Ostatnio nie miałem czasu obserwować Bayernu, moze mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Lewy na ławce ? kontuzja, spina z trenerem ?
Ilość komentarzy: 6917
Oceny: +35817
Juventus Turyn
24.08.2015 / 12:12:35
Jak się patrzy na to co robi Costa to szczęka opada. Gościu wszedł w sezon jak w masło. Super, że Lewy zdobywa gola i w dodatku tak ważnego. Gol w 8 sekundzie komedia, ale Hoffenheim to mistrzowie w trwonieniu przewagi. Guardiola zaczął po swojemu z 5 ofensywnymi pomocnikami, Lewy( jeden z najlepszych na świecie napastników) na ławie - takie rzeczy tylko u Pepa.
Lewy w formie .
Nie wiem co by Bayern bez Lewego zrobil !!!
Sportowiec12345
Zarejestrowany od: 520 dni
Ilość komentarzy: 34
Oceny: +162
Brazylia Arsenal Londyn Manchester United PSG Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Porto Real Madryt Hiszpania
23.08.2015 / 12:33:49
Mozemy byc dumni,ze mamy prawdziwa gwiazde,oby tak dalej Lewy,jest forma i jest dobrze,aby kontuzje omijaly tylko.Brawo.
Mateo_Piano3
Zarejestrowany od: 890 dni
Ilość komentarzy: 2030
Oceny: +18928
Wisła Kraków Polska Real Madryt
23.08.2015 / 12:27:26
Brawo Lewy. Milik też w formie. W pomocy superbohater z Sevilli ... mam nadzieje że 4 wrzesień będzie długo pamiętany w Polsce, a Niemcy będą chcieli zapomnieć o tym dniu.
Oceny: +122
Brazylia Manchester United Liverpool FC Borussia Dortmund AC Milan Lech Poznań Polska FC Barcelona Barcelona II
23.08.2015 / 10:35:16
Jak dobrze pamiętam w zeszłym sezonie Karim Bellarabi też strzelił gola w 9s.
23.08.2015 / 10:18:12
Bramka Vollanda z 9 sekundy to nowy rekord najszybciej strzelonej bramki Bundesligi ! :D
/ -16
alaba asysta roku :) sam pele, maradona, figo, zanetti , beckham ma ból dupy :)
Kadel
Zarejestrowany od: 754 dni
Ilość komentarzy: 68
Oceny: +286
Real Madryt Hiszpania
23.08.2015 / 00:00:36
Skoro chłopaki nie mogli dla niego wygrać tego meczu to sam sobie zrobił prezent urodzinowy. Brawo Robert :)
sevek7cr7
Zarejestrowany od: 1346 dni
Ilość komentarzy: 31
Oceny: -83
Manchester United Lech Poznań
22.08.2015 / 23:09:41
lewy lewy i jeszcze raz lewy.. pokazal ze naprawde jest nr 1.
wnw45
Ilość komentarzy: 4116
Oceny: +14535
Arsenal Londyn PSG Francja Bayern Monachium
22.08.2015 / 23:08:31
/ -38
Stop kurwom lamusom z fify 15 grajacym borusja i walacym pilke byle do przodu oby w f 16 bez pomysłu gre wyeliminowali zeby lamy nie mogly farcic na podania z dupy.
rawdo
Zarejestrowany od: 636 dni
Ilość komentarzy: 335
Oceny: +2341
Manchester City Eintracht Frankfurt Lazio Rzym Torino Melbourne City New York City
23.08.2015 / 00:46:42
naucz się grać ofermo!
wnw45
23.08.2015 / 20:28:18
F13- 1liga, F14- 1 Liga F15- 1 liga chcesz zagrac?

Gram w fife w chuj lat tylko ze jak widze lame co wali obronca, nawet nie poda do rozgrywajacego zeby to podanie bylo lepsze prosto na Ołbamajunga...
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1237 dni
Ilość komentarzy: 7138
Oceny: -7868
22.08.2015 / 22:59:18
Ci tam nizej,nie tak nerwowo.Lewandowski byl "zmeczony" po balandze urodzinowej,dlatego nie gral od poczatku.
LEGIONISTA3
Ilość komentarzy: 1987
Oceny: +14932
Arsenal Londyn Manchester United AS Monaco PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Napoli Legia Warszawa Polska
22.08.2015 / 22:59:05
Cieszy że Lewy trzyma formę i regularnie strzela , Polański dosyć słaby występ , karny i później nie upilnował Costy przy golu Lewego.
