Ilość komentarzy: 39
Oceny: +262
Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Polska FC Barcelona Atlético Madryt
08.09.2015 / 19:30:24
Neuer Smieciorz przy kazdej strzelonej Bramce Protestuje nawet gdy obronca strzeli mu samobuja gestykuluje ze bramki nie mozna uznac przy drugiej bramce to samo pretensje bo ktos mu strezelil z 16 metrow zamiast Bronic i pomyslec ze zostal wybrany najlepszym pilkarzem mistrzostw zal szkopa
Oceny: +1096
Chelsea Londyn VfL Wolfsburg AC Milan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska Porto Atlético Madryt Sevilla
08.09.2015 / 15:07:10
Szkoci wyglądają na mocnych, zwłaszcza na własnym terenie.
er.es.2104
Zarejestrowany od: 903 dni
Ilość komentarzy: 1565
Oceny: +8010
Manchester United Lech Poznań Polska FC Barcelona
08.09.2015 / 19:45:00
musze się zgodzic, Niemcy strzelili 2 bramki po rykoszetach, Szkoci jedna dzieku samobójowi, 1:1, ale fakt, że wygrana przyszł Niemcom trudno, Szkoci byli mocni, ale w meczu z Nami chyba zagrają o pietruszkę, co najwyżej o 3-cie miejsce, bo żeby Nas przeskoczyć muszą wygrać 2 mecze a my 2 przegrac a jesli przegramy to znaczy, że Irlandia też by Nas pokonała i jednak zdobędzie więcej punktów niż Szkoci, więc Szkotom nie uda się zająć 2-go miejsca, tak na pierwszy rzut oka.
Kaamilos
Ilość komentarzy: 1246
Oceny: +4278
08.09.2015 / 12:34:58
/ -18
Dobry mecz pechowo dla Szkocji szkoda zasługują na awans....
GrabiCr7
Zarejestrowany od: 1517 dni
Ilość komentarzy: 118
Oceny: +670
Manchester United Liverpool FC Bayern Monachium Napoli Lech Poznań Real Madryt Atlético Madryt
08.09.2015 / 12:30:27
bramke na 3-2 dla niemiec strzelil niemiec ? jakis on do imigrantow podobny.... deutschlandy ich wpuszczaja do siebie po to stworzyli UE czyt Unie Emigracyjną . Lewy za rok szykuj sie na przeprowadzke z niemiec pewnie 11 bayernu bedzie wygladala jak gundogan moze jedynie Neuer zostawia ;)
luNq69
Zarejestrowany od: 798 dni
Ilość komentarzy: 6074
Oceny: +31005
Liverpool FC Napoli Wisła Kraków Polska Sevilla Guangzhou Evergrande Sandecja Nowy Sącz Termalica Nieciecza
08.09.2015 / 10:39:50
hummels wie jak sie dobija jajkami, a nie tak jak grosik czy milik ...
hagi
Zarejestrowany od: 1495 dni
Ilość komentarzy: 1129
Oceny: +7792
Juventus Turyn Korona Kielce
08.09.2015 / 09:47:20
Dziwne te pierwsze 4 bramki dla obu drużyn :)
kemor1500
Zarejestrowany od: 1707 dni
Ilość komentarzy: 101
Oceny: +796
Juventus Turyn Lech Poznań Real Madryt
08.09.2015 / 09:36:52
szkocja out znowu zabraknie ich na dużej imprezie ( mundial 98 )
/ -10
patrząc na te bramki Niemców to mieli więcej szczęścia jak rozumu bo praktycznie każda z bramek wpadła gdzieś po słupku :P a teoretycznie mogła się odbić od słupka w inną stronę :P
b4r_one
Zarejestrowany od: 637 dni
Ilość komentarzy: 51
Oceny: +336
Arsenal Londyn Bayern Monachium Legia Warszawa Polska
08.09.2015 / 09:04:15
Szkocja pokazuje jak trudny mecz czeka nasza kadrę na wyjeździe ...
Pravyy
Zarejestrowany od: 819 dni
Ilość komentarzy: 537
Oceny: +3114
Lech Poznań Podbeskidzie Polska Eibar Puszcza Niepołomice
08.09.2015 / 08:55:39
Zwyciestwo Szwabow jest nam dzisiaj jak najbardziej na reke szkoda tylko ze Gruzja nie dala rady Irlandii
08.09.2015 / 08:31:01
dobrze, że Niemcy wygrali i zagrali dla nas (piwo dla was), bo Szkotów mamy z głowy, jedynie Irlandia może nas wyprzedzić...
Bejowy1
Zarejestrowany od: 1350 dni
Ilość komentarzy: 183
Oceny: +1375
Liverpool FC
08.09.2015 / 08:22:41
Nie ma to jak wspaniała chwila e której Neuer musi wyciągać piłkę z siatki - nie wiem dlaczego , ale TO mnie ZAWSZE niezmiernie cieszy ;-)
08.09.2015 / 03:24:15
Jak dla mnie obrona Szkocji wyglądała dużo lepiej niż Polski, Niemcy Tak łatwo nie wchodzili w pole karne jak u nas
08.09.2015 / 00:30:04
Czy kiedyś Muller będzie autorem ładnej bramki ?
