Ilość komentarzy: 235
Oceny: +510
Polska FC Barcelona
25.09.2015 / 14:02:01
Podnosząc rękę przy drugim golu dla Realu Ronaldo pewnie sygnalizował, że to on strzelił.
chamstwo
Zarejestrowany od: 1433 dni
Ilość komentarzy: 7245
Oceny: +38557
Juventus Turyn
25.09.2015 / 06:11:53
Ale Benzema ładnie zgarnął drugą brameczke. Benitez dobrze operował składem.
25.09.2015 / 00:55:13
Real nie zagrał porywającego spotkania ale liczy się zwycięstwo :) to jest ważne, kolejne 3 pkt i po zwycięstwo
darekotwórz
Zarejestrowany od: 1190 dni
Ilość komentarzy: 188
Oceny: +1276
Jagiellonia Białystok Polska Real Madryt
24.09.2015 / 19:02:47
Dlaczego wstawiacie tylko bramki a nie cały skrót?
kubulek7201
Zarejestrowany od: 880 dni
Ilość komentarzy: 784
Oceny: +1998
SK Slavia Praga Arsenal Londyn Zagłębie Lubin Arka Gdynia Polska Real Madryt Zawisza Bydgoszcz GKS Tychy Polonia Sparta Świdnica Górnik Wałbrzych
24.09.2015 / 18:36:30
Real mój wielki Real
dawidmazur99
Zarejestrowany od: 1257 dni
Ilość komentarzy: 132
Oceny: +291
Argentyna Brazylia Barcelona Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Tottenham Hotspur Manchester City AFC Bournemouth
24.09.2015 / 18:29:43
Brawo dla Realu za zacięty mecz i zdobycia pozycji lidera;) .Pozdrawia kibic Barcy!VeB!:)
Oceny: +6720
KRC Genk Middlesbrough Bastia Hamburger SV Lazio Rzym Legia Warszawa Vitoria Guimaraes FC Barcelona
24.09.2015 / 16:50:57
kurna San Jose Barcelonie strzela gole z połowy a Realowi asystuje :D
konrus
Zarejestrowany od: 558 dni
Ilość komentarzy: 232
Oceny: +548
Wolverhampton Leicester City FC AFC Bournemouth Swansea City AFC Stade Rennes Angers SCO Bayern Monachium VfB Stuttgart Borussia Dortmund 1. FC Kaiserslautern
24.09.2015 / 15:13:28
Było ciężko, ale się udało wygrać z Athleticiem bilbao.
/ -12
GZ dla Realu bo Bulbao to trudny przeciwnik :P zgarneliście nam fotel lidera ale to dopiero początek wielkiej rywalizacji :)
24.09.2015 / 10:46:34
Po cichu lidzyłem na niespodziankę ale Real jest jak narazie bardzo mocny w tym sezonie.
1642573
Zarejestrowany od: 575 dni
Ilość komentarzy: 1874
Oceny: +7351
Górnik Zabrze Polska
24.09.2015 / 08:49:56
Ronaldo nie popisał się we wczorajszym meczu do tego żółta kartka , za to Benzema dwie bramki spisał się nieźle .Królewscy okazali się lepszi .
25.09.2015 / 00:57:42
To coś słabo wymuszają... Muszą się podszkolić u Katalończyków;)
Niezbednik
Zarejestrowany od: 556 dni
Ilość komentarzy: 6
Oceny: +136
24.09.2015 / 05:10:07
Drodzy KIbice Realu pamietajcie. najgorsze co mozecie zrobic to znizyc sie do poziomu pseudokibicow Barecelony. zaznaczam, pseudokibicow. Prawdziwy kibic nie obraza druzyny przeciwnika jesli jest lepsza. Nie znizajcie sie do poziomu sezonowcow i nawet nie komentujcie ich negatywnych wpisow. Barcy brakowalo dzis szczescia, ale nie oszukujmy sie z taka gra jaka prezentowalo dzis Celta Vigo. Real by nie mial by latwo. Celta grala swietnie. Maja w sumie drugie miejsce w tabeli. to o czyms swiadczy.
makaoq6
Zarejestrowany od: 860 dni
Ilość komentarzy: 1732
Oceny: +9180
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Real Madryt
24.09.2015 / 17:42:05
Masz zdecydowaną rację, ale trzeba również pamiętać że kibice Barcelony(pseudo tak jak Ty to napisałeś...) Zaczynają dosyć często takie kłótnie nawet na skrótach Realu. :)
24.09.2015 / 15:35:54
Na topie to teraz jest Lewndowski ;) ale i tak brawo dla Benzemy ;) HM.
