Wisla jest slaba,a anemiki z Gdanska prawdopodobnie uratowali (na razie) dupe Brzeczyszczykiewiczowi.
16.08.2015 / 21:00:14
brawoo swietny mecz
cycolandia
16.08.2015 / 20:58:54
chopy nawet nie wiecie jaki ja jestem wkurwiony spóźniłem się na mecz 18 min i nie widziałem pierwszych dwóch bramek odpalam meczyki i widze że juz 2-0 dla białej gwiazdy i odpalam szybko stream i co ja widzę wawrzyniak asystuje i jest 2-1 już w drugiej połowie wyrównała lechia i się załamałem i wyłączyłem mecz ale potem siedzie i nie mogłem wytrzymać po 15 minutach znowu odpalam mecz i jest ponowne prowadzenie wisły już się cieszyłem z 3 pkt a tu znów remis nie widziałem żadnego gola na żywo wisły i tylko chuj mnie za przeproszeniem strzelał bo co odpalałem stream-a to przeciwnicy strzelali brak mi słów po tym że znów wygrany mecz praktycznie został przegrany przepraszam za swój gimbusowski język ale mam zniszczony mózg po tym meczu
rzepek1
Ilość komentarzy: 6232
Oceny: +44163
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa RB Lipsk
16.08.2015 / 20:52:24
Nie potrafią dowieźć zwycięstwa do samego końca już kolejny raz. Łukasik rozegrał świetne spotkanie i zasłużenie zgarnął miano zawodnika meczu.
Patricio77
Zarejestrowany od: 699 dni
Ilość komentarzy: 2173
Oceny: +14562
Arsenal Londyn PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Real Madryt
16.08.2015 / 20:36:27
Świetne widowisko stworzyły dziś Wisła i Lechia! Oby więcej takich meczów!
Atosik
Zarejestrowany od: 591 dni
Ilość komentarzy: 25
Oceny: -31
Widzew Łódź Polska Real Madryt FC Barcelona Atlético Madryt Hiszpania
16.08.2015 / 20:17:52
Nie spodziewałem się , aż tak dobrego meczu !!!
Oceny: +7552
Kashima Antlers Tokyo Japonia Wisła Kraków Real Madryt Stany Zjednoczone New York City
16.08.2015 / 19:53:21
No i znowu kurna remisu siebie. Znowu Wisła prowadzi i znowu remisuje...masakra. A tak się ładnie zapowiadało...Brak już słów...
nastukany
Zarejestrowany od: 811 dni
Ilość komentarzy: 1088
Oceny: +627
Argentyna Manchester United Olympique Lyon AS Monaco PSG Borussia Dortmund AC Milan Juventus Turyn Ajax Amsterdam Widzew Łódź
16.08.2015 / 19:30:29
Wisla juz 3-2 do przodu ...
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 16.08.2015 wynik: 3:3 z dnia 16.08.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.