Odnośnie karnego orientuje się ktoś czy po prostu przestrzelił czy Neuer obronił?
mr.wats
Oceny: +291
23.08.2015 / 00:14:13
Piłka odbiła się od słupka, a następnie od Neuera, po czym została wybita przez obrońców :D
LEGIONISTA3
23.08.2015 / 01:51:09
kurde to jak słupek to nie najgorzej , gorzej by było jak by w ogóle nie trafił nawet w słupek ;D
Ketrabiszczu11
Ilość komentarzy: 5
Oceny: +44
Manchester United Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Lech Poznań Polska Real Madryt Śląsk Wrocław
22.08.2015 / 22:58:25
Mam nadzieje, że Lewy będzie strzelał takie gole dla reprezentacji jak od kilku ostatnich meczu w Bayernie. Za jego formę w tym sezonie wielki szacun :)
kitkas
Zarejestrowany od: 548 dni
Ilość komentarzy: 1216
Oceny: +10810
Barcelona Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan
22.08.2015 / 22:38:10
Najlepszy to jest tekst komentatora jak lewy strzelił bramkę "can you belivet" jak by był w ciężkim szoku...nice:)))
btw. Bayern po raz kolejny pokazał klasę wygrywając w 10-ątkę,tylko zespoły z dużym pokładem determinacji potrafią wyjść z takiej sytuacji,gratulacje.
Faraon92
Zarejestrowany od: 827 dni
Ilość komentarzy: 54
Oceny: -327
AC Milan
22.08.2015 / 22:30:36
Gimby nawet nie wiedzą kto to był Roy Makaay a gdzie reszta...
Oceny: +6362
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Anglia Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg Borussia M'gladbach Juventus Turyn
22.08.2015 / 21:39:24
Powiem tak nie mysłalem ze Douglas tak wejdzie dobrze w sezon i w przygotowania i wogole w Bayern poprostu niszczy w Bundeslidze bardzo dobry transfer Bayernu a moze nawet całego narazie okienka . Gratulacje dla Lewego brama na wage wygranej :)
Endy7
Zarejestrowany od: 933 dni
Ilość komentarzy: 845
Oceny: +9751
Arsenal Londyn Górnik Zabrze Polska
22.08.2015 / 21:16:38
co tu dużo pisać Costa rozpierdolił system tymi rajdami a szczególnie tym drugim jak tak bedzie grał to gość bedzie jednym z najlepszych skrzydłowych w na świecie..... wymiata
Samol92
Zarejestrowany od: 633 dni
Ilość komentarzy: 172
Oceny: +1580
Manchester United Bayern Monachium Polska
22.08.2015 / 21:11:26
Oby Lewy utrzymał forme do meczu z Niemcami i Gibraltarem.
Interlago14
Ilość komentarzy: 6
Oceny: +39
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Manchester City Swansea City AFC Bayern Monachium VfL Wolfsburg Juventus Turyn Lech Poznań Jagiellonia Białystok
22.08.2015 / 21:39:31
Milik też
Interlago14
Oceny: +39
22.08.2015 / 20:58:23
Obie bramki dla Bayernu są zasługą Douglasa. Jeździ tam wszystkich jak chce. Najlepszy transfer w tym oknie. A Goetze nie dotknął nawet piłki a ma wpisaną asystę.
manutd1987
Zarejestrowany od: 1017 dni
Ilość komentarzy: 1877
Oceny: +3684
Manchester United FC Barcelona
22.08.2015 / 20:51:23
Mozecie sie ze mna nie zgodzic ,ale jakby nie patrzac, to dla mnie Lewy na ta chwile jest najwieksza gwiazda drużyny!!!!
damianorybnik
Zarejestrowany od: 843 dni
Ilość komentarzy: 425
Oceny: +2812
Vasco da Gama Beitar Jerusalem FC Yokohama F. Marinos CD Chivas de Guadalajara ROW Rybnik
22.08.2015 / 20:41:18
nigdy jakos za bayernem nie przepadalem ale szanuje go jako zespol i jak widze co ten guardiola wyprawia to wola o pomste do nieba i nie chodzi mi tu o lewego i jego brak w pierwszym skladzie gdyby nie dobre grajki i chec zwyciezania dawno by juz lezal i kwiczal ciekaw jestem jak by ten gosc poprowadzil druzyne bez tylu gwiazd np Borusie spadek z ligi murowany
Carlitho
Zarejestrowany od: 533 dni
Ilość komentarzy: 211
Oceny: +683
Manchester United
22.08.2015 / 20:34:14
gol lewego cieszy, co istotne jest w gazie , a mecz ze szkopami tuz tuz. alaba sie nie popisal , ale mial przeciez pod slonce...
kamilos1814
Zarejestrowany od: 1330 dni
Ilość komentarzy: 317
Oceny: +3632
Bayern Monachium Borussia Dortmund Polska Korona Kielce
22.08.2015 / 20:33:39
Nie wiem, co ten Guardiola robi. Po co grać bez napastnika i trzymać go na ławce? O mało co jego głupota nie została ukarana.