3Zero
Zarejestrowany od: 639 dni
Ilość komentarzy: 30
Oceny: +484
Wisła Kraków Polska Real Madryt
07.09.2015 / 23:43:19
Muller jest chyba najszczęśliwszym piłkarzem jakiego znam, przewyższa nawet Inzaghiego.
Trzeba jednak umieć się znaleźć w takich sytuacjach
Bejowy1
08.09.2015 / 08:19:09
Filipka nikt nie przebije ;-) Muller się musi nabiegać , a tamten to stał i ,że tak powiem odbijała sie od niego ...hehe
Endy7
Zarejestrowany od: 1064 dni
Ilość komentarzy: 890
Oceny: +10071
Arsenal Londyn Górnik Zabrze Polska
07.09.2015 / 23:27:58
szkoda że nie remis lub w pape za te tępe gadki Loewa na temat polski że grali defensywnie z niemcami szczyt bezczelności
stanley10
Ilość komentarzy: 2175
Oceny: +11416
Blackpool FC
07.09.2015 / 23:14:47
/ -16
Szczerze? Bardziej pasuje mi zwycięstwo Niemiec aniżeli remis, w tej sytuacji możemy już się pogodzić z tym że Niemcy tą grupę wygrają, my musimy zrobić swoje i zająć to drugie miejsce aby mieć pewny awans bez baraży. Awans jest już prawie zapewnionym, Irlandczycy maja 11 punktów my 17 i w zasadzie musiałby się stać cud żebyśmy nie wyszli nawet z 3. miejsca. DAWAĆ POLSKA
BHO
Zarejestrowany od: 1458 dni
Ilość komentarzy: 103
Oceny: +746
Węgry Polska Korona Kielce
08.09.2015 / 09:05:08
Szkoci mają 11 punktów, a nie Irlandczycy. A trzecie miejsce nie gwarantuje gry w mistrzostwach, chyba, że będziemy najlepszą drużyną z trzeciego miejsca.
/ -11
dokładnie, a jak rzucisz okiem na statystyki to zobaczysz że posiadanie piłki Giblartar wczoraj miał podobne jak Polska w meczu z Niemcami... 35 % a 37 % POlska, a rzutów rożnych mielismy z NIemcami 2 podczas gdy Giblartar z nami 5,
porównaj sobie statystyki i spróbuj ocenić na chłodno... wjeżdżali w nas jak w masło, ale i tak zagraliśmy lepiej niż pół roku temu z nimi... brawo Polaki :)
08.09.2015 / 00:14:59
Takie akcje z ktorych padly gole zobaczyc mozna w kazdym meczu Bundesligi. Ja bym chcial zeby Polska miala taki spokoj w drugiej polowie jak tu zaprezentowali niemcy
Romek981
Zarejestrowany od: 817 dni
Ilość komentarzy: 157
Oceny: +1774
Manchester United Polska
07.09.2015 / 23:12:51
Gündogan ładnie gra. Ogólnie fajna klepka z Götze. Drybling też spoko.
mati12345
Zarejestrowany od: 1033 dni
Ilość komentarzy: 794
Oceny: +3232
Holandia Polska
07.09.2015 / 23:12:38
szkocja meczem z gruzją prawdopodobnie totalnie spartaczyła szansę na awans. zaskoczenie. wydawało mi się że to mocna drużyna. a niemcy to doskonale rozumiejący sie organizm bez klasycznej dziewiątki. kryzys wydaje sie u nich być zażegnany.
Fives
Zarejestrowany od: 1249 dni
Ilość komentarzy: 4878
Oceny: +28445
Hull City Borussia Dortmund Polska FC Barcelona Stomil Olsztyn
07.09.2015 / 23:03:14
Szkoda, że nie remis, ale i tak może być.
07.09.2015 / 22:57:58
Do przerwy to nie wiedziałem czy się cieszyć, że Niemcy tracą punkty ale dobrze jest
radeek1987
Zarejestrowany od: 849 dni
Ilość komentarzy: 807
Oceny: +28710
Liverpool FC Polska
07.09.2015 / 22:57:13
Szkoci powalczyli, ale to było za mało na Mistrzów Świata i w kwestii awansu na Euro 2016 Szkoci już mają tylko prowizoryczne szanse na awans.
janmudzyn2
Zarejestrowany od: 692 dni
Ilość komentarzy: 2327
Oceny: +14125
Polska Termalica Nieciecza
07.09.2015 / 23:08:37
Nie prawda, dwa ostatnie mecze Irlandia gra z Polską i Niemcami, jeśli oba przegra, a Szkocja zdobędzie 4 punkty, to zagra w barażach
radeek1987
07.09.2015 / 23:27:23
Szkocja traci do Irlandii 4 punkty, a gra jeszcze z Polską naprawdę wierzysz że z taką grą Szkoci są w stanie wygrać z Polską bo ja w to nie wierzę.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Szkocja - Niemcy 07.09.2015 wynik: 2:3 z dnia 07.09.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Międzynarodowe"w wysokiej jakości transmisji na żywo.