Messi zszedł ale Suarez stanął na wysokości zadania i są 3 punkty. Ale na ile to wystarczy w nastepnych spotkaniach?
Ilość komentarzy: 448
Oceny: +2839
Chelsea Londyn Polska Atlético Madryt
27.09.2015 / 13:38:58
Obecnie Lewy ma wiecej goli niz Ronaldo czy Messi , widać na jakim poziomie on juz gra :)
chamstwo
29.09.2015 / 12:10:15
Nie od dziś ;) to, że nie miał na liczniku tak kolosalnych liczb to też dlatego że nie gra w tak bramkostrzelnej lidze jak hiszpańska oraz zespół nie jest zbudowany wokół niego jak wokół CR7 i Messiego. Ale teraz pod nieobecność Robbena i z Costą/Gotze/Comanem obok siebie pakuje bramy jak dzik.
Czopa
Zarejestrowany od: 1163 dni
Ilość komentarzy: 3678
Oceny: +11150
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
27.09.2015 / 09:38:49
Brawa dla Barcy za wynik bo jeśli chodzi o grę to za dużo dobrego powiedzieć nie mozna.slabiutkie spotkanie w ich wykonaniu.I co najgorsze Barca traci na 8 tygodni Messiego.No to teraz Barca będzie musiala pokazać na co ich stać bez swojego lidera drużyny i najlepszego piłkarza na świecie!!!Oby jak najszybciej powrócił!!!
/ -18
Rzygam prawie jak czytam twoje wypociny. Zamiast kropek stawiasz wykrzykniki, nie robisz odstępów po kropkach (jak już je postawisz) i tak ogólnie to współczuje twoim rodzicom, że muszą utrzymywać takiego grubasa z niedojebaniem mózgowym, który nigdy nie pójdzie do pracy, bo przecież mama nagotuje, posprząta i da na chipsy żeby pochrupać pisząc jakieś niedojebane komentarze np. tutaj.
27.09.2015 / 08:18:32
Enrique zmarnował zmianę wpuszczając na boisko Munira i w 80' minucie wpuszczając zamiast niego Sandro.
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1362 dni
Ilość komentarzy: 8127
Oceny: -8834
27.09.2015 / 02:06:09
Kaleka Pique znowu zapierdolil,i padla bramka.Ta oferma jest gorsza od Wawrzyniak.
Oceny: +28745
Manchester United Liverpool FC Legia Warszawa Lech Poznań Polska Real Madryt FC Barcelona Hiszpania
26.09.2015 / 22:00:37
Masakra co Pique ostatnio odwala!
Trener już dawno powinien posadzić go na ławę...

26.09.2015 / 20:55:16
Barcelona Bez Messiego będzie grała słabiej , ale i tak jest bardzo dobra ;) Powinna sobie poradzić
Adziu2011
Zarejestrowany od: 1507 dni
Ilość komentarzy: 30
Oceny: +338
Chelsea Londyn Southampton FC SC Paderborn 07 AC Milan Lech Poznań Polska FC Barcelona Zawisza Bydgoszcz
26.09.2015 / 20:20:59
Nie miałem okazji oglądać meczu, czy ktoś wie co z Leo Messim? Poważna ta kontuzja? Z góry dzięki!!
26.09.2015 / 20:09:04
Słowa jednego z komentatorow Eleven: "Leo Messi czeka na rezonans magnetyczny w jednym z barcelońskich szpitali, na pewno jest to dobra informacja dla Realu Madryt". Po prostu brak mi słów... Takie zachowanie dotyczy też niektórych kibiców Realu. Rozumiem że można nie lubić Messiego, czy w ogóle całej Barcy ale dziękowanie losowi za jego kontuzje jest chamskie i nieludzkie. Można życzyć rywalowi porażki w meczu lecz kontuzji nigdy!
chamstwo
29.09.2015 / 12:11:29
Żeby sie cieszyć z cudzego nieszczęścia i choroby to trzeba być ostatnim skurwysynem. Co za brak profesjonalizmu insynuować takie rzeczy.