22.08.2015 / 20:43:41
nie wiem jaki uklad ma on z wladzami klubu bo jego glupoty i bezsensownych decyzji nie mozna nie widziec,pewnie ma w kontrakcie klauzule w razie zwolnienia wynaszaca gigantyczne pieniadze
dziani
Zarejestrowany od: 517 dni
Ilość komentarzy: 36
Oceny: -29
22.08.2015 / 20:32:47
trochę na farcie... ale niby szczęście sprzyja lepszym!
Raffael
Zarejestrowany od: 586 dni
Ilość komentarzy: 164
Oceny: +1096
Chelsea Londyn VfL Wolfsburg AC Milan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska Porto Atlético Madryt Sevilla
22.08.2015 / 20:31:35
Podsumowując ten mecz: Guardiola do wymiany bo mu palma odbija(Lewy poza 11 a wbija i strzela...) Lewy zajekurwabisty kolejny mecz! Wszedł i uratował Bayernowi dupe po raz no nwm 100!
/ -42
Masakra Lewy jak można grać dla Szwabów, a co dopiero dla Niemców, wstyd taki "dobry" piłkarz a się sprzedał :(
22.08.2015 / 19:58:40
Ten Guardiola serio odwala, Lewy powinien grać każdy mecz od 1 minuty...
zexan
Zarejestrowany od: 1014 dni
Ilość komentarzy: 336
Oceny: +4369
22.08.2015 / 19:50:18
Fajny prezent Guardioli - Lewy, zaczynasz dziś na ławce.
zexan
22.08.2015 / 19:48:24
Ja pierd... Lewy wchodzi z ławy w 67 minucie i strzela gola dającego zwycięstwo... 6 raz z rzędu strzela bramkę i wchodzi z ławy! Ja pierdo... co on robi w tym Bayernie?! Dali by za niego 80 mln niejedne giganty z Europy - szczególnie Real, a on woli się frustrować przez egoizm Robbena i braku miejsca dla niego w koncepcji Guardioli.
jeanvanhamme
Zarejestrowany od: 1032 dni
Ilość komentarzy: 1173
Oceny: +6779
Arsenal Londyn Borussia Dortmund
22.08.2015 / 19:40:34
Lewy super, wiadomo magnes w nodze, ściąga te piłki, ale to, co robi ten Costa od początku sezonu jest nieobliczalne. Jest lepszy od Robbena i Riberego razem wziętych. Wow!
darekotwórz
Zarejestrowany od: 1119 dni
Ilość komentarzy: 175
Oceny: +1169
22.08.2015 / 19:57:52
Racja, on i Vidal to świetne transfery Bayernu. Nie pieprzyli się jak np.United tylko za bardzo dobre pieniądze bardzo dobrze wzmocnili drużynę.
22.08.2015 / 20:08:31
o Vidalu nic nie pisałem, według mnie to stary dziad z problemami, sorry
darekotwórz
22.08.2015 / 20:23:50
A czy ja gdzieś stwierdziłem, że napisałeś? Problemy nie przeszkadzają mu w dobrej grze;) ma 28 lat więc spokojnie może wypełnić kontrakt.
ProviCFC
Zarejestrowany od: 1469 dni
Ilość komentarzy: 76
Oceny: +1485
Chelsea Londyn
22.08.2015 / 19:34:17
Panowie Moderatorzy/Admini według mnie lepiej jest poczekać na materiał troszeczke dłużej, i dostać go w całości i, niż dostawać jakieś powicinane nie pełne skróty.
Kielce92
Zarejestrowany od: 1435 dni
Ilość komentarzy: 1994
Oceny: +15820
Argentyna FC Barcelona Korona Kielce
22.08.2015 / 19:03:42
Dodajecie skrot meczu w 89 minucie, jeszcze nigdy nie widzialem skrotu bramki strzelonej w 90, to sie chyba nigdy nie zmieni.
Kielce92
22.08.2015 / 18:45:33
/ 132
a gdzie gol Lewego? chuj z tymi meczykami.
