym dodać o znakomitym meczu Javiera Pastore, niesamowicie potrafi także rozgrywać i co najważniejsze widać że zaczyna rozumieć się z Messim. Jak będzie trzymał taką formę to coś mi się wydaje ze długo nie pogra w PSG ;)
piżmak
Zarejestrowany od: 918 dni
Ilość komentarzy: 1014
Oceny: -461
Tottenham Hotspur Juventus Turyn Legia Warszawa Polska FC Barcelona
02.07.2015 / 12:15:40
Ze tez nie rozjebali szwabow w finale ms bo potencjal maja wiekszy moim zdaniem.ZApowiada sie pasjonujacy mecz z Chile i niskie zwyciestwo Argentyny
02.07.2015 / 01:40:13
Ale rozjebka! Kultura gry,technika,taktyka,kreatywnosc,zrozumienie,skutecznosc-palce lizac.Jezeli to powtorza Chile nie ma szans.
-Ktoś Ty, pyta św.Piotr
-Jestem bramkarzem polskiej reprezentacji!
01.07.2015 / 23:51:25
7 strzalow celnych 6 bramek, niezla skutecznosc!
01.07.2015 / 19:14:12
Czułem że chłopaki się w końcu rozstrzelają dla takiej gry warto zarwać nockę... Vamos Argentina!
er.es.2104
Zarejestrowany od: 901 dni
Ilość komentarzy: 1565
Oceny: +8010
Manchester United Lech Poznań Polska FC Barcelona
01.07.2015 / 18:17:57
mecz godny półfinału Copa America, jednak Argentyna najsolidniej podeszła do turnieju, słabe mecze jakieś tam 1:0 z Jamajką pójdą w niepamięć jesli zostaną Mistrzami Ameryki Południowej.
nastukany
Zarejestrowany od: 871 dni
Ilość komentarzy: 1103
Oceny: +660
Argentyna Manchester United Olympique Lyon AS Monaco PSG Borussia Dortmund AC Milan Juventus Turyn Ajax Amsterdam Widzew Łódź
Oceny: +3979
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Tottenham Hotspur Manchester City Leicester City FC Bayern Monachium Juventus Turyn Polska Real Madryt
01.07.2015 / 16:41:23
Nie przepadam za Messim, ale to muszę przyznać. Gość co daje!
WITCHER
Zarejestrowany od: 767 dni
Ilość komentarzy: 1204
Oceny: +5250
Manchester United Polska
01.07.2015 / 15:58:39
Spektakularny wynik jak na Copa America, ogromnie mnie cieszą bramki Czerwonych Diabłów w reprezentacji :D
Finał na szczęście o korzystniejszej dla nas porze, mam nadzieję że wygra lepszy ;>
acio44
Zarejestrowany od: 1669 dni
Ilość komentarzy: 223
Oceny: +1104
Manchester City Lechia Gdańsk
01.07.2015 / 20:24:55
A mnie ogromnie cieszy trzecia bramka Kuna Aguero , obecnie najlepszego strzelca Argentyny. Oczywiście z MC.
bolo85
Zarejestrowany od: 1543 dni
Ilość komentarzy: 1811
Oceny: +3214
01.07.2015 / 16:41:12
Można powiedzieć że połowa składu Argentyny to piłkarze z Manchesteru City/United ;)
Czopa
Zarejestrowany od: 1166 dni
Ilość komentarzy: 3678
Oceny: +11150
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
01.07.2015 / 15:44:01
di Maria znow pokazuje ze jest znakomitym pilkarzem, brawo!
WITCHER
01.07.2015 / 15:54:57
Zawsze w niego wierzyłem, przyszły sezon na wyspach może należeć do niego !
01.07.2015 / 14:20:19
To co wczoraj zagrał Messi to jest klasa światowa. I ten mecz pokazał, jaki on jest wszechstronny. W Barcelonie bardziej z przodu, bierze udział w rozgrywaniu, ale sam też jest egzekutorem. W kadrze natomiast jest typowym rozgrywającym, potrafi rozegrać niesamowite piłki, stworzyć kolegom tyle świetnych okazji, wielokrotnie ośmieszał przeciwników swoim dryblingiem. 3 asysty mówią same za siebie. A w dodatku świetny mecz Di Marii i Pastore. Argentyna już drugi raz z rzędu w finale turnieju rangi międzynarodowej. I w końcu zaczęli grać nie tylko efektywnie, ale również efektownie.
