KRC Genk Middlesbrough Bastia Hamburger SV Lazio Rzym Legia Warszawa Vitoria Guimaraes FC Barcelona
Ilość komentarzy: 1565
Oceny: +8010
Manchester United Lech Poznań Polska FC Barcelona
23.09.2015 / 14:34:22
tak jakby sił a przede wszystkim koncentracji wystarczyło tylko na pierwszą połowę
23.09.2015 / 00:28:42
Pierwsze 15 minut w drugiej połowie: TRAGEDIA. Najważniejsze jednak 3 pkt. Forza MILAN !!!
22.09.2015 / 22:53:52
Kurde, znow nerwy. Alex dolacza do Cerciego- nie chce ich wiecej ogladac. Wazne, ze 3 pkty, brama Balo i Bonaventury, boje sie o Calabrie. Kapitan Montolivo powinien bardziej podrywac zespol do walki.
22.09.2015 / 22:50:54
Dobrze, że Milan wygrał spotkanie w pierwszej połowie, bo jeśli cały mecz graliby tak jak w drugiej to byłaby to zdecydowanie porażka. Tak czy inaczej cieszy mnie to, że Balo wraca do formy w Milanie, oby zaskoczył w tym sezonie i stał się ważnym zawodnikiem ekipy w Mediolanu. Forza Milan!
22.09.2015 / 22:46:46
Co za mecz to głowa mała. Milan na własne życzenie denerwował się do ostatniej sekundy meczu. Moim zdaniem duży błąd Sinisy to zmiana Alexa za Calabrie, jeśli tam nie było kontuzji oczywiście. Po tym gra Rossonerich padła, natomiast Udine poczuło krew. Na szczęscie udało się wygrać, ale trzeba popracować nad grą w obronie.
Adamken
Zarejestrowany od: 1526 dni
Ilość komentarzy: 680
Oceny: +13539
AC Milan Polska
22.09.2015 / 22:41:54
Pierwsza połowa w wykonaniu Milanu świetna. Druga katastrofalna. Koniec końców udało się na szczęście zwyciężyć. Forza Milan!
Czopa
Zarejestrowany od: 1169 dni
Ilość komentarzy: 3678
Oceny: +11150
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
22.09.2015 / 22:37:11
O Balo strzela, brawo
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Udinese - AC Milan 22.09.2015 wynik: 2:3 z dnia 22.09.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.