cos niesamowitego Olympiakos z jaka determinacja dali rade nie stlamsil ich Arsenal swoja wielka nazwa brawo
Ilość komentarzy: 1565
Oceny: +8010
Manchester United Lech Poznań Polska FC Barcelona
30.09.2015 / 16:35:39
nie ma co gadać. Liga Mistrzów jest także dla kibiców a w tym meczu było co oglądać. wynik raczej zasłużony. będzie ciekawie bo wszyscy zagrali pod Bayern, mozna by rzecz, że są już w fazie pucharowej.
Afro
Zarejestrowany od: 1127 dni
Ilość komentarzy: 91
Oceny: +662
Arsenal Londyn Piast Gliwice FC Barcelona
30.09.2015 / 16:18:22
Zachowanie Ospiny przy drugiej straconej bramce i Mertesackera przy trzeciej stracie podchodzi pod kryminał...
me_gusta23
Zarejestrowany od: 652 dni
Ilość komentarzy: 462
Oceny: +2800
Chelsea Londyn Liverpool FC Southampton FC Tottenham Hotspur Manchester City Leicester City FC PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg
30.09.2015 / 14:55:09
Wcale się nie dziwie że przegrali Arsenal na samym dnie .
30.09.2015 / 11:52:35
Co by to było, gdyby faworyci non stop wygrywali? Szczerze nie oglądam ligi angielskiej i średnio śledze poczynania klubów angielkskich w LM, ale po skrócie widzę, że mecz był interesujący.
rzepek1
Ilość komentarzy: 6232
Oceny: +44167
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa RB Lipsk
30.09.2015 / 10:43:21
Wspaniałe spotkanie, grad goli, aż chciało się oglądać ! Arsenal miał problemy z koncentracją, bo praktycznie po strzelonym golu obniżał loty co było widać i w efekcie tracili bramkę.
chamstwo
Zarejestrowany od: 1493 dni
Ilość komentarzy: 7454
Oceny: +40337
Juventus Turyn
30.09.2015 / 10:11:02
Uuu dobry Olympiakos. Czyżby w tym roku LE na Emirates?
BstrD
Zarejestrowany od: 951 dni
Ilość komentarzy: 78
Oceny: +714
Olympiakos Pireus Grecja Legia Warszawa Polska
30.09.2015 / 09:13:06
Dla mnie jako kibica Olympiakosu coś pięknego. Przyznaje, no mieliśmy trochę szczęścia w tym meczu,ale do cholery trzeba je w piłce mieć. Zagraliśmy typowo taktycznie ten mecz,na początku 1 połowy badalismy Arsenal,potem my zaczeliśmy ich atakować. Zrobilismy swój wynik i w 2 ostra obrona, ale Alexis wbił nam na 2:2. Więc znowu zaczeliśmy grać swoje i błyskawiczna odpowiedz zespołu. To co zrobił Seba z 2 piłkarzami Arsenalu to poezja. Fortunis, ten genialny wychowanek dlugo sobie u nas nie pogra. Teraz liczyć na 2 zwycięstwa w Pireusie,tam nie tracimy raczej punktów, ugrać z Dinamo w Zagrzebiu. Nawet nie licze na remis z Bayernem,bo lewy raczej nam zrobi kuku,ale zobaczymy. Dobry mecz,był. Osfp Thrylos Gate7
VeS95
Zarejestrowany od: 955 dni
Ilość komentarzy: 411
Oceny: +1738
Manchester United Borussia Dortmund Holandia Lech Poznań Górnik Polkowice Zagłębie Lubin Polska Atlético Madryt
30.09.2015 / 01:39:47
Olimpiakos wygral fuksem.Jedna bramka rykoszet,druga samoboj patalacha w bramce.
Lewy77
Ilość komentarzy: 480
Oceny: +3065
Liverpool FC
30.09.2015 / 00:54:12
Arsenal zgodnie z oczekiwaniami zajmie 4 miejsce w grupie.
thefirehunter
Ilość komentarzy: 3302
Oceny: -6153
30.09.2015 / 00:15:20
Nie no, aż tak fatalnie to Anglicy chyba nigdy nie rozpoczynali ligi mistrzów. Nie zapominajmy jednak, że to może brać się z tego, że mają bardzo silnych rywali w lidze i muszą się z nimi namęczyć, tak że później brakuje sił w meczach ligi mistrzów. Poza tym to dopiero początek sezonu. Ważniejszy będzie środek. Wtedy trzeba prezentować najwyższą formę, bo wtedy to jest najbardziej korzystne. Nie jest tak? No raczej chyba jest.