niemam12lat
Zarejestrowany od: 1234 dni
Ilość komentarzy: 450
Oceny: +3962
26.09.2015 / 22:00:42
Dokładnie, też to słyszałem i aż strzeliłem facepalma jak można coś takiego mówić i to będąc komentatorem, wgl z tego Eleven komentatorzy bez umiejętności składania sensownych zdań ... Żenada
Kaamilos
Zarejestrowany od: 711 dni
Ilość komentarzy: 1233
Oceny: +4251
26.09.2015 / 19:58:40
Dobrze że Suarez w formie... Najbardziej martwi kontuzja kolejnego zawodnika i to w dodatku najważniejszego sezon zaczął nam się pod niezłą górkę.... Co do gry słaba skuteczność kolejny karny zmarnowany w tym meczu potrzeba było wielu goli dla Barcy żeby zapomnieć o meczu z Celtą... a tu kontuzja naszego lidera i gra zespołu pozostawia wiele do życzenia..... Wracaj szybko Leo... VeB!
Oceny: +193
RSC Anderlecht Arsenal Londyn Korea Północna Polska Porto FC Barcelona Barcelona II Termalica Nieciecza
26.09.2015 / 19:30:49
A może to jest jeden wielki plan Uefa by pogrążyć FC Barcelone?. Okropne koszulki to negatywny symbol który wysysa całą energię. Wcześniej były pionowe energia rozprowadzała się po ciele. Teraz są poziome, energia wylatuję. Widzimy efekty.
26.09.2015 / 19:18:48
Neymar piłkarz warty 87 mln a nie umie karnego strzelić ! HAHA !!!
Kvprp
Zarejestrowany od: 616 dni
Ilość komentarzy: 69
Oceny: +47
Chelsea Londyn Borussia Dortmund Legia Warszawa FC Barcelona
26.09.2015 / 19:13:39
Leo wracaj do zdrowia. Jestem wielkim fanem Barcy i niestety musze to stwierdzić ,że spadła im forma szkoda. Dlaczego kurwa zawsze jak zespół wygra ligę mistrzów to na drugi sezon grają piach ,ze ja pierdole. Nie rozumiem tego. Nie chcą zrobić czegoś innego i obronić tytułu.
Xherdan Shaqiri 91
Zarejestrowany od: 800 dni
Ilość komentarzy: 1569
Oceny: +11691
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
26.09.2015 / 18:55:07
Oj słabo to idzie Messi kontuzjowany 7-8 tygodni nie zagra formy brak obrona w rozsypce... czarno to widzę ale mam nadzieję na poprawę VeB!
Oceny: +6740
KRC Genk Middlesbrough Bastia Hamburger SV Lazio Rzym Legia Warszawa Vitoria Guimaraes FC Barcelona
26.09.2015 / 18:34:33
uff kolejne wymęczone trzy punkty, początek sezonu nie najlepszy, ale rozkręcą się :)
viper231
26.09.2015 / 18:21:51
/ -67
ha ha ha mesi zje....karnego tydzień temu a dziś mesi dał sreymarowi karnego ten też zje... karnego
kamil16813
Zarejestrowany od: 1028 dni
Ilość komentarzy: 504
Oceny: +2777
Arsenal Londyn Liverpool FC Borussia Dortmund AC Milan Legia Warszawa Polska FC Barcelona Stal Rzeszów
26.09.2015 / 18:25:33
A ja nie widziałem aby Messi albo Neymar zjedli karnego (a jak to się robi?).
viper231
26.09.2015 / 18:29:35
/ -51
pajacu czy tam pisze zjedli czy zje......cepie jeden jak nie wiesz o co mi chodzi to naprawdę masz wysoki poziom czy tylko zjedli się zaczyna tak samo cepie jeden następny kibic cwelony z ciężkim myśleniem
goddo
Zarejestrowany od: 979 dni
Oceny: +47
Polska Real Madryt
26.09.2015 / 18:33:20
I ty uważasz się za kibica Realu, smieszny jesteś człowieku.
waldemar_kiepski
Zarejestrowany od: 765 dni
Ilość komentarzy: 278
Oceny: +1578
Napoli Jagiellonia Białystok FC Barcelona
26.09.2015 / 18:32:51
Napisałeś zje.. Więc chyba logiczne że chodzi o konsumpcję. I nikogo nie obrażaj tu.
