31.08.2015 / 10:33:53
Na 8 rozegranych połówek tylko jedną ( z Arsenalem) zagraliśmy dobrze. 2 pierwsze niesamowicie szczęśliwe. Ostatni pokazał co ten pajac robi z klubem. Im wcześniej Brendan Progres opuści Anfield tym lepiej. Dobrze, że WHU nam skopał dupę - należało się, bo z taką grą to będziemy zespołem środka tabeli.... żal....
Waltari
31.08.2015 / 09:12:08
Jakiś czas temu pisałem o tym, że w Anglii nadzwyczaj dużo razy przegrywają gospodarze i w tym tygodniu mamy masę kolejnych przykładów.
Wniosek - lepiej kibicom jeździć na wyjazdowe spotkania. U siebie czeka ich płacz.
bonzo
Zarejestrowany od: 1163 dni
Ilość komentarzy: 4680
Oceny: +1683
Polska Błękitni Stargard Szczeciński
30.08.2015 / 16:40:26
West Ham pięknie zniszczył faworyta :D kartka dla Noble na wyrost, ale i tak to nic Liverpoolowi nie pomogło xD
/ -14
Hahaha i macie mocny Liverpool. Co ten West Ham tak w ogóle. U siebie wtopy ze 'słabiakami' a na wyjeździe sklepali Arsenal i teraz Live :D
/ -21
Co to kurwa jest?! Chelsea z Palace Live z West Ham to jest BPL czy Ekstraklasa?! Współczuję Bukmacherom!!!!
denio94
Zarejestrowany od: 1578 dni
Ilość komentarzy: 343
Oceny: +1732
Manchester City AC Milan Polska
29.08.2015 / 19:41:41
No to jest właśnie BPL.. zdziwiony jak byś pierwszy raz widział wyniki spotkań w lidze angielskiej. Chyba, że to jest twój pierwszy raz z BPL to bardzo przepraszam.. ; )
Gwiezdnik
Zarejestrowany od: 1032 dni
Ilość komentarzy: 95
Oceny: +544
Arsenal Londyn Juventus Turyn
29.08.2015 / 18:50:02
Klasyka, ze skrot bez ostatniej bramki. Liverpool...oj Liverpool....
chamstwo
30.08.2015 / 08:58:39
/ -11
Dokładnie.. Ja nie wiem, czy komuś sie aż tak spieszy?
Endy7
Zarejestrowany od: 1060 dni
Ilość komentarzy: 890
Oceny: +10070
Arsenal Londyn Górnik Zabrze Polska
29.08.2015 / 18:46:15
Ten West Ham to jakiś dziwny zespół wygrywa na wyjazdach z Arsenalem i Liverpoolem strzela tam 5 goli nie tracąc żadnego, a u siebie przegrywa z Leicesterem i Bournemouth gdzie traci 6 goli. masz racje piotrek142807 a wiesz czemu bo teraz już nawet mecze w PL ustawiają kasa robi kase reka myje reke
zdzislawz
Zarejestrowany od: 911 dni
Ilość komentarzy: 4883
Oceny: +48191
Liverpool FC Borussia Dortmund
29.08.2015 / 18:11:58
Rodgers wychwalał obronę po meczu z Arsenalem, a tu pizda obrośli w piórka i 0:3
29.08.2015 / 18:03:41
Dopiero w 4 kolejce LFC zaczął grac swoje.
A Młoty kolekcjonują głowy (Arsenal 0:2 na wyjeździe teraz Liverpool 0:3), nice.
kamilcieslar1999
Zarejestrowany od: 929 dni
Ilość komentarzy: 2801
Oceny: +8732
Manchester United Newcastle United Napoli Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
29.08.2015 / 18:02:48
West Ham-potrafi wygrać z Arsenalem i Liverpoolem i to na wyjeździe a przegrać z Bournemouth i z Leicester
radeek1987
Zarejestrowany od: 845 dni
Ilość komentarzy: 806
Oceny: +28707
Liverpool FC Polska
29.08.2015 / 18:02:19
Liverpool przegrał ten mecz na własne życzenie, katastrofalne błędy obrońców The Reds przy każdej bramce strzelonej dla Młotów. Młoty nie pokazali nic specjalnego, ale skrzętnie wykorzystali prezenty podarowane przez LFC. "GalsonMadridista" nie zgodzę się, że to był kapitalny mecz West Hamu bo nawet jak grali w przewadze jednego gracza to LFC grało w ataku pozycyjnym, a Młoty czychały na kontry.
Idwtlitpa
Zarejestrowany od: 1208 dni
Ilość komentarzy: 2985
Oceny: +16373
Liverpool FC Lech Poznań Polska
29.08.2015 / 18:02:08
Weź Rodgers wyBrendalaj z tym swoim liderem obrony lovrenem ...
piotrek142807
Zarejestrowany od: 1122 dni
Ilość komentarzy: 90
Oceny: +809
29.08.2015 / 18:01:29
Ten West Ham to jakiś dziwny zespół wygrywa na wyjazdach z Arsenalem i Liverpoolem strzela tam 5 goli nie tracąc żadnego, a u siebie przegrywa z Leicesterem i Bournemouth gdzie traci 6 goli.
29.08.2015 / 17:59:50
No no no, jak tak dalej pójdzie, to może nawet Manchester City ten West Ham ogra :D
Kavadro
Zarejestrowany od: 1372 dni
Ilość komentarzy: 537
Oceny: +3334
29.08.2015 / 17:59:26
West Ham dziś zagrał mega inteligentnie. Co do obrony Liverpoolu - grali świetnie z ARSENALEM, a z West Ham'em są ojeżdżani, że masakra. Najgorsze jest to, że Coutinho nie zagra na Old Trafford.
Czopa
Zarejestrowany od: 1164 dni
Ilość komentarzy: 3678
Oceny: +11150
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
29.08.2015 / 17:57:39
Live się tak dobrze zapowiadał ;d, ale liga angielska coraz bardziej ciekawsza, to cieszy i to bardzo :)
29.08.2015 / 17:55:32
Zacznijmy od początku 2 bramki, które nigdy nie powinny mieć miejsca.
Zapomnijmy o tej pierwszej połowie w wykonaniu defensywy The Reds.

