Ilość komentarzy: 211
Oceny: +682
Manchester United
21.08.2015 / 19:28:49
podoba mi sie w tuchelu to ze w tak krotkim czasie po objeciu posady , potrafil wyciagnac borussia z czarnej dupy i dac wiare temu klubowi ze moze nawiazac do sukcesow tej z lat 2011-2014. brawo roniez dla borussi za ten mecz , ze sie nie poddali i walczyli do konca, co zapewne jest tez zasluga tuchela. dotychczas ten trener zrobil na mnie dobre wrazenie, zobaczymy co przyniesie najblizsza przyszlosc. szacun
jeanvanhamme
Zarejestrowany od: 1158 dni
Ilość komentarzy: 1397
Oceny: +8201
Arsenal Londyn Borussia Dortmund
22.08.2015 / 12:26:06
wiesz, ale on nie musi "nawiązywać" do sukcesów. On może je powtórzyć, bo ma dokładnie ten sam skład (-Lewy)
Quuajett
Zarejestrowany od: 1703 dni
Ilość komentarzy: 200
Oceny: +1321
Manchester United Holandia Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska Real Madryt
21.08.2015 / 19:20:46
Heh cos genialnego zrobili pilkarze bvb. :)
FanatykFutbolu20
Zarejestrowany od: 1056 dni
Ilość komentarzy: 258
Oceny: +1015
Arsenal Londyn Newcastle United Widzew Łódź
21.08.2015 / 19:08:44
Borussia przeszła droge z piekła ( sam początek) do samego nieba (końcówka spotkania). Mówiąc kolokwialnie.
Oceny: +185
Manchester United Liverpool FC West Ham United Bayern Monachium Borussia Dortmund Polska Atlético Madryt Korona Kielce
Oceny: +3736
Manchester City Queens Park Rangers FC SpVgg Unterhaching Napoli Lech Poznań Polska Glasgow Rangers FC Alloa Athletic Atlético Madryt
21.08.2015 / 16:41:21
Mimo ze nie jestem fanem borussi ogromny szacunek z mojej strony za walke do konca
me_gusta23
Zarejestrowany od: 647 dni
Ilość komentarzy: 459
Oceny: +2754
Chelsea Londyn Liverpool FC Southampton FC Tottenham Hotspur Manchester City Leicester City FC PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg
21.08.2015 / 15:06:34
Ale Borussia pokazała ,że jednak można dogonić wynik i wygrać.
chamstwo
Zarejestrowany od: 1488 dni
Ilość komentarzy: 7438
Oceny: +40144
Juventus Turyn
21.08.2015 / 13:27:59
Ten wolny! Jak ktoś postawił na Borussie to po 23 minutach musiał sie nieźle wkurwiać :D
GzymSon
Zarejestrowany od: 1572 dni
Ilość komentarzy: 121
Oceny: +2314
Manchester United AS Monaco Bayern Monachium Juventus Turyn Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska Real Madryt
21.08.2015 / 13:24:32
Świetny mecz, w zasadzie 3 głupie błędy Dortmundu ale koniec końców Borussia pokazała, że była zdecydowanie lepsza w meczu. Mogło być nawet 3:7. Słupek i te nietrafienie w piłke 30cm przed bramką, poprzeczka Gundogana.
M@rio
Ilość komentarzy: 137
Oceny: +1435
Lech Poznań Polska Athletic Bilbao
21.08.2015 / 13:03:35
BVB jeszcze w tym roku przyjedzie do Polski ;)
marcin15642
Zarejestrowany od: 1039 dni
Ilość komentarzy: 21
Oceny: +87
Borussia Dortmund Górnik Zabrze Polska
21.08.2015 / 11:03:39
No to się nazywa walka do końca brawo BVB, ale widać, że Kuba jest potrzebny i lepszy od Kampla
makaoq6
Zarejestrowany od: 915 dni
Ilość komentarzy: 1756
Oceny: +9424
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Real Madryt
21.08.2015 / 10:34:10
Szty w dupsko.... No Borussia dostała solidnego kopniaka w 1 połowie. Odrobiła ale wiadomo że nie mogą lekceważyć rywala żadnego! Brawo tak czy tak BVB!!
dawidja
Ilość komentarzy: 95
Oceny: +653
Juventus Turyn Widzew Łódź Polska
21.08.2015 / 10:17:35
ciezko obciazac jednego gracza ale bramkarz tym kiksem przy pierwszej bramce popsul im mecz odds powinno to wygrac brawo dla bvb
/ -24
i kim ty jestes hebrajczyku ze zwracasz mi uwage?
21.08.2015 / 09:53:28
Nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy.
21.08.2015 / 09:33:00
Wszyscy grają w piłkę a na końcu i tak Niemcy wygrywają :) Brawa dla Norweskiego klubu za walkę.