Oceny: +332
Arsenal Londyn Manchester United Bayern Monachium Porto Atlético Madryt FC Ingolstadt 04
26.09.2015 / 18:20:35
Szkoda Messiego, a Mascherano utracił formę... co się z nim dzieje?
tvfan
Zarejestrowany od: 622 dni
Oceny: -155
26.09.2015 / 18:16:32
skrót nie ma plej i nie chodzi nie na jak obejrzeć ciężki wstyd !!!
gilon
Zarejestrowany od: 706 dni
Ilość komentarzy: 654
Oceny: +4435
Manchester United Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Widzew Łódź FC Barcelona
26.09.2015 / 18:16:19
nie ma komunikacji między zawodnikami, nie ma skuteczności w ataku, nie ma formy, nie ma Messiego------- ale jest nadzieja, że to wszystko się odmieni ( trzeba pamietać, że w zeszłym sezonie też rundę jesienną jakoś Barca przetrwała a wiosną dała popis gry)
26.09.2015 / 18:13:46
Barca nie zagrała najlepszego mecze ale myśle że z Leverkusen zagrają dużo lepiej no i ze Leo wróci do zdrowia ;)
Oceny: +154
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Borussia Dortmund Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska Real Madryt Sevilla
26.09.2015 / 17:56:26
Mam nadzieję że messi jak wróci po kontuzji to o 100 razy będzie lepszy :D Bo to co narazie prezentuje to nie jego poziom ;)
Fives
Zarejestrowany od: 1243 dni
Ilość komentarzy: 4863
Oceny: +28380
Hull City Borussia Dortmund Polska FC Barcelona Stomil Olsztyn
26.09.2015 / 17:54:51
Kiepski mecz, jednakże 2 połowa była całkiem spoko, aż do straconej bramki - debilizm Mascherano, strata, Pique trzymał się 3 kilometry od obrońcy, napastnik ominął go zwodem jak dzieciaka i gol po rikoszecie. Żałosne.
Oby Messi jak najszybciej wrócił :/
Kalista23
Zarejestrowany od: 766 dni
Ilość komentarzy: 295
Oceny: +1935
26.09.2015 / 17:54:37
Drogi kibicu Barcelony ..... Jeżeli Las Palmowy prawie że remisuje na Camp Nou.. to wiedz że coś się dzieje ! haha
26.09.2015 / 18:06:13
Drogi Hala dzieciaku jeżeli Real Madryt remisuje z Sportingiem to znaczy że nie macie szans na puchar ligi.
Maldini
Zarejestrowany od: 1594 dni
Ilość komentarzy: 1337
Oceny: +13476
Kolumbia Juventus Turyn Włochy Real Madryt
26.09.2015 / 17:54:07
Niewiele brakło i byłby remis... Nie lubię Messiego, ale mam nadzieję że wróci jak najszybciej do zdrowia
ZielonYyy
Ilość komentarzy: 4072
Oceny: +27728
Liverpool FC Borussia Dortmund FC Barcelona Raków Częstochowa
26.09.2015 / 17:52:27
Mam nadzieję, że Messiemu nic poważnego się nie stało i szybko wróci do zdrowia.
Poczekamy zobaczymy co mu jest, Zdrowia Leo!
ZielonYyy
26.09.2015 / 17:51:17
boże jak się zrobiło grożno w końcówce, tutaj powinna być Manita, skuteczność nadal nie jest zadawalająca.
Mamy 3 pkt jednak ten mecz nie był zachwycający Barca musi wykorzystywać sytuacje bo przyjdą lepsi rywale jak za niedługo Real.
VeB!
KOsrni
Zarejestrowany od: 1278 dni
Ilość komentarzy: 8
Oceny: +129
Manchester United Leicester City FC Bayern Monachium Napoli Real Madryt Zawisza Bydgoszcz
26.09.2015 / 17:42:07
haha co oni mają z tymi skrótami, że robią je w latach 70, jeszcze ta muzyczka ^^
Robert8989
Zarejestrowany od: 652 dni
Ilość komentarzy: 410
Oceny: +3739
Brazylia Manchester United FC Barcelona
26.09.2015 / 17:41:34
Mascherano co raz bliżej swojego pierwszego gola w Barcie he he , ma pecha strzał piękny a interwencja jeszcze piękniejsza
Robert8989
26.09.2015 / 17:47:39
można powiedzieć ze Mascherano strzelił gola ale sobie ...
