Ilość komentarzy: 211
Oceny: +682
Manchester United
21.08.2015 / 19:13:44
brawo dla ekipy z balkanow za swietny wynik i gol w samej koncowce. holenderskim klubom slabo idzie ostatnio na europejskich arenach. pomijajac ten fakt szacunek dla astry z odwage i brak strachu przed zdecydowanie wyzej notowanym przeciwnikiem. staly fragment rozegrany jak na treningu, podrecznikowo od A do Z, czysta perfekcja. zobaczymy co pokaza w holandii. cieszy bardzo fakt ze coraz wiecej klubow o mniejszych renomach dorownuje druzynom juz bardziej utytulowanym co swiadczy, ze futbol rozwija sie rownomiernie i szanse na awans nie sa tak przesadzone.
kudły
Zarejestrowany od: 970 dni
Ilość komentarzy: 91
Oceny: +147
Arsenal Londyn
21.08.2015 / 13:02:37
nic dziwnego, ze astra wygrała, w lidze jest w bardzo wysokiej formie, a w dodatku grali u siebie. jak widać z gry im nie szło, ale perfekcyjnie zaskoczyli zawodników z alkmaar st. fragmentami gry w 1 połowie, ale już w 2 nie pozwolili sobie na to i skupili się na tym, aby więcej bramek nie stracić. 2 gole na wyjeździe to niezła zaliczka i jak Alkmaar zagra tak jak w 2 połowie i dołoży do tego kilka ciekawych akcji pokroju tych z 1 połowy, to nie ma co się martwić o awans holendrów.
21.08.2015 / 11:17:56
Stałe fragmenty Astry to zabójcza broń jak widać.
DziadekBolek
Zarejestrowany od: 647 dni
Ilość komentarzy: 92
Oceny: -272
21.08.2015 / 10:11:41
Rumuny sędziego przekupili...
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Astra Ploiesti - AZ Alkmaar 20.08.2015 wynik: 3:2 z dnia 20.08.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga Europejska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.