Ilość komentarzy: 3
Oceny: +16
Juventus Turyn Górnik Łęczna
13.09.2015 / 18:34:31
Sory za stwierdzenie, ale niektore komentarze sa po prostu smieszne. Smiac mi sie chce, jak czytam wypowiedzi niektorych uzytkownikow. Pieniadze przeznaczone na Mandzukicica wywalone w bloto? Czyzby po czym to wnosisz? Dypala sam nie pociagnie zespolu? Sam na pewno przeciez gra cala druzyna. Paulo ma talent ale musi pracowac zeby stac sie lepszym pilkarzem. Ludzie jest poczatek sezonu, a niektorzy juz skazuja Juve na porazke. Pewnie za kilka tygodni Mandzu i cala druzyna przez te same osoby bedzie wychwalana pod niebiosa. Mandzukic jak za te pieniadze to zloty interes bramkostrzelny napastnik ktory Juve potrzebny jest jak woda do zycia. Nie rozumiem sposobu myslenia niektorych kibicow. Przegrywa sie 2 pierwsze mecze, pozniej remis i co ? Fala krytyki. Najlepiej zwolnic Maxa i kombinowac kolejne mercato. Wszystkim sie nie dogodzi. Ale moglibyscie wyniesc z gry Starej Damy wiecej pozytywow mimo tych wynikow. Bo z pewnoscia po takich statystykach to wyniki predzej czy pozniej przyjda. Nie narzekajcie na chlopakow bo na pewno robia wszystko zeby z kazdym meczem bylo lepiej. Forza Juve !!!!!
/ -10
Przyjdzie zgranie - przyjdą wyniki. Oby tylko nie za późno żeby gonić Rome i Inter. Innych kandydatów do tytułu nie przewiduje.
Czopa
Zarejestrowany od: 1042 dni
Ilość komentarzy: 3560
Oceny: +10441
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
13.09.2015 / 10:44:33
Bardzo slabo Juve w tym sezonie
Milanista001
Zarejestrowany od: 857 dni
Ilość komentarzy: 523
Oceny: +3284
Everton Manchester City Anglia AC Milan Włochy Polska Portugalia Real Madryt Walia
13.09.2015 / 07:54:41
Co te Chievo?! :D
Św1Stu^
Ilość komentarzy: 1
Oceny: +2
13.09.2015 / 04:23:51
Chevio w gazie, wczoraj grali lepszym pressingiem niż Juve. Widać jeszcze gołym okiem brak zgrania z nowymi zawodnikami ;) i ewidentnie rasowego napastnika, sam Dybala nie da rady pociągnąć Tego wózku, do Tego pieniądze na Mandzia wydane w błoto według mnie ;) . Teraz pozostaje czekanie na spotkanie z City, które zweryfikuje gdzie jesteśmy obecnie, czy w czarnej d.. czy będzie przebudzenie Smoka ;D bo kursy wystawione na spotkanie według mnie nie adekwatne do poziomu, gdyż jak wiadomo gdzie było Juve w tamtym sezonie, a gdzie City ? Tak Tak, każdy będzie pisał, ze obecna forma, lepszy skład itp, ale to jest Juventus i zawsze Się spinają na ważniejsze spotkania z lepszymi niż ogórkami i można śmiało brać x2 ;) Forza Juve !
bianco_nero
Oceny: +16
12.09.2015 / 23:51:28
nie mialem okazji ogladac calego meczu ale po statystykach widze ze az tak tragicznie nie bylo, przewaga strzalow na bramke, zobaczcie ile celnych, wczesniej wygrywali ale strzalow bylo o wiele mniej, spora przewaga w posiadaniu pilki, to dopiero poczatek sezonu dajcie chlopakom troche czasu na zgranie. Forza Juve !!!!!
kamil16813
Zarejestrowany od: 908 dni
Ilość komentarzy: 483
Oceny: +2604
Arsenal Londyn Liverpool FC Borussia Dortmund AC Milan Legia Warszawa Polska FC Barcelona Stal Rzeszów
12.09.2015 / 23:29:48
Kurde, niech się w końcu Juve obudzi... Tak złego początku już długo nie widziałem... ;/
Typer01
Zarejestrowany od: 633 dni
Ilość komentarzy: 976
Oceny: +1774
Manchester United PSG Bayern Monachium Juventus Turyn
12.09.2015 / 23:12:54
jeszcze tak słabo grającego juventusu jak żyję nie widziałem..
12.09.2015 / 23:04:09
Chievo mocno zaskakuje na początku sezonu, natomiast Juventus zawodzi. Jestem mocno zdziwiony, że jeszcze nie odnieśli zwycięstwa, tym bardziej, że grali u siebie mecze z drużynami, które w ostatnich dwóch sezonach nie prezentowały się najlepiej.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Juventus Turyn - Chievo Verona 12.09.2015 wynik: 1:1 z dnia 12.09.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.