Robert8989
26.09.2015 / 17:38:55
Ogólnie Barca póki co to forma mizerna... muszą się obudzić, ławkę mają słabą kontuzji sporo... Oby jakoś do stycznia poradzić bo mają dosyć trudną sytuację...
Robert8989
26.09.2015 / 17:32:42
Ps. Ale Ci komentatorzy są spierdoleni... w tym eleven... brakuje mi tych zajebistych świrów z CANAL +
Oceny: +1517
Argentyna Barcelona Polska FC Barcelona Athletic Bilbao Atlético Madryt Sevilla Rayo Vallecano Barcelona II
26.09.2015 / 18:24:07
Dokładnie. Wolał bym już słuchać duetu Gmoch i Szpak lub Szaranowicz niż tego gówna. Komentarz nawet w PES 06 był lepszy. Tęsknie za Panem Orłowskim i jego wadą wymowy która tylko dodawła mu komentatorskiego uroku i poza tym widać ,że koleś poprostu zna się na piłce. Teraz mamy taki gówno którego nie da się ani słuchać ani nie są tacy nieporadni w tym co robią-jak np. Szpakowski-dlatego nie można się nawet z nich pośmiać.

I do tego to co wkórwiło mnie najbardziej:

Mecz Barca-Levante. Jeden z piłkarzy gości dostaje dobre podanie na dobieg ale jest na minimalnym spalonym, sędzi przerywa grę a jeden z tych kretynów przez następne 5 min. ciągle wraca do tej sytuacji bo jest ślepym idiotą i kilka powtórek w zwolnonym tempie to dla niego nie wystarczający dowód na to że spalonego nie było. Byłbym w stanie to jeszcze ztolerować gdyby nie to ,że Levante i tak prawdopodobnie by nie strzeliło bramki bo zaraz za plecami tego napastnika (który był jakieś 35-40m do bramki) biegł Mascherano i Bartra a więc i tak prawdopodobnie stracił by piłkę. Co więcej żaden z zawodników z Walencii nie protestował.

Powtórze jeszcze raz, ten komentarz na eleven jest gówniany.
Robert8989
Jest dokładnie spierdzielony... chwilami to rozkminiałem co oni pierdzielą... Ci z Canal + to dla mnie mistrzostwo aż mecz się chciało oglądać, a Ci to B klasa
Robert8989
26.09.2015 / 17:30:44
Barca prowadzi akcje pod tytułem STOP RZUTOM KARNYM!! / Neymar zamiast normalnie strzelić to bierze jakiś taniec pedalski przed strzałem ... i w trybuny...
/ -83
Fajnie, że Messi doznał kontuzji, a Barcelońskie kurwy nie obronią tytułu.
dawid1322
Oceny: -806
26.09.2015 / 17:56:13
Fajnie by było jakby matka cię wczesniej wyskrobała, nikomu się nie życzy kontuzji, bo dla sportowca to jest najgorsze co może go spotkać. Nie lubię Ronaldo, ale nigdy mu nie życzyłem żadnej kontuzji, weź zerowcu zastanów się 10x zanim cos napiszesz.
nemrod51021
26.09.2015 / 18:03:57
weź mu nawet nie odpisuj to jebany troll
Fives
26.09.2015 / 17:14:16
I jest 2:0. 1 połowa słaba, poczekamy jak dalej.
/ -23
Bez ogladniecia skrotu moge stwierdzic ze to wymeczone chujowe zwyciestwo .
26.09.2015 / 22:15:28
serio nikt nie wyczuwa ironii jakie to przykre ;)
Oceny: +20272
Liverpool FC Francja Bayern Monachium AC Milan Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
26.09.2015 / 16:50:51
Szkoda Messiego ;/ Wracaj do zdrowia Leo !
jakubczubik1
Ilość komentarzy: 1
Oceny: +2
Manchester United Borussia Dortmund Widzew Łódź Polska FC Barcelona Hiszpania Polska U17
Messi czyta komentarze na meczykach .
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - FC Barcelona - UD Las Palmas 26.09.2015 wynik: 2:1 z dnia 26.09.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.