Sędzia ogólnie też dzisiaj się nie popisał w ch*j kontrowersjii po jego decyzjach, nie daje żółtej kartki na atak od tyłu na Canie w pierwszej połowie na 35 m od bramki WHU, daje żółtą kartkę graczowi The Reds jak ten faulował na 20m przed bramką WHU, faul był delikatny.

Kontroweryjne czerwo dla Coutinho moim zdaniem, gracz WHu szukał faulu bo widział jak Coutinho leci ze wślizgiem, nadepnął Coutinho jeszcze i się przewrócił.

Po 3 kolejkach każdy spodziewał się czegoś wielkiego w wykonaniu The Reds, bo rozkręcali się z meczu na mecz, w tym meczu było tak jakby brakło oleju w silniku, nie będę zganiał na ten autobus WHU, bo tak się gra, Liverpool nie miał żadnej 100% sytuacji w tym meczu.
Patrząc na Liverpool można dojść do wniosku, że z kontry grają o wiele lepiej i to coraz bardziej ma się pewność o tym.

Podsumując to wynik zostanie zapamiętany tylko. Pierwsza porażka, która jest kompromitująca, mam nadzieję, że Rodgers wyciągnie z niej wnioski, a w następnym meczu zobaczymy The Reds takich jak chcemy oglądać!
W sumie najlepiej gdyby przyszedł w końcu trener z doświadczeniem w walce o najwyższe cele, bo widać, że Rodgers nie jest dobrym trenerem by aspirować na Mistrza kraju.
bekazwas
29.08.2015 / 18:05:46
Nie płacze zielonka, nie mieliśćie żadnych pozytywów żeby dzisiaj coś ugrać.
ZielonYyy
29.08.2015 / 18:18:14
No chyba napisałem, że dzisiejsza gra wyglądała jakby oleju brakło w silniku, tak ciężka metafora dla cb do zrozumienia?
Oceny: +8033
Kashima Antlers Tokyo Japonia Wisła Kraków Real Madryt Stany Zjednoczone New York City
29.08.2015 / 17:55:09
Kapitalny mecz West Hamu! Chyba mało kto się spodziewał tak wysokiej porażki Liverpool'u na Anfield. A West Ham zdobywa już 2'gi wielki stadion w tym sezonie po Emirates :)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Liverpool FC - West Ham United 29.08.2015 wynik: 0:3 z dnia 29.08.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.