Oceny: +36076
Juventus Turyn
29.09.2015 / 12:17:29
/ -10
BTTS był bardzo prawdopodobny, ale w życiu takiego wyniku bym nie przewidział. Troche żenada z tymi spalonymi, Walker stał kilometr za linią obrony przecież. Ale zachowanie City moment później też bez sensu, stanęli jak wryci. Nie ma gwizdka - gramy dalej. Proste.
27.09.2015 / 08:34:22
Coś tych spalonych za dużo, a bramkarza pewnie posadzą na ławce za ten mecz.
Oceny: +13444
Chile Arsenal Londyn Olympique Marsylia Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Real Madryt
26.09.2015 / 19:41:48
Kolejny mecz gdzie sędziowie nie wyrobili i popsuli widowisko, chyba czas jednak wprowadzić te powtórki video i uniknąć takich sytuacji. Nie mówię że sędziowie jakoś super pomogli Tottenhamowi, ale jednak 1 bramka padła po ewidentnym spalonym, a inna też była nim poprzedzona nie mniej jednak brawo dla Kogutów, bo nie codziennie strzela się 4 bramki liderowi i zrzuca się go z tronu, tak czy siak nikt City nie pozbawił zawodnika za to że ten chciał być sprawiedliwy i jeśli byliby lepsi to by to pokazali. :)
bekazwas
Zarejestrowany od: 561 dni
Ilość komentarzy: 1242
Oceny: +1531
27.09.2015 / 01:32:42
/ -22
Pierwsza bramka ewidentny spalony? Chciałeś się dojebać czy ki uj? De Bruyne był na minimalnym spalony i sędzia spokojnie mógł to puścić, Bramka Spurs na 1-1 to dopiero żart, 1,5 metra, gdzie liniowy stał na równi z pomocnikiem kogutów.
tomus179
Zarejestrowany od: 1048 dni
Ilość komentarzy: 37
Oceny: +128
Bayern Monachium Cracovia Polska
26.09.2015 / 18:56:37
Mala prosba do adminow, mianowicie prosilbym o dluzsze skroty Bayernu Monachium tak jak jest to w przypadku Realu czy Barcy.
Oceny: +30
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Manchester City PSG Bayern Monachium AS Roma Juventus Turyn Napoli Pogoń Szczecin
26.09.2015 / 18:19:34
wiecie, finalnie to wynik idzie w świat, przyznam, że liczyłem po cichu na 2:1 dla Kogutów ale pewny nie była nawet w chwili rozoczęcia meczu czy dobrze obstawiam, ale warto czasem mieć nadzieje i kierować się przeczuciem, intuicją. Było co oglądać!
26.09.2015 / 18:18:36
Dobre spotkanie bo obie drużyny grały otwartą piłkę i sporo się działo, skazę w tym spotkaniu zrobili tylko sędziowie, którzy nie odgwizdali spalonych.
dziku369
Zarejestrowany od: 747 dni
Ilość komentarzy: 55
Oceny: +482
Borussia Dortmund Polska Real Madryt
26.09.2015 / 17:59:48
Ladny mecz w wykonaniu tottenhamu ale musze przyznac ze spalone byly bez dwoch zdan...
RedDevill
Zarejestrowany od: 1347 dni
Ilość komentarzy: 536
Oceny: +3101
Manchester United Bayern Monachium
26.09.2015 / 17:05:24
Powiem wam dziwne ale jak najbardziej prawdziwe brawo koguty :)
rzepek1
Ilość komentarzy: 6097
Oceny: +43444
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa
26.09.2015 / 18:15:25
Dziwne, że City przegrywa? Nie jest to aż tak dziwne w tym sezonie.
ZielonYyy
Ilość komentarzy: 3910
Oceny: +26482
Liverpool FC Borussia Dortmund FC Barcelona Raków Częstochowa
26.09.2015 / 16:51:53
Spalony party :)

Jednak mimo to uważam, że Koguty załużenie wygrali mecz, mieli więcej klarownych sytuacji bramkowych.
