Ilość komentarzy: 657
Oceny: +12624
AC Milan Polska
27.09.2015 / 15:04:00
Pod dwóch lepszych spoktaniach, tym razem Milan wypadł znacznie słabiej. Jednak myślę, że duży wpływ miała na to czerwona karta jaką zobaczył Romagnoli pod koniec pierwszej połowy. Genoa umiejętnie to wykorzystała, dzięki czemu utrzymała prowadzenie do samego końca. Dlatego należą się jej gratulacje. A Milan? No cóż, mam nadzieję, że następne spotkanie będzie zdecydowanie lepsze, chociaż z Napoli na pewno będzie bardzo ciężko ugrać chociażby jeden punkt. Forza Milan!
27.09.2015 / 15:08:26
W ostatnim meczu też wyszedł w podstawowym składzie i skończyło się dobrze. Mecz był wyrównany, ale decydująca była czerwona kartka i tyle w temacie.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Genoa - AC Milan 27.09.2015 wynik: 1:0 z dnia 27.09.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.