01.07.2015 / 13:45:35
Szkoda tylko Villara bo wszystko, co mógł to zdejmował, a ugrałby sobie chłopak coś na stare lata
Dami427
Zarejestrowany od: 867 dni
Ilość komentarzy: 318
Oceny: +3270
Olympique Lyon Polska FC Barcelona
01.07.2015 / 13:23:51
To był jeden z nielicznych meczy na Copa America , który mi się podobał .
chamstwo
Zarejestrowany od: 1491 dni
Ilość komentarzy: 7446
Oceny: +40241
Juventus Turyn
01.07.2015 / 12:53:24
Wreszcie sobie postrzelali jak należy. Super brameczki. Troche wystraszyli Chile przed finałem, będzie ciekawie. Świetnie się ogląda Messiego, kosmiczne dryblingi, hattrick asyst. Również Pastore, nie zawsze podejmuje najlepsze decyzje pod bramką ale dobra brama i idealna asysta.
szwedzikJWP
Oceny: +403
01.07.2015 / 12:51:59
To nic, że nie strzelił bramki. Przegenialny mecz Messiego.
MaTeO2543
Zarejestrowany od: 1065 dni
Ilość komentarzy: 177
Oceny: +1095
AC Milan Jagiellonia Białystok Real Madryt
01.07.2015 / 12:35:55
Nie oglądałem tego meczu, ale po tym jak wszedłem na tę stronę to pierwsze co pomyślałem to "O kurwa".
01.07.2015 / 12:33:20
Co za mecz, Messi robil na boisku ogromna roznice, i to wlasnie go rozni z Ronaldo, Ronaldo musi strzelac gole, Messi musi wygrac mecz, Messi ma 4Puchar juz w rekach,Ronaldo ma duzo goli.haha

VeB! Hala Messi!
MeoLessi
AS Monaco
01.07.2015 / 14:22:26
A Ty musisz leczyć swoje kompleksy, że piszesz tu Ronaldo...
piżmak
Oceny: -461
02.07.2015 / 12:12:40
a ty musisz leczyc swoje kompleksy piszac"lessi"
01.07.2015 / 12:19:13
Super mecz, szybkie tempo grad goli. Brawa dla Paragwaju za waleczność i ambicje. Messi gola nie strzelił ale grał jak dyrygent Argentyny. Szykuje sie mocny finał
maestro3
Ilość komentarzy: 3701
Oceny: +20856
Manchester United
01.07.2015 / 12:05:59
No w koncu wynik jak i sama gra na miare potencjalu Argentyny.
c4muh
Zarejestrowany od: 1567 dni
Ilość komentarzy: 893
Oceny: +5531
Legia Warszawa Real Madryt Pogoń Siedlce
01.07.2015 / 11:55:27
O prosze, nawet El Cipita bramke strzelil!
01.07.2015 / 11:49:48
Świetny mecz Argentyny w końcu Di maria i Pastore zaczeli współpracować z Messim.Brawo też dla Paragwaju za walkę do końca ale Argentyna pokazała dziś klasę i mało kto może się z nimi równać.
dala9418
Zarejestrowany od: 779 dni
Ilość komentarzy: 47
Oceny: +336
Bayern Monachium Borussia Dortmund Lech Poznań
01.07.2015 / 11:41:07
Messi ,nie ma 2 takiego.. nie wiadomo czy kiedyś bd :)
konwil4
Zarejestrowany od: 697 dni
Ilość komentarzy: 1
Oceny: +2
Arsenal Londyn Manchester United Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Lech Poznań Polska Real Madryt
01.07.2015 / 11:26:07
nie wiem czemu na innych portalach że świetny mecz messiego a o di marii nic nie wspomnieli chociaż strzelił 2 bramki i miał asyste
jponekaj87
01.07.2015 / 12:20:43
Bramki Di Marii nic specjalnego całą robote przy tych golach zrobili inni gracze
Kriz
Zarejestrowany od: 812 dni
Oceny: +397
Juventus Turyn Polska
01.07.2015 / 11:29:10
Bo ludzie mają na oczach klapki. jedną o nazwisku messi drugą ronaldo.
drakula
Ilość komentarzy: 354
Oceny: +1271
Argentyna Brazylia Barcelona Arsenal Londyn Liverpool FC Anglia PSG Borussia Dortmund AC Milan AS Roma
01.07.2015 / 13:37:12
Bo gdyby nie Messi to ten cały Di Maria nic by nie ustrzelił. Ty masz klapki na oczach
Domen
Ilość komentarzy: 144
Oceny: +954
Brazylia Arsenal Londyn Manchester United AS Monaco PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund 1. FSV Mainz 05 Niemcy Inter Mediolan
01.07.2015 / 11:06:27
No, no. Argentyna wreszcie zagrała na swoim normalnym poziomie. Nie spodziewałem się. Grając w ten sposób są najlepszą ekipą globu.

