Nie dziękujcie nawet Wojtkowi za przepiekna parade i uchronienie 2 pkt ;) . Brawo Wojtus !!
Ilość komentarzy: 116
Oceny: +700
Juventus Turyn Arka Gdynia
31.08.2015 / 19:28:01
Niestety musze przyznać że Juve sie wysprzedało. Poważnie wątpie w obrone mistrza.
konrad321
Zarejestrowany od: 832 dni
Ilość komentarzy: 54
Oceny: -88
Argentyna Brazylia Chile Kolumbia Kostaryka Arsenal Londyn Manchester United Liverpool FC Southampton FC Tottenham Hotspur
31.08.2015 / 15:22:50
Brawo Roma cenne zwycięstwo nad mistrzem. Piękna brameczka Pjanić'a z wolnego. Widać, że transfer Szczęsnego i Džeko dał dużo jakości Romie.
31.08.2015 / 13:54:54
czy ktoś mi moze powiedziec co to za odtwarzacz bo nie moge obejrezc skrótu cały czas jest ładowanie filmu
Kaamilos
Zarejestrowany od: 710 dni
Ilość komentarzy: 1230
Oceny: +4251
31.08.2015 / 12:51:54
Brawo Roma jak pisałem niech Juve nie będzie takie pewne siebie...
31.08.2015 / 10:46:58
2 czerwone kartki a i tak strzelili bramkę to jest Juve , a Szczęsny pokazuje klasę
okoń
Zarejestrowany od: 1202 dni
Ilość komentarzy: 57
Oceny: +244
Polska Real Madryt
31.08.2015 / 09:56:34
Przepraszam bardzo, mam takie pytanko: dlaczego nie mogę oglądać skrótów? Niby coś się kręci ale czy to jakiś gif? No nie mam pojecia. Adblocka mam wyłączonego, flasha mam zainstalowanaego, ocb? Proszę o szybką odpowiedź, pozdrawiam :)
31.08.2015 / 23:27:04
hehe he, ok tam, oj tam :D Acha dzieki, właśnie też korzystam z firefoxa...
kemor1500
Zarejestrowany od: 1701 dni
Ilość komentarzy: 101
Oceny: +796
Juventus Turyn Lech Poznań Real Madryt
31.08.2015 / 09:50:01
w serie a najwyższa pora na zmianę mistrza :)
Miskanarzygii
Zarejestrowany od: 1158 dni
Ilość komentarzy: 1564
Oceny: +2639
Manchester City Bayern Monachium Olimpia Elbląg
31.08.2015 / 09:49:12
Szokujący wynik. Gdzie ten Juventus co był w finale LM?
/ -13
Serce boli kiedy Juve przegrywa, ale jakieś pocieszenie w tym, że naszemu bramkarzowi dobrze idzie.
Oceny: +11149
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
31.08.2015 / 08:34:33
Brawo Roma! Brawo Wojtek i ekipa!
bytom1920
Zarejestrowany od: 1549 dni
Ilość komentarzy: 1664
Oceny: -117
Argentyna Liverpool FC Olympique Marsylia 1. FC Kaiserslautern TSV 1860 Monachium AS Roma Arka Gdynia Polska FC Barcelona Odra Opole
31.08.2015 / 08:29:30
Juve sie konczy.No i dobrze bo juz nudna do porzygania była ta Serie A,gdy od poczatku do konca Juventus był liderem ,na kilkanascie kolejek przed koncem majac zapewniony tytuł.Moze Roma w koncu zdobedzie tytuł ,bo zasługuja na to od paru lat.Moze sie Milan w koncu obudzi ,choc z takim składem watpie,przespali okienko troche ,wgl nie wzmacniajac najbardziej newragicznej formacji-pomocy.No i Inter tez moze zaprezentuje sie w koncu lepiej niz w ostatnich sezonach ,bo skład i potencjał ku temu maja .A Juve niech dla odmiany bedzie poza pierwsza "3".
Mati 09
Zarejestrowany od: 820 dni
Ilość komentarzy: 3213
Oceny: +15920
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Pogoń Szczecin Polska
31.08.2015 / 01:23:24
Gdyby nie Szczęsny to by Roma najwyżej zremisowała.
Quuajett
Ilość komentarzy: 200
Oceny: +1321
Manchester United Holandia Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska Real Madryt
31.08.2015 / 00:35:36
Bufon miał chyba słabszy dzień. Jak dla mnie to drugą bramkę zawalił. A pierwsza...no cóż, nie raz widziałem podobne parady. Gratulacje Roma.
Gwiezdnik
Zarejestrowany od: 1030 dni
Ilość komentarzy: 95
Oceny: +544
Arsenal Londyn Juventus Turyn
30.08.2015 / 23:20:24
Juve jest mocne ale na papierze. Nic nie grali. Pogba rozkładał ręce zastanawiając się komu podać, Lichsteiner nie rozumie się z nikim, długie piłki wywalane przed siebie, no i Padoin w roli rozgrywającego na pozycji, gdzie grał Pirlo. Boże widzisz i nie grzmisz. Juve musi się zgrać bo skład w połowie jest nowy. Liczę na lepsze mecze Juve tym bardziej, że niedługo liga mistrzów się zaczyna i przeczuwam niezłe baty od Manchesteru City jak tak dalej pójdzie. Juve...do roboty !!FORZA JUVE

Ps. Roma dała wycisk. Bardzo dobra gra. Salah mijał Sturaro i Padoina jak pachołki.