21.08.2015 / 10:07:56
gary lineker powiedział tak: piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak wygrywają Niemcy
nastukany
Zarejestrowany od: 868 dni
Ilość komentarzy: 1103
Oceny: +660
Argentyna Manchester United Olympique Lyon AS Monaco PSG Borussia Dortmund AC Milan Juventus Turyn Ajax Amsterdam Widzew Łódź
21.08.2015 / 08:40:02
Mówcie co chcecie, ale mi Odd Grenland zaimponowało - bramka w 14 sekundzie, świetne 20 minut meczu i zabójcza skuteczność. Potem najwyraźniej zabrakło im kondycji na utrzymanie takiego poziomu. Postawienie na szkolenie młodzieży wreszcie zaowocowało w Norwegii - tamtejsze drużyny znowu będą się liczyć w europejskich pucharach i bedzie więcej takich graczy jak Odegaard.

Na koniec mała ciekawostka - najwyższa przegrana Borussii w europejskich pucharach miała miejsce właśnie w meczu z norweską drużyną. W fazie grupowej ligi mistrzów 99/00 przegrali w Dortmundzie z Rosenborgiem Trondheim.
Alili
Zarejestrowany od: 815 dni
Ilość komentarzy: 41
Oceny: +139
21.08.2015 / 10:48:25
Ciekawe, że ludzie zachwycają się Borussią, umniejszając przy tym drużynę norweską, która pokazała niemałą klasę.
Oceny: +2755
SK Slavia Praga Zagłębie Lubin Arka Gdynia Polska Real Madryt Zawisza Bydgoszcz GKS Tychy Polonia Sparta Świdnica Górnik Wałbrzych Gwardia Koszalin
21.08.2015 / 08:39:52
to jest magia futboolu przegrywać 3-0 20 minucie i wygrać 4-3 no brawo borussia
21.08.2015 / 10:12:26
identyczna sytuacja była w filmie o ustawianie meczów z tym singapurczykiem chyba był mecz którejs tam ligi niemieckiej wynik 0:3 w drugiej połowie.Koles mówi teraz bramkarz rzuci recznik i tamci strzelą 4 gole .wszyscy patrza bramkarz podchodzi do bramki bierze recznik rzuca i mecz konczy sie wynikiem 3:4
maczyk
Zarejestrowany od: 655 dni
Ilość komentarzy: 44
Oceny: -25
Algieria Arsenal de Sarandí AMSD Atlético de Rafaela CA Boca Juniors Colón de Santa Fe CA Nueva Chicago CA Vélez Sársfield Argentinos Juniors Defensa y Justicia Godoy Cruz Antonio Tomba
21.08.2015 / 07:15:06
Czy ja dobrze widzę?! Race, dym co na to Uefa?!
Ciekawe czy będą tak skrupulatni jak z polskimi zespołami...
/ -20
Ustawka albo wielkie gówno. Jebał pies. Kurwa kurs 1,18 na szwabów był :/ Nie warto grać takiego szitu.
21.08.2015 / 02:53:18
Jak zobaczyłem 3:0 od razu pomyślałem: "I tak pewnie będzie 3:4" - nie myliłem się, świetny comeback! :)
20.08.2015 / 23:55:25
Borussia nadrabianie niczym Sevilla. Brawo za walkę do samego końca i zwycięstwo!
20.08.2015 / 23:15:16
Wielkie brawa dla Borussi przegrywająć 3;0 w 20 minucie nie jeden zespół by sie załamał ,a BVB pokazało ze potrafi powalczyć .;
20.08.2015 / 23:02:51
Borussia pokazała, że ma jaja. Niejeden zespół załamałby się przegrywając 3:0 w 20 minucie...
20.08.2015 / 22:56:09
Brawo BVB za walkę do końca ! Jest wygrana i tylko to się liczy. Na Westfalenstadion będzie pogrom.
Adamken
Zarejestrowany od: 1521 dni
Ilość komentarzy: 679
Oceny: +13476
20.08.2015 / 22:54:22
Borussia chyba przespała początek meczu, ale jak już się obudziła, to pokazała klasę.
20.08.2015 / 22:41:28
W tym momencie nie pozostaje mi wiecej jak napisac: JESTEM DUMNY Z BYCIA KIBICEM TEJ DRUZYNY!
HEJA BVB
drakula
Ilość komentarzy: 354
Oceny: +1271
Argentyna Brazylia Barcelona Arsenal Londyn Liverpool FC Anglia PSG Borussia Dortmund AC Milan AS Roma
20.08.2015 / 22:28:25
Przegrywać 3:0 w 20 minucie wygrać na koniec 4:3. Powinno być więcej z racji tego, że były 2 poprzeczki i 2 słupki jeśli dobrze pamiętam. No nic , ważne że chłopaki się nie załamali tylko pokazali, że są głównym faworytem do wygrania LE, przynajmniej dla mnie :P Brawo!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Odd - Borussia Dortmund 20.08.2015 wynik: 3:4 z dnia 20.08.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga Europejska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.