Paragwaj się starał, ale tak jak wszyscy mówią, jest to ekipa solidna, chociaż co najwyżej przeciętna. Starali się, ale nie mieli czym Argentyny postraszyć.
01.07.2015 / 10:49:35
Trochę żal Paragwaju ,ale Argentyna była po prostu lepsza i skuteczniejsza. Tym razem waleczne serca Paragwajczyków nie wystarczyły.
01.07.2015 / 10:29:06
Messi przy każdym golu nie licząc 5, miał ogromny wkład! Świetny mecz. Teraz rozwalić Chile w finale!
Yave
Zarejestrowany od: 938 dni
Ilość komentarzy: 49
Oceny: +915
Chile Arsenal Londyn Francja Niemcy Polska Walia
01.07.2015 / 10:14:11
Aż szkoda, że tak grająca Argentyna nie spotkała się tu z Brazylią... z podobnym wynikiem ;P Finał szykuje się przepotężny, wciąż jednak jestem za Chile :)
Mamutosek
Zarejestrowany od: 700 dni
Ilość komentarzy: 203
Oceny: +329
Kolumbia Everton Tottenham Hotspur Leicester City FC PSG Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Cracovia Polska
01.07.2015 / 10:07:07
/ -25
I tak w dupe dostaną od Chile ;). Powiem tak Paragwaj niczego nie pokazał z poprzednich spotkań. Dezorganizacja
Jerry 2
02.07.2015 / 01:28:42
Gra sie tak jak przeciwnik pozwala,a Argentyna nie pozwolila na nic.
danielle
Zarejestrowany od: 1064 dni
Ilość komentarzy: 157
Oceny: +1479
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Bayern Monachium Borussia Dortmund Polska Real Madryt FC Barcelona Sevilla
01.07.2015 / 10:04:09
Świetna gra Argentyny. Messi świetne asysty, tylko szkoda że nie nie strzelił, bo widać że nic nie chciało mu wejść.
01.07.2015 / 22:24:35
No nie. W ogóle nie powinien zostać MVP. Oczywiście sarkazm :) jeśli wiesz co to jest kochany gimbusie :> Gość biega cały mecz , asystuje. Jego podania są kluczowe , gdyby nie Leo Argentyna cudem mogłaby wbić bramkę. Jest po prostu magikiem i każdy to musi teraz przyznać. Wiadomo do kogo trafi złota piłka :>
INSANE22
Zarejestrowany od: 1295 dni
Ilość komentarzy: 118
Oceny: +1077
Chelsea Londyn Manchester City PSG Lech Poznań
01.07.2015 / 09:54:17
Ciekawe jak Argentyna zagrała by z Brazylią:)
Xherdan Shaqiri 91
Zarejestrowany od: 804 dni
Ilość komentarzy: 1569
Oceny: +11691
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
01.07.2015 / 09:34:44
Przy ostatniej akcji bramkowej Messi pokazał ,że nawet jak leży to jest lepszy od obrońców :D ! XD
LeonMessi1991
Zarejestrowany od: 1511 dni
Ilość komentarzy: 1260
Oceny: +7070
Bayern Monachium Polska FC Barcelona Korona Kielce
01.07.2015 / 09:24:09
Życzę Argentynie wygrania tytułu bo grają coraz lepiej, a poza tym byłoby to piękne zwieńczenie sezonu dla Leo Messiego po tym jak gość zdobył potrójną koronę w klubie teraz dołożyć może Mistrzostwo Ameryki Płd. to naprawdę genialna sprawa... wielki gracz, żywa legenda na miarę Pelego, Maradony czy Zico!
zielo151
Zarejestrowany od: 727 dni
Ilość komentarzy: 84
Oceny: +1727
Stade Rennes Bayern Monachium Borussia Dortmund 1. FC Kaiserslautern AS Roma Fiorentina Empoli Torino Ajax Amsterdam Lech Poznań
01.07.2015 / 10:06:45
Jest tez przeciez wicemistrzeam swiata z Arentyna :)
Ochujany
Zarejestrowany od: 1001 dni
Ilość komentarzy: 226
Oceny: +2220
01.07.2015 / 09:22:51
Oczy wykręcały się ze zmęczenia, ale warto było się kisić w nocy... Argentyna zagrała świetne spotkanie. Chłopaki poprawili swoją skuteczność i proszę bardzo. Brawa dla Paragwaju za całokształt i postawę w tym meczu, mają jeszcze mecz o trzecie miejsce. Jeżeli Argentyna tak zagra w finale jak z Paragwajem, no to chilijczycy będą mieli twardy orzech do zgryzienia. Nic,czekamy na finał. Na pewno obie drużyny nie zawiodą.