rudy23
Zarejestrowany od: 1577 dni
Ilość komentarzy: 96
Oceny: +437
01.09.2015 / 02:38:08
bardzo wątpię w to co wypisujesz. Wielu gadało podobnie w zeszłym sezonie a doszli do finału LM. Nawet drużyna trampkarzy musi mieć czas na zgranie się więc nie histeryzuj. Juve to nie z dupy drużyna więc cierpliwości, przyjdzie kryska na Matyska i wtedy ja znowu się pośmieję...
sad1sta
Zarejestrowany od: 1152 dni
Ilość komentarzy: 4352
Oceny: +31602
30.08.2015 / 23:07:27
czy tylko mnie interesuja czerwone kartki? dlaczego prawie nigdy ich nie ma w skrotach :/
pejotte
Ilość komentarzy: 223
Oceny: +688
Manchester United Ruch Chorzów Polska
31.08.2015 / 23:18:18
mnie tez interesuja..! tym razem chociaz jedna jest :)
Endy7
Zarejestrowany od: 1058 dni
Ilość komentarzy: 890
Oceny: +10070
Arsenal Londyn Górnik Zabrze Polska
30.08.2015 / 22:50:58
Świetny mecz Juve posprzedawało trzon drużyny Tevez Vidal i Pirlo takich piłkarzy Juve będzie ciężko zastąpić
lollus
Zarejestrowany od: 1070 dni
Ilość komentarzy: 222
Oceny: +1814
Manchester City Polska
30.08.2015 / 22:30:33
Widać Juve bez Teveza i Vidala jest takie mocne.
Erq
Zarejestrowany od: 634 dni
Ilość komentarzy: 7
Oceny: +56
Argentyna Belgia Brazylia Chile Kolumbia Barcelona Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC
Oceny: +675
CA River Plate CA Rosario Central AEK Ateny Juventus Turyn Zenit Crvena Zvezda Fenerbahce SK Wydad Casablanca
30.08.2015 / 21:40:44
NO I CZEMU TEN MECZ NIE JEST POGRUBIONY A JAKIES KURWA SŁONZI Z JUNAJTED CZY TERMALIKI JUŻ TAK?
31.08.2015 / 08:37:40
Mecz walki?.Chyba nie ogladałes meczu.Roma absolutnie lepsza pod kazdym wzgledem,a w pierwszej połowie wrecz miazdzyła"die alte Dame",tylko ze długo nic nie chciało wpasc.Moze i Juve walczyło na miare swoich mozliwosci,ale wt ym meczu były one troche za małe .Było sie nie pozbywac Vidala czy Teveza .Bo Dybala jeszcze nie jest tej klasy zawodnikiem zeby zastapic Teveza ,a "człowiek-szklanka" (KHEDIRA),moze Vidalovi czy Pirlo sznurówki wiązac.Wzięli szrot którego Real sie pozbył i jeszcze Juve za to zapłaciło.....
Carlitho
Zarejestrowany od: 658 dni
Ilość komentarzy: 211
Oceny: +682
Manchester United
30.08.2015 / 21:15:05
wiedzialem ze rzymianie wygraja ze stara dama. bardzo dobry mecz romy, konsekwenntnie odpierali ataki rywala, i co wazne zachowali spokoj i opanowanie po zdobytej 1 bramce. juve mam nadzieje ze sie rozkreci, mimo ze przewaga w derbach byla widoczna ze strony giallarossich. czyzby brak teveza powodowal tak spore oslabienie ? KADRa wyjsciowa az tak bardzo sie nie zniemila w ekipie allegriego. tak czy inaczej , brawa dla wygranych
Brolly89
Zarejestrowany od: 1002 dni
Ilość komentarzy: 40
Oceny: +234
Borussia Dortmund Juventus Turyn
30.08.2015 / 21:14:47
Widzę, że pojawiło się zatrzęsienie sezonowców Romy od kiedy Wojtek tam gra :P Allegri proszę ogarnij się:/
ASRMateo
Zarejestrowany od: 965 dni
Ilość komentarzy: 110
Oceny: +725
Olympique Marsylia AS Roma Fiorentina Villarreal
30.08.2015 / 21:10:06
GRAZIE ROMA... tak grając mogą bić się o scudetto. Cieszy gol Dzeko, liczę przynajmniej na 20 trafień w sezonie :)
KLeKSiO
Zarejestrowany od: 668 dni
Ilość komentarzy: 416
Oceny: +2637
PSG AC Milan Juventus Turyn Lech Poznań Polska Real Madryt
30.08.2015 / 21:02:28
Powiem tak :) Bravo Roma i Nawałka ma kłopot :) Kto bedzie bronil z Niemcami :)
/ -11
Z Niemcami Fabiański, z Giblartarem może być różnie.. :)
seba79r
Ilość komentarzy: 9
Oceny: +37
AS Roma
30.08.2015 / 20:59:35
Roma ze Szczęsnym w bramce i Dzeko w ataku moze sięgnąć w tym sezonie po scudetto, tym bardziej ze juve nie jest tak mocne jak w zeszłym sezonie.Kapitalna interwencja Wojtka w końcowce spotkania Szacun!!! FORZA ROMA
Domator
Ilość komentarzy: 419
Oceny: +3882
AS Roma Legia Warszawa Polska Real Madryt Legionovia Legionowo
30.08.2015 / 20:49:53
Forza Roma :D
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - AS Roma - Juventus Turyn 30.08.2015 wynik: 2:1 z dnia 30.08.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.