22.08.2015 / 18:37:41
Dziwnym trafem zawsze przed meczem z niemcami sadzają naszych na ławce :) tym bardziel lewego gdzie szósty mecz z rzędu i 6 bramka a gra cały mecz goetze co od pół roku nie strzelił gola w bundeslidze, lewy to 50% siły w ofensywie gośc zwsze skupia na sobie 2-3 obrońców jak sam nie strzeli to ułatwia to koledze.
Szczecinianin
Zarejestrowany od: 698 dni
Ilość komentarzy: 1414
Oceny: +6382
22.08.2015 / 18:18:47
Brawo Lewy, gol na wagę zwycięstwa. Pudło Polanskiego pozostawię bez komentarza.
Wypij7upa
Zarejestrowany od: 1336 dni
Ilość komentarzy: 932
Oceny: +6736
Chelsea Londyn Polska
22.08.2015 / 18:17:57
pamiętam jak bodajże w 2006 roku w Lidze Mistrzów Real dał podobny prezent Bayernowi, też zaczynali mecz też stracili piłkę i bramkę w 8 czy 9 sekundzie, strzelił wtedy Roy Makaay. Gimby nie pamiętają.
okolioza77
Zarejestrowany od: 1467 dni
Ilość komentarzy: 796
Oceny: +4857
Juventus Turyn Polska
22.08.2015 / 20:16:55
ja pamiętam :) To była 10 albo 11 sekunda a piłkę stracił Roberto Carlos :)
Chris1989
Zarejestrowany od: 873 dni
Ilość komentarzy: 914
Oceny: +13804
Wisła Kraków
22.08.2015 / 18:04:48
Może w końcu Guardiola zrozumie, że ławka to nie miejsce dla Lewego.
AdixoN :DDDD
Zarejestrowany od: 848 dni
Ilość komentarzy: 1614
Oceny: +12759
Arsenal Londyn Górnik Zabrze
22.08.2015 / 18:04:30
Fajnie, że Lewy strzelił tylko szkoda, że nie ma tego w tym skrócie...
22.08.2015 / 19:41:56
/ -11
miałeś 49 plusów, ale zminusowałem
22.08.2015 / 20:09:32
ale jesteście przewidywalni, to mój kumpel, napisał na fejsie, żebym coś wymyślił, żeby miał 50+
radeek1987
Zarejestrowany od: 718 dni
Ilość komentarzy: 803
Oceny: +28606
Liverpool FC Polska
22.08.2015 / 17:55:14
Brawo Lewandowski brameczka w końcówce na wagę 3 pkt dla Bayernu.
nastukany
Zarejestrowany od: 742 dni
Ilość komentarzy: 1083
Oceny: +624
Argentyna Manchester United Olympique Lyon AS Monaco PSG Borussia Dortmund AC Milan Juventus Turyn Ajax Amsterdam Widzew Łódź
22.08.2015 / 17:53:13
Czy komuś też nie chodzi ten player? Mam kółko na środku od ładowania ale nie idzie -.-
22.08.2015 / 17:46:28
o co chodzi z tymi czarnymi opaskami na ramieniu ??
sad1sta
Zarejestrowany od: 1028 dni
Ilość komentarzy: 3802
Oceny: +26773
22.08.2015 / 18:23:58
ktos umarl i byla minuta ciszy przed meczem, ale nie znam goscia, jakis stary juz byl
Oceny: +765
Argentyna Brazylia Arsenal Londyn Manchester United Liverpool FC Tottenham Hotspur Manchester City Anglia PSG Francja
22.08.2015 / 17:30:29
Niezwykły prezent urodzinowy- bramka w końcówce i 3pkt. Tak trzymać!!!
FootballFanPL99
Zarejestrowany od: 626 dni
Oceny: +1184
Antigua i Barbuda Argentyna RSC Anderlecht Belgia Real Potosí Santos Brazylia Chile Kolumbia Kostaryka
22.08.2015 / 17:29:46
Costa jest niesamowicie szybki.Dzięki niemu Cały bayern poszedł do przodu, a dobiyka lewego to tylko formalność.
22.08.2015 / 17:29:00
Kurwa, Guardiola powinien dostać po tym swoim łysym łbie za te swoje manewry taktyczne. Mieć swojego snajpera w takim gazie i sadzać go na ławie. Przecież każdy kontakt Lewego z piłką to ogromne zagrożenie dla przeciwnika (najlepiej to było widać właśnie w tym meczu). Przy takim potencjale ofensywnym jaki ma Bayern a głównie szybkość i drybling na skrzydłach, musi być jakaś typowa 9 która przepchnie, przytrzyma i wykorzysta to co wypracują skrzydła. Guardiola OUT !