Kazek90
Zarejestrowany od: 1398 dni
Ilość komentarzy: 84
Oceny: +420
Chelsea Londyn Manchester United Lech Poznań Real Madryt
24.09.2015 / 01:02:10
bardziej mnie cieszy przegrana uefalony niz nasza wygrana... chyba jestem złym człowiekiem :(
kamil16813
Zarejestrowany od: 974 dni
Ilość komentarzy: 491
Oceny: +2640
Arsenal Londyn Liverpool FC Borussia Dortmund AC Milan Legia Warszawa Polska FC Barcelona Stal Rzeszów
24.09.2015 / 15:14:57
Jesteś po prostu idiotą i kretynem pisząc uefalona
me_gusta23
Zarejestrowany od: 592 dni
Ilość komentarzy: 391
Oceny: +2312
Liverpool FC Southampton FC Manchester City Leicester City FC PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg Ajax Amsterdam Polska
24.09.2015 / 00:01:11
Ważne, że z trudnego terenu przywiozą 3 punkty :)
nemrod51021
Zarejestrowany od: 1128 dni
Ilość komentarzy: 5121
Oceny: +31726
Wisła Kraków Polska Real Madryt
23.09.2015 / 23:59:34
RM i Celta de Vigo czyli lider i wicelider mają po 13 czyli 1 remis w dorobku i obydwa zespoły z.... Las Palmas beniaminkiem LL, który właśnie wygrał z ostatnią w tabeli Sevillą 2:0. Oj dzieje się w LL
Alvarez
Oceny: +84
Brazylia Kolumbia Newcastle United Borussia Dortmund Fiorentina Holandia Legia Warszawa Górnik Łęczna Polska Benfica Lizbona
24.09.2015 / 00:36:07
Nie, kolego. RMCF stracił punkty ze Sportingiem Gijon.
Oceny: +168
Chile Manchester City PSG Juventus Turyn Ajax Amsterdam Wisła Kraków Polska Porto Real Madryt Sevilla
24.09.2015 / 01:27:08
? przecież napisał, że mają po jednym remisie
Adrian08
Oceny: +324
24.09.2015 / 01:23:20
Przeczytaj jeszcze raz, ale tym razem ze zrozumieniem, i dopiero komentuj. ;)
Ochujany
Zarejestrowany od: 943 dni
Ilość komentarzy: 226
Oceny: +2220
23.09.2015 / 23:48:28
Ciężko się mi oglądało, ale masa, cala masa błędów defensywy i o reszcie nie wspomnę... Pora się chyba wziąć w garść i zacząć grać. "Cierp ciało co chciało"
Ochujany
23.09.2015 / 23:56:22
Sorry ludziska, nie ten skrót. Bardzo przepraszam.
24.09.2015 / 01:24:57
Jeszcze żyjesz zwycięstwem Barcelony z Levante?
kacperbarca24325643
Ilość komentarzy: 219
Oceny: -2236
Argentyna FC Barcelona Atlético Madryt
23.09.2015 / 23:22:29
/ -106
Cristiano Ronaldo znowu nie strzelił gola? Ojej.

Cristiano Ronaldo znowu nie zaliczył ani asysty ? Ojej.

Świetny mecz Benzemy, wyrasta na najlepszego strzelca Realu. Tak wy madryckie smiecie. Benzema będzie nr. 1 wśród strzelców w ?Realu.
oj, oj Real liderem...
Ale Ty jesteś pojebanym dzieckiem internetu... Skąd się biorą takie komentarze... Trochę poziomu ale jak widać w XXI wieku same imbecyle na meczykach...
1) Do kontry ani razu nie zebrali się bezbłędnie
2) bardzo dużo wycofań do ostatniej lini obrony i bramkarza (może element taktyki)
3) Ronaldo się starał - doceniam, ale dziś się trochę snuł na boisku
4) Pasywna gra przy prowadzeniu 1:0. Od razu oczy mi się rozkleiły jak zaczęli grać po 1:1. Długo niestety to nie trwało.
5) Dużo (bardzo dużo) wybron w obronie (a wolałbym oglądać fenomenalne interwencji obrońców przeciwnika, niż naszych)

/ -29
Wszystko dziś sprzyjało Realowi. Źdźbła trawy zostały idealnie skoszone, by herosi z Madrytu mogli na nich biegać. Słońce również dało się we znaki Baskom, natomiast graczom królewskich sprzyjał powiew chłodnej morskiej bryzy. Doniesienia o porażce Barcy z Celtami jeszcze bardziej zmotywowały królewskich i w drugiej połowie wyszli jeszcze bardziej zdeterminowani z jednym celem - zwycięstwem, które da im pierwsze miejsce w tabeli. I to się udało. Nie ma wątpliwości, że Benitez po tym meczu zasłużył na obiad w KFC.
usztafe
Zarejestrowany od: 1124 dni
Ilość komentarzy: 535
Oceny: +4293
Wigry Suwałki
24.09.2015 / 00:08:35
Słabe te twoje wypociny. Ni to śmieszne, ni to sarkastyczne. Daruj sobie.