Digors
Zarejestrowany od: 1172 dni
Ilość komentarzy: 1240
Oceny: +6480
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Anglia Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg Borussia M'gladbach Juventus Turyn
01.07.2015 / 09:07:52
O kurde domyslałem sie ze wygra Argenty ale z 2:0 a tu 6:1 woow gratY:)
23:55
Zarejestrowany od: 1081 dni
Ilość komentarzy: 336
Oceny: +2462
Arsenal Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City West Ham United AS Monaco PSG Olympique Marsylia Bayern Monachium Hamburger SV
01.07.2015 / 08:59:47
Szkoda ze nie bedzie meczu Argentyna brazylia w finale. Ale i tak nie ma co narzekac, bedzie swietny finał!
Ochujany
01.07.2015 / 09:26:06
Całe szczęście, że i dzisiaj się nie spotkali, bo z postawą Brazylii, to chyba wynik z półfinału MŚ by się pokazał...
greg1990
Zarejestrowany od: 720 dni
Ilość komentarzy: 12
Oceny: +123
01.07.2015 / 08:44:25
W końcu Argentyna pokazała MOC. Z takim atakiem aż dziw że mieli problemy ze strzelaniem w poprzednich meczach.
sad1sta
Zarejestrowany od: 1156 dni
Ilość komentarzy: 4370
Oceny: +31534
01.07.2015 / 09:10:42
mieli problemy bo pewnie kazdy sie skupial na murowaniu, a tutaj same kontry lecialy
ZawszeZA
Zarejestrowany od: 865 dni
Ilość komentarzy: 81
Oceny: +563
Brazylia Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City PSG Borussia Dortmund AC Milan AS Roma Juventus Turyn Inter Mediolan
01.07.2015 / 08:43:59
Pogrom! :) od początku Copa America na to czekałem i się doczekałem. :) piękne zwycięstwo Argentyny! BRAWO!!
ZielonYyy
Ilość komentarzy: 4072
Oceny: +27728
Liverpool FC Borussia Dortmund FC Barcelona Raków Częstochowa
01.07.2015 / 08:40:17
Aż do tego meczu skuteczność całej Argentyny szczypała w oczy, a w tym meczu zaprezentowali taką Argentynę jaką chcemy oglądać, świetnie zapowiada się finał, mam nadzieję, że będzie bez kontrowersji.
AndrijToJa15
Ilość komentarzy: 2345
Oceny: +20272
Liverpool FC Francja Bayern Monachium AC Milan Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
01.07.2015 / 08:39:35
Kurde dobrze że się obudziłem na czas bo bym przespał bardzo dobre widowisko ;p, bardzo dobry mecz Messiego (MVP meczu), gratulacje Di Maria za 2 bramki oraz Higuain wejście smoka ;), gratuluje Argentynie za tak "Mocne" wejście do finału, no i Chile może sie obawiać...
eeeSynek
Zarejestrowany od: 923 dni
Ilość komentarzy: 1242
Oceny: +6332
01.07.2015 / 08:32:37
Messi chyba pobił rekord liczby podań otwierających drogę do bramki w jednym meczu.
dziurek
Zarejestrowany od: 1119 dni
Ilość komentarzy: 809
Oceny: +5797
Liverpool FC Bayern Monachium Ajax Amsterdam Holandia Legia Warszawa Lech Poznań Real Madryt Śląsk Wrocław
01.07.2015 / 08:27:12
/ -123
Kilku piłkarzy argentyny grało świetnie a lessi jak zwykle piach efekt 0 goli przy 6 uważany za najlepszego piłkarza przecież to jest komedia !
Oceny: +3
01.07.2015 / 22:25:59
Aż mi trochę żal takich osób jak ty...
dziurek
01.07.2015 / 12:57:43
/ -25
Co tak mało minusików do setki nie dobijecie exkibicjonisty sralony i karzełka prawda w dupe gryzie i dobrze !!!!!!
Ochujany
01.07.2015 / 09:30:34
Trzeba było mecz oglądać, bo gdyby nie "lessi", takiego wyniku na pewno by nie było...
01.07.2015 / 18:05:07
Gowniarzu Ty lepiej wyjdz z podstawowki bo tak fikać to taki lepek jak ty nie powinien. i fiknij do mnie do Cie zalatwie na amen.Twoj nick mowi o tb wszystko czyli dokladnie zasrańcu.
ja czekam tylko podskocz!Nie ze mną takie numery i radze nie patrz w lustro bo dupa z uszami.