Manchester United Newcastle United Napoli Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
Oceny: +40243
Juventus Turyn
19.09.2015 / 21:26:18
/ -10
Blaszczykowski sztangaaaa ;d Szczerze to obstawiałem remis. Ale Viola za słaba. Faul kompletnie bez sensu, czerwo z automatu. Basel wreszcie sie przebił i mają komfort na początek. No i ten gol po zwycięstwo..
er.es.2104
Zarejestrowany od: 901 dni
Ilość komentarzy: 1565
Oceny: +8010
Manchester United Lech Poznań Polska FC Barcelona
18.09.2015 / 20:32:51
otwarcie wyniku przesmieszne, ale gol to gol, ale gra gówniana, szkoda tylko że to nie poziom na takie rozgrywaki
Oceny: +11150
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
18.09.2015 / 19:37:49
Szkoda Fiorentiny ;\
luNq69
Zarejestrowany od: 796 dni
Ilość komentarzy: 6070
Oceny: +30984
Liverpool FC Napoli Wisła Kraków Polska Sevilla Guangzhou Evergrande Termalica Nieciecza
18.09.2015 / 12:01:09
mecz sie dobrze rozpoczal dla fiorentiny i gdyby nie ta czerwona krtka (ktora zreszta byla apsolutnie sluszna) byc moze fiorentina dowiozla by winik do konca, Thor dosyc szczesliwie zdobyl gola bo bramkarz byl bliski sparowania strzalu na slupek w taki sposob ze pilka by wyszla w pole, 2 gol dla bazylei piekny. cieszy wystep kuby od poczatku do konca, otrzymal on tez niezla note na tle zespolu, wiec byc moze kuba bedzie podstawowym zawodnikiem, co bylo by z korzyscia dla niego samego jak i dla naszej reprezentacji, bo kazdy wie ile daje kuba w formie dla reprezentacji
bonzo
Zarejestrowany od: 1165 dni
Ilość komentarzy: 4680
Oceny: +1683
Polska Błękitni Stargard Szczeciński
18.09.2015 / 11:29:39
To co w pierwszej połowie po strzeleniu bramki grała Fiorentina to dno i 3 metry mułu, myślałem że Sousa ich lepiej poukłada ale drużyny nie stanowili

W drugiej z początku było lepiej ale kapitan głupią czerwoną dostał i dupa, bramki dla Bazylei były kwestią czasu

Cieszy że Błaszczu dostał szansę od początku i zagrał całe 90 minut, im więcej szans dostanie tym wyższa będzie jego forma i reprezentacja też skorzysta, na pewno należał do najlepszych zawodników Violi w tym meczu. W 1 połowie widać było że jeszcze się dobrze nie rozumieją z kolegami na boiska ale w drugiej faktycznie się poprawił, więcej inicjatywy było z jego strony.

Kuba miał swoją szansę na bramkę lub asystę i niedużo zabrakło, w kolejnej sytuacji mógł strzelać z ostrego kąta ale podał. W całym meczu świetnie wychodził na pozycje, wracał się pod bramkę, miał parę udanych ślizgów i odbiorów (oczywiście do mistrzów obrony to on nie należy zresztą nigdy nie należał) i myślę że na kibicach zrobił pozytywne wrażenie swoim zaangażowaniem.

Szkoda że większość jego kolegów przespacerowała obok meczu, wg mnie tylko zmiennik Babakar zasługuje na pochwałę a reszta słabo, najgorszy chyba był wychowanek Realu pan "Horcha Baleron" bez przerwy wdawał się w jakieś bezsensowne dryblingi i tracił piłkę.

Wyglądało to tak przez znaczną część meczu jakby większości zawodników Violi kazano za karę przebywać na murawie, jak trener tego nie ogarnie w ciągu najbliższych tygodni to Fiorentina może mieć kłopot z zakwalifikowaniem się do pucharów w następnym sezonie i raczej bym ich widział w środku tabeli co najwyżej
Oceny: +1112
Argentyna Brazylia Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund
17.09.2015 / 23:28:47
Fantastyczna torpeda El Nenny'ego na wagę zwycięstwa.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Fiorentina - FC Basel 17.09.2015 wynik: 1:2 z dnia 17.09.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga Europejska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.