Wilku89
Zarejestrowany od: 545 dni
Ilość komentarzy: 452
Oceny: +4657
Chelsea Londyn SV Darmstadt 98
26.09.2015 / 16:50:05
Byłem tego pewny, że Tottenham wygra ten mecz, ale nie aż takim wynikiem! Żałuje, że nie postawiłem tego meczu, choć pewnie Arsenal by mnie zgubił bo postawiłem na Leicaster. Dla mnie kibica Chelsea, to świetna wiadomość!
26.09.2015 / 16:26:21
Hahahahahahaha zniszczyli ich jak Sylvia Pudziana :))
26.09.2015 / 16:25:19
Gool Lameli wyjaśnił kto dominował na boisku. Mimo tych 2 gooli ze spalonego, to wlasnie 'Kogutom' należało się zwycięstwo :)
Oceny: +1940
Tottenham Hotspur ADO Den Haag Legia Warszawa Polska Real Madryt Zagłębie Sosnowiec
26.09.2015 / 16:16:16
Tottenham ładnie z nimi pojechał. Brawo Koguty :)
Zdrafko
Ilość komentarzy: 351
Oceny: +2659
Southampton FC Tottenham Hotspur Swansea City AFC VfL Wolfsburg Niemcy Holandia Atlético Madryt
26.09.2015 / 16:09:27
Zasluzone, pewne zwyciestwo Tottenhamu! COYS!
kamilcieslar1999
Zarejestrowany od: 808 dni
Ilość komentarzy: 2475
Oceny: +7431
Manchester United Newcastle United Napoli Ajax Amsterdam Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
26.09.2015 / 16:08:28
no i tak ma być ,teraz tylko MU musi wygrać swój mecz i wyjdzie na prowadzenie w tabeli.
LEGIONISTA3
Ilość komentarzy: 1990
Oceny: +14940
Arsenal Londyn Manchester United AS Monaco PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Napoli Legia Warszawa Polska
26.09.2015 / 16:06:23
Te spalone to by nawet ślepy zauważył mam nadzieję że boczny dostanie karę za ten mecz bo to przeginka by ponad metrowych spalonych nie widziec
arti0002
Zarejestrowany od: 1415 dni
Ilość komentarzy: 267
Oceny: +2970
Manchester United
26.09.2015 / 16:05:47
Angielscy sędziowie uczą się jak pseudo-sędziowania od hiszpańskich arbitrów.
Labret
Zarejestrowany od: 1393 dni
Ilość komentarzy: 1958
Oceny: +15672
26.09.2015 / 15:59:41
City ostro ruszyło, ale zaliczyło czołówkę ze ścianą. Nie można zmarnować takiej okazji, MU musi dzisiaj wrócić na tron.
Skurcybyk
Zarejestrowany od: 628 dni
Ilość komentarzy: 51
Oceny: -172
26.09.2015 / 15:56:34
Przy 2-óch bramkach dla Tottenhamu ( pierwszej i trzeciej ) były ponad metrowe spalone !! Po prostu żenada:-/ Takie pieniądze pompują w Ligę i TV to może czas zainwestować w porządnych sędziów..
26.09.2015 / 15:52:42
Tottenham otrząsnął się po stracie gola i rozegrał naprawdę świetne spotkanie.
bekazwas
26.09.2015 / 15:48:49
/ -20
Co za upokorzenie, ale sędzia też się w dużym stopniu do tego przyczynił.
darekotwórz
Zarejestrowany od: 1124 dni
Ilość komentarzy: 177
Oceny: +1182
Jagiellonia Białystok Polska Real Madryt
26.09.2015 / 15:46:37
Nie lubię ani jednej ani drugiej drużyny ale co sędziowie wyprawiali to komedia, po takich błędach mecz ogląda się z przymrużeniem oka.. Przecież te 3 punkty mogą decydować o mistrzostwie lub o awansie do LM. Przy tak dużej stawce, sportowej i finansowej, trzeba jak najszybciej wyeliminować błędy ludzkie za pomocą technologii np. na zasadach panujących w tenisie czy siatkówce, gdzie kilka razy można sprawdzić czy sędzia miał racje.
