Ilość komentarzy: 7243
Oceny: +38548
Juventus Turyn
14.09.2015 / 15:21:18
Świetny mecz i piekny powrót. Mahrez to gracz który robi różnice. Świetnie ich rozklepali i siedzą sobie na fotelu wicelidera, no czego chcieć więcej.
14.09.2015 / 00:06:14
Ładnie "Lester" idzie w tym sezonie, hoho zobaczymy czy dadzą radę tak do końca.
radeek1987
Zarejestrowany od: 786 dni
Ilość komentarzy: 803
Oceny: +28646
Liverpool FC Polska
13.09.2015 / 21:37:12
Liski chytruski narobili ochoty Aston Villi na 3 pkt, a później sprowadzili ich na ziemię i zainkasowali komplet punktów. Brawo Lisy jest dzięki temu pozycja vice-lidera Premier League.

13.09.2015 / 20:51:20
W 70 minucie postawiłem 50 złotych na zakład 2-drożny na wygraną Aston Villi.. Tiaaaa ...
Wypij7upa
Zarejestrowany od: 1403 dni
Ilość komentarzy: 1031
Oceny: +7836
Chelsea Londyn Polska
13.09.2015 / 21:25:48
to chyba rzadko oglądasz mecze Lisów, to specjaliści od comebacków w ostatnich 15 minutach meczu :)
Czopa
Zarejestrowany od: 1105 dni
Ilość komentarzy: 3646
Oceny: +10909
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
13.09.2015 / 19:30:54
Przypomina mi sie mecz Leicesteru z Manchesterem United w zeszłym sezonie, jak Lisy przegrywały 3-1, a wygrały 5-3
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Leicester City FC - Aston Villa 13.09.2015 wynik: 3:2 z dnia 13.09.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.