Ilość komentarzy: 35
Oceny: +168
Chile Manchester City PSG Juventus Turyn Ajax Amsterdam Wisła Kraków Polska Porto Real Madryt Sevilla
24.09.2015 / 01:37:51
Szkoda Manolasa, szczególnie, że za nim był jeszcze drugi obrońca, nie oglądałem tego meczu, ale po tych bramkach to ciężko coś de sanctisowi było zarzucić... jednak myślę, że szczęsny by pierwszą bramkę wyciągnął, ale cholera go tam wie :P
swojstas
Zarejestrowany od: 587 dni
Ilość komentarzy: 33
Oceny: +272
Legia Warszawa Polska
24.09.2015 / 01:28:26
Wojtkowi (pomijając jego ostatnią rewelacyjną formę) nawet De Sanctis pomaga wywalczyć podstawowy skład :) Szczęsny kuruj palucha i wracaj do bramki Rzymian!

Btw. Ciekawe czy Leśny pluje sobie w brodę z tym Salahem... Jego menago proponował Salaha Legii, ale nie byli nim zainteresowani. Szkoda.
Tondamus
Zarejestrowany od: 1034 dni
Ilość komentarzy: 100
Oceny: +1816
Liverpool FC Legia Warszawa Polska
23.09.2015 / 23:45:55
"Padacia, udar pa warotach, uuuch Ty, sztaaanga!" Czyli niezbędnik rosyjskiego komentatora :d
Adamken
Zarejestrowany od: 1458 dni
Ilość komentarzy: 657
Oceny: +12624
AC Milan Polska
23.09.2015 / 23:20:00
Oj chyba brak Wojtka w bramce odbija się negatywnie na drużynie Romy.
No kurwa, panowie ..
Kocura nie ma w bramce i Roma od razu traci pkt, ..
cos czuje ze kibice go pokochają
lolekk
Zarejestrowany od: 1056 dni
Ilość komentarzy: 121
Oceny: +1026
23.09.2015 / 22:56:30
Roma traci pkt, Juve też, Napoli remis...Inter, Milan wygrywają. Walka o mistrza może być zacięta, ale narazie 2 potęgi z Mediolanu wracają na szczyt :)
kamilcieslar1999
Zarejestrowany od: 867 dni
Ilość komentarzy: 2673
Oceny: +8066
Manchester United Newcastle United Napoli Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
24.09.2015 / 13:53:39
co do Interu to się zgadzam ,ale Milan miał umęczone zwycięstwa i to z niezbyt silnymi przeciwnikami.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Sampdoria - AS Roma 23.09.2015 wynik: 2:1 z dnia 23.09.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.