RedPanda
Zarejestrowany od: 946 dni
Ilość komentarzy: 1078
Oceny: +5557
Dania Everton Tottenham Hotspur Swansea City AFC Węgry Islandia Feyenoord Walia
26.09.2015 / 18:20:49
Błędy ludzkie są naturą sportu od zawsze, na tym to polega. Wszystko się zmieniło gdy za sterami FIFIA i UEFA usiedli Żydowscy kombinatorzy, dla których zarabianie kasy na sporcie to sposób na życie.
Myślisz że w Premier League korupcja nie występuje? Hehe, wszędzie występuje.
marrcinekk93
Zarejestrowany od: 486 dni
Ilość komentarzy: 1
Oceny: +5
26.09.2015 / 15:46:09
Mecz świetny ale 2 bramki ze spalonego dla TOT, sędzia boczny nie nadający się na taką ligę jaka jest prezentowana w tych spotkaniach
eriksen23
Zarejestrowany od: 877 dni
Ilość komentarzy: 422
Oceny: +2539
Tottenham Hotspur
26.09.2015 / 15:46:04
Lamela MOTM , szkoda że wolny Eriksena nie wszedł , byłaby bramka kolejki i jedna z ładniejszych sezonu.

COYS
darekotwórz
26.09.2015 / 15:58:26
Tia.. w przerwie narzekali, że dużo strat i słych decyzji, że za wolno myśli a jak strzelił bramkę to już najlepszy na boisku. Ehh
Świetny mecz, dobre tempo.
Błędy sędziów przy niemalże każdej bramce (De Bruyne na minimalnym spalonym, podobnie przy bramkach 1 i 3 dla Tottenhamu).
Nie rozumiem czemu Pellegrini upiera się wystawiać Navasa - wszyscy wiedzą że jedyne co potrafi to zejść do końcowej linii i spróbować dośrodkować - co mu też nie często wychodzi. Nie ma Davida Silvy i gra w środku się sypie. Szkoda, od dwóch tygodni nie potrafią nic zrobić.
26.09.2015 / 15:41:46
Ten Clinton N'Jie co wszedł pod koniec, zajebisty młodzik :))))
K.R.U.L.
Zarejestrowany od: 955 dni
Ilość komentarzy: 1395
Oceny: +11027
Manchester United Francja Parma Atlético Madryt
26.09.2015 / 15:41:35
Wylaczylem mecz po 30 minutach, zawiedziony Tottenhamem i jak zobaczylem wynik w 80 minucie to pieknie zasmiałem :D
Niezly regres City ostatnio, az milo sie na to patrzy :)
26.09.2015 / 15:44:07
więc jak nie oglądałeś meczu to nie komentuj ;)
jak liniowy mając akcje 4 metry przed sobą nie widzi 2 metrowego spalonego mimo że linia 16 metra mu nawet pomoga to co tu poradzić
Liściu
Zarejestrowany od: 1258 dni
Ilość komentarzy: 402
Oceny: +2533
Chelsea Londyn Polska Atlético Madryt
26.09.2015 / 15:41:22
Bardzo dobrze! :D Jeszcze Chelsea dzisiaj z Newcastle wygra i coraz mniej pkt straty do lidera :)
browq11
Zarejestrowany od: 1299 dni
Ilość komentarzy: 373
Oceny: +3242
26.09.2015 / 15:41:06
United po lidera!!!!! BRAWO TOTTENHAM!!!
26.09.2015 / 15:34:39
Brawo Tottenham! United dopełni formalności i wraca na należne nam miejsce! GGMU!
26.09.2015 / 15:32:40
Wygląda na to, że od porażki z Juve w LM Man City nie może się ogarnąć.
Milanista001
Zarejestrowany od: 858 dni
Ilość komentarzy: 523
Oceny: +3284
Everton Manchester City Anglia AC Milan Włochy Polska Portugalia Real Madryt Walia
26.09.2015 / 15:26:53
No i tak ma być... United dzisiaj niech zrobi swoje i nareszcie odpowiedni układ tabeli będzie przywrócony
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Tottenham Hotspur - Manchester City 26.09.2015 wynik: 4:1 z dnia 26.09.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.