Oceny: +40256
Juventus Turyn
28.08.2015 / 10:14:20
/ -14
Nieprzekonywujący awans ale jest. Ajax takie drużyny powinien klepać. Mieli szczęście, że gospodarze zdołali wszystko zawalić. Radość Cillessena po słupku z karnego.. Piłki nawet nie powąchał, troche go poniosło ;d
Waltari
Zarejestrowany od: 945 dni
Ilość komentarzy: 774
Oceny: +2122
Legia Warszawa Polska
28.08.2015 / 09:42:43
Cieszy, że Milik daje radę w "Wielkim Ajaxie" (pamiętacie jeszcze to powiedzienie z lat 90-tych "Ajax jest wielki"?), tylko, że od niepamiętnych czasów, Ajax nie przypomina tego, czym był. To jest już mały cień tamtej drużyny. Szkoda.
WWL777
Zarejestrowany od: 643 dni
Ilość komentarzy: 51
Oceny: +236
Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Napoli Ajax Amsterdam Legia Warszawa Polska Sevilla Legia Warszawa II
27.08.2015 / 23:24:09
Jablonec nie wygrał meczu na własne życzenie najpierw niestrzelony karny potem nie wykorzystując gry w przewadze.
28.08.2015 / 07:55:46
uważaj na przyszlosc na ajax, jest jakiś cienki na razie nie bez przyczyny nie awansowal z rapidem i ledwo wyeliminowal jablonec
Bywa
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - FK Jablonec nad Nisou 97 - Ajax Amsterdam 27.08.2015 wynik: 0:0 z dnia 27.08.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga Europejska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.