AleksWlo
Zarejestrowany od: 627 dni
Ilość komentarzy: 37
Oceny: +332
Arsenal Londyn Manchester United Bayern Monachium Porto Atlético Madryt FC Ingolstadt 04
22.08.2015 / 20:24:34
Bardzo dobrze to ująłeś!
22.08.2015 / 19:39:23
Może dostał info od Loewa:
"Panie Guardiola, Lewandowskiego na ławę, niech skapcieje przed rewanżem w Niemczech, bo będzie manita"
22.08.2015 / 18:42:20
No, Guardiola mnie już denerwuje. Niech się wypcha tymi manewrami...
Brawo Robert, jest w wielkiej formie.
A Muller niech już się wynosi z Bayernu. Typowy szwab - egoista, o wszystko się wkurwia, a gdy dziś zabrał piłkę przypadkowo ręką i strzelił potem gola... to było po prostu żałosne. Cieszył się jakby zdobył LM, a potem wykłócał się z sędzią. Takiego zachowania trzeba piętnować.
Kolololo
Zarejestrowany od: 784 dni
Ilość komentarzy: 1691
Oceny: +4814
AC Milan
22.08.2015 / 17:50:48
Bez Mullera nie byloby 3 mistrzostw z rzedu. On jest bezcenny. To nie przypadek, ze Manchestery chca dac i 100 mln euro za niego.
22.08.2015 / 19:16:14
Wierzę, że ta zasada sprawdzi się w meczu reprezentacji z Niemcami.
22.08.2015 / 17:28:23
Szkoda, ze Bayern punktow nie stracil, a bylo blisko.. Na pewno rywalizacja by na tym zyskala:)
22.08.2015 / 17:27:49
Lewy więcej zdziałał na boisku przez te 20 + minut niż łysy + goetze razem :)
Oceny: +649
Arsenal Londyn Manchester United PSG Torino Ajax Amsterdam Wisła Kraków Real Madryt Sevilla
22.08.2015 / 17:26:14
No no Lewy ! jakbys byl od 1 to wiekszy wynik by był brawo za bramke i walke do konca wygrana w 10 smakuje x2 !!
zielo151
Zarejestrowany od: 598 dni
Ilość komentarzy: 84
Oceny: +1727
Stade Rennes Bayern Monachium Borussia Dortmund 1. FC Kaiserslautern AS Roma Fiorentina Empoli Torino Ajax Amsterdam Lech Poznań
22.08.2015 / 17:24:00
Guardiola ładny prezent dał Lewemu nie wystawiając go : / a Lewy pokazał mu, że trzeba go wystawiać!

Brawo Lewy za zdobycie gola na wagę 3 pkt!
PietrekFCB
Zarejestrowany od: 1458 dni
Ilość komentarzy: 1011
Oceny: +5541
Nottingham Forest FC Bayern Monachium
22.08.2015 / 17:30:16
sam jesteś ku*wa prezent, Lewy miał jakieś problemy z kręgosłupem po starciach ze Spachiciem w meczu z HSV.
NEON21
Zarejestrowany od: 1519 dni
Ilość komentarzy: 1791
Oceny: +21328
Wisła Kraków Polska
22.08.2015 / 17:22:54
Bayern w dziesięciu z Lewym gra lepiej niż bez Lewego w jedenastu.
Lewandowski jednak robi różnicę ;)
AndrijToJa15
Zarejestrowany od: 572 dni
Ilość komentarzy: 2345
Oceny: +20274
Liverpool FC Francja Bayern Monachium AC Milan Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
Oceny: +466
Bayern Monachium Borussia Dortmund Ajax Amsterdam Legia Warszawa Jagiellonia Białystok Real Madryt FC Barcelona Lechia Gdańsk
22.08.2015 / 17:21:18
Super wejście Roberta, teraz łysy zastanowi się chyba trzy razy zanim go posadzi a ławce...
Oceny: +10406
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
22.08.2015 / 16:36:42
Wpuszczać Lewego a nie
makaoq6
22.08.2015 / 16:31:13
I oni myśleli że bez Lewego coś wyjdzie...
pele82
22.08.2015 / 16:23:46
Nie ma Lewego i nawet rozpocząć z koła nie potrafią
sad1sta
22.08.2015 / 16:21:32
bayern chce pobic WSZYSTKIE rekordy ;)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Hoffenheim - Bayern Monachium 22.08.2015 wynik: 1:2 z dnia 22.08.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Niemcy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.