Oceny: +1604
Polska Błękitni Stargard Szczeciński
23.09.2015 / 20:32:49
Brawo Leicester, dobry mecz Wasyla, reszta obrony Lisów też bez zarzutu.

Rezerwa Lisów gniotła Młoty w tym meczu zwłaszcza w końcówce West Ham nie miał wiele do powiedzenia, wyglądało jakby opadli z sił w dogrywce. Leicester powinno to spokojnie conajmniej 5 bramek strzelić no ale Adrian miał dzień konia, a Lisy nie mają w składzie Lewego tylko Mahreza, Ulloę i Kramarica (który niestety coraz bardziej wygląda na niewypał transferowy ale może jeszcze się jakoś ogarnie).

Inler nowy nabytek chyba ze 6 razy strzelał z dystansu i nie wiem czy raz chociaż w światło bramki trafił. Kante super zmianę dał.

West Ham słabiutko po tym jak grają w lidze spodziewałem się że będą przeważać a Leicester ich miażdżył momentami
Czopa
Zarejestrowany od: 1109 dni
Ilość komentarzy: 3646
Oceny: +10913
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
23.09.2015 / 19:41:22
Lisy znakomicie sobie radza, brawo
F4n4tyk
Zarejestrowany od: 558 dni
Ilość komentarzy: 89
Oceny: +1940
Tottenham Hotspur ADO Den Haag Legia Warszawa Polska Real Madryt Zagłębie Sosnowiec
23.09.2015 / 18:16:20
No i WHU taka dobra forma, a odpadli w pucharze szkoda ;/
RapTechnik
Zarejestrowany od: 1580 dni
Ilość komentarzy: 1635
Oceny: +1948
Brazylia Dinamo Zagreb Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Tottenham Hotspur Manchester City Leicester City FC Swansea City AFC
23.09.2015 / 17:46:36
Posiadanie 37% i... 25 strzałów?! To dopiero musieli szybko przechodzić do ataku ;p
damienrice
Zarejestrowany od: 1468 dni
Ilość komentarzy: 112
Oceny: +649
Chelsea Londyn Borussia Dortmund Juventus Turyn Polska Valencia Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk
23.09.2015 / 17:07:11
I to się nazywa prawdziwy skrót. Pokazanie wszystkich ciekawych momentów spotkania bez zbędnych powtórek. Krótko i treściwie :)
er.es.2104
Zarejestrowany od: 844 dni
Ilość komentarzy: 1563
Oceny: +7952
Manchester United Lech Poznań Polska FC Barcelona
23.09.2015 / 14:28:49
po 3-ch wyjazdowych wygranych Młotów, taka niespodziewana wpadka, uuuułłaaaa szkoda.
Bejowy1
Zarejestrowany od: 1290 dni
Ilość komentarzy: 150
Oceny: +1089
Liverpool FC
23.09.2015 / 11:50:31
Ewidentny karny dla Młotów na Noble .... sędzia był 5 metrów obok !!!!
rzepek1
Ilość komentarzy: 6232
Oceny: +44164
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa RB Lipsk
23.09.2015 / 10:11:42
Nie spodziewałem się, że Młoty przegrają, jednak było inaczej. W BPL West Ham pokaże jeszcze na co ich stać.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Leicester City FC - West Ham United 22.09.2015 wynik: 2:1 z dnia 22.09.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.