Ilość komentarzy: 925
Oceny: +5506
Atlético Madryt
03.09.2015 / 15:43:10
Typowe Atlético 13/14. Szybka (stosunkowo) bramka, mądra obrona prowadzenia i dobicie zmęczonego rywala. Jackson pokazał próbkę możliwości, mam nadzieję na więcej takich bramek :)
hlipol
Zarejestrowany od: 718 dni
Ilość komentarzy: 305
Oceny: +932
Manchester United Francja Bayern Monachium Borussia Dortmund Ajax Amsterdam Holandia Wisła Kraków Lech Poznań Widzew Łódź Polska
01.09.2015 / 14:36:08
Sevilla jeszcze wróci do gry ..... cały czas są najlepsi wyprzedawani a oni dalej walczą

/ -52
Krychowiak jak ciota,bramka samoboj plecami.
31.08.2015 / 13:31:00
Statystyki dla Sevilli duża przewaga w posiadaniu piłki i w strzałach ale skuteczność kiepska za to Atletico jak zawsze bezlitosne...
31.08.2015 / 11:48:24
Sevilla dała dupy, to nie ten zespół z Superpucharu czy z finału LE.
Endy7
Zarejestrowany od: 1064 dni
Ilość komentarzy: 890
Oceny: +10071
Arsenal Londyn Górnik Zabrze Polska
31.08.2015 / 11:47:53
Świetny mecz, a ATLETICO prowadzi chyba najlepszą i najmądrzejszą polityke trensferową kupienie Grizmana i Martineza to strzały w dziesiątke..... Grizman to już klasa światowa....
Makaveli
Zarejestrowany od: 1631 dni
Ilość komentarzy: 4523
Oceny: +11521
FC Barcelona Mordovia Saransk
31.08.2015 / 11:27:11
Szkoda Sevilli. Po tym meczu widać różnicę, jaka ją jeszcze dzieli od najlepszych zespołów w Europie. Brakuje efektywności, a samą wolą walki i "intensywnością", czyli ulubionym słowem komentatora z Eleven, na tym poziomie się nie wygra.

Moim zdaniem największym problemem jest obecność Llorente, który jest bardzo charakterystycznym zawodnikiem i może być świetny, jeśli zespół jest ustawiony pod niego, ale jeśli to on ma się wkomponować w zespół, to jest cienko.

Do tego doszły jeszcze frajersko stracone bramki, wszystkie 3 tak naprawdę, po czym już nie ma o czym rozmawiać.
seaman7
Zarejestrowany od: 1391 dni
Ilość komentarzy: 442
Oceny: +2480
Polska
31.08.2015 / 11:47:49
To jest jeden mecz tu decyduje trochę farta, trochę pecha, lepsza, gorsza dyspozycja danego dnia. To, że potrafią grać z najlepszymi pokazali w meczu z Barcą. Ile są naprawdę warci zobaczymy jeszcze w LM.
31.08.2015 / 11:09:27
Atletico niemilosiernie ciśniete potrafilo strzelic 2 gole :D 2 polowa byla poprostu cudowna, piekne tempo meczu, akcja za akcją.
Atletico mocno zaczyna sezon, zobaczymy jak poradza sobie z Barcelona :)
Idwtlitpa
Zarejestrowany od: 1212 dni
Ilość komentarzy: 2993
Oceny: +16411
Liverpool FC Lech Poznań Polska
01.09.2015 / 15:21:25
Fajnie by było jakby trzymali się Realu i Barcelony do końca sezonu a jakby wygrali mistrzostwo to jeszcze lepiej :D życzę im tego lubię ta drużynę
Jacob94
Zarejestrowany od: 1708 dni
Ilość komentarzy: 1040
Oceny: +3349
Arsenal Londyn FC Barcelona Villarreal
31.08.2015 / 10:41:09
Jak ten mecz może nie być pogrubioną czcionką?
K.R.U.L.
31.08.2015 / 11:10:02
/ -34
Gdzie tam Atletico do REALU czy BARCELONY.
Makaveli
31.08.2015 / 11:24:34
W pogrubionych brak Realu czy Barcelony, ale jest Termalica i Nieciecza...
/ -13
Oj słabo Sevilla. W defensywie. Nie wspomne o tym jak mają zamiar załatać dziure po odejściu Carlosa.
Czopa
Zarejestrowany od: 1168 dni
Ilość komentarzy: 3678
Oceny: +11150
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
31.08.2015 / 08:38:00
Brawo Atletico!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Sevilla - Atlético Madryt 30.08.2015 wynik: 0:3 z dnia 30.08.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.