kapek1411
Zarejestrowany od: 756 dni
Ilość komentarzy: 161
Oceny: +1082
Manchester United Real Madryt
23.09.2015 / 23:07:27
Modric był niesamowity! te odbiory i przechwyty szczególnie :)
/ -88
Ledwo Real wygrał :) aż mi się mordka cieszy jak Krystynka nie strzela :)
Adrian08
Oceny: +324
24.09.2015 / 01:27:00
"aż mi się mordka cieszy jak Krystynka nie strzela"

To musisz być bardzo ponurym człowiekiem :D
Niezbednik
Oceny: +136
23.09.2015 / 23:10:43
Chloczyku z 3 klasy podstawowki. Idz pod skrotem Celta - Barca wypowiadac sie jakim to jestes znahorem. 11 letni krytyk piłkarski. Do piaskownicy.
Aleass11
Oceny: +10
23.09.2015 / 23:26:57
/ -26
Pierw piszesz że jestem z 3 klasy a następnie że mam 11 lat, sam sobie przeczysz dzieciaku, mam 18 lat, za topatrząc na twoją logike można stwierdzić że 3 klasa to dla Ciebie za wysoka półka pozdro.
23.09.2015 / 23:00:04
a mi się mordka cieszyła jak barca dostawała wpierdol :)
Niezbednik
Oceny: +136
24.09.2015 / 04:53:36
Kalista po co piszesz takie rzeczy? bardziej ci zalezy na wygranej realu czy na przegranej barcy?
nemrod51021
24.09.2015 / 10:25:43
Chyba masz chłopczyku problemy ze snem przez tą wygraną RM i przegraną Barcy
F4n4tyk
Ilość komentarzy: 89
Oceny: +1940
Tottenham Hotspur ADO Den Haag Legia Warszawa Polska Real Madryt Zagłębie Sosnowiec
23.09.2015 / 22:56:44
Athletic też zagrał dobry mecz
nemrod51021
23.09.2015 / 22:56:26
Trzeba też pochwalić Iraizoza, Aduriz po raz kolejny udowadnia, że świetnie gra głową (mimo, że nie zdobył gola a był blisko). Zawsze lubiłem AtB ale po przyjściu Raula Garcii to jakoś mniej przychylnie patrzę na ten klub
23.09.2015 / 22:59:49
Ogólnie obaj bramkarze wyciagneli pare setek :) tak czy siak 3 pkt jest na baradzo ciężkim terenie. Ale Real musi skuteczność poprawić i szkoda Keylora prawie rekord wbił :) HM Fotel lidera jest nasz !
/ -10
Doby mecz Benzemy przy drugiej bramce widać że krycha też chciał to wbić jest pazerny na te bramki jak huj...
Blanco007
Zarejestrowany od: 1339 dni
Ilość komentarzy: 1358
Oceny: +3168
São Paulo Liverpool FC Newcastle United Manchester City Leicester City FC AFC Bournemouth AS Monaco PSG Olympique Marsylia Borussia Dortmund
23.09.2015 / 23:05:11
Ktoś musi!
Ebebinho
Oceny: +94
23.09.2015 / 23:04:29
Dla twojej wiadomosci to nie pazernosc a instynkt Napastnika potrafi sie ustawic. Liczy sie dobro klubu , Ale dla twojej wiadomosci ma najwiecej asyst w La LIGA gimbie.
Patryk07
Zarejestrowany od: 1372 dni
Ilość komentarzy: 985
Oceny: +11455
23.09.2015 / 22:54:32
Celta co nie gra w tym sezonie .. To nie mam pytan ;d
Witamy Real na pozycji lidera ;) Cristiano dziś trochę słabszy mecz..ale lizczą sie3 pkt.
Jak dla mnie kapitalne zawody Modricia,Carvajala,Benzemy,Navas i Kovacicia..
23.09.2015 / 22:53:12
Świetny mecz emocje jak LM. Brawo Benzema w końcu przełamał się na San Mames, (mógł jeszcze się przełamać Cr w ostatniej akcji) Navas wszystko co mógł to wyciągnął. Brakło 4 minut do pobicia rekordu. Piękny dzień Barcelona przegrywa i traci lidera na rzecz RM.
Blanco007
23.09.2015 / 22:52:54
Brawo Królewscy! Szkoda tylko tej straconej bramki!
F4n4tyk
23.09.2015 / 22:52:19
Dobry mecz w wykonaniu Realu 3 pkt najważniejsze i lider :)
proremad
23.09.2015 / 22:51:50
I taki mecz to się zajebiscie oglądało , bo z Granadą to nie dało rady patrzec na ich gre ,
23.09.2015 / 22:51:02
Pisałem już wccześniej, że to rok Benzemy. Keylor to chłop na odpowiednim miejscu. Primo Victoria!
Mamy lidera! HALA MADRID!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Athletic Bilbao - Real Madryt 23.09.2015 wynik: 1:2 z dnia 23.09.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.