maks bayern
Zarejestrowany od: 1263 dni
Ilość komentarzy: 717
Oceny: +4654
Bayern Monachium
30.09.2015 / 08:30:10
Dla Arsenalu może się okazać że forma w środkowej części sezonu może się w LM nie przydać :) może w LE
Jerry 2
30.09.2015 / 01:30:26
Co za tlumaczenie, liga hiszpanska i niemiecka maja slabych przeciwnikow w lidze ma sie rozumiec.
bonzo
Zarejestrowany od: 1168 dni
Ilość komentarzy: 4680
Oceny: +1684
Polska Błękitni Stargard Szczeciński
29.09.2015 / 23:44:35
piękny mecz, piękny wynik Olympiakosu! Finbogasson jaką zmianę dał :)

czy ktoś jeszcze tutaj uważa że BPL to "najlepsza liga" ;D
Chyba nie, bo przeciwnicy angielskich drużyn z Grecji i z Portugalii już definitywnie rozwiali te złudzenia
piotrek142807
Ilość komentarzy: 90
Oceny: +809
29.09.2015 / 23:36:07
A Bayern to ma teraz życie w lidze komplet w lidze mistrzów komplet. Nie muszą sie martwić żeby gonić rywali. Grają swoje mogą eksperymentować składem, mają pełno mocnych zmienników mogą się wręcz bawić grą. A taki Arsenal będzie musiał wygrać praktycznie wszystko w lidze mistrzów i do tego martwic się czy ktoś ich nie goni w lidzę
wnw45
Ilość komentarzy: 4306
Oceny: +15572
Arsenal Londyn PSG Francja Bayern Monachium
29.09.2015 / 23:21:40
dobrze nie ma co z gr wychodzic zeby skonczyc w 1/8 wyjazdy kontuzje sile na bpl zostawic... Moze wkoncu cos sie w klubie ruszy jak w gr skończą na 4 miescu :)
Jerry 2
30.09.2015 / 01:34:13
To po co wogole grac w lidze,jak sie nie chce grac w lidze mistrzow.Chyba to jest glowny cel i sens grania w lidze.
Sweet Darkness
Zarejestrowany od: 906 dni
Ilość komentarzy: 684
Oceny: +6991
Manchester United
29.09.2015 / 23:12:31
Jak tak dalej pójdzie to angielskie zespoły będą miały wiosnę bez LM.
Przynajmniej skupią się na BPL, żeby zająć miejsce gwarantujące start w LM... hmm wait what??
bekazwas
Zarejestrowany od: 687 dni
Ilość komentarzy: 1553
Oceny: +2956
29.09.2015 / 22:56:56
/ -11
Dzisiaj kluby z Londynu dały d.py, jutro zaś ekipy z Manchesteru muszą wygrać, bo naprawdę za rok czy dwa Premier League będzie mieć trzech reprezentantów w LM
Kaamilos
Zarejestrowany od: 717 dni
Ilość komentarzy: 1246
Oceny: +4277
29.09.2015 / 22:54:53
Pisałem wcześniej żeby nie lekceważyć takich zespołów jak Olympiakos....
Tondamus
Zarejestrowany od: 1102 dni
Ilość komentarzy: 100
Oceny: +1817
Liverpool FC Legia Warszawa Polska
29.09.2015 / 23:13:24
Ach ten Wenger, gdyby tylko przeczytał opinie ekspertów na meczykach...
bonzo
29.09.2015 / 23:46:37
problem z Wengerem, że on wie wystarczająco duzo... żeby zająć czwarte miejsce :D
Oceny: +809
29.09.2015 / 22:49:59
Powiem tak teraz szanse na awans z grupy mocno spadają. Zakładając że olympiakos pokona 2 razy dynamoa to możliwe a arsenal nie wygra z bayernem chociaż raz to może być ciężko. To jest chyba znak dla zarządu że coś trzeba zmienić. Po pierwsze trener po drugie transfery
Oceny: +11150
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
29.09.2015 / 22:46:10
Kolejny świetny wieczór w CL dla Premier League.
K.R.U.L.
Zarejestrowany od: 1080 dni
Ilość komentarzy: 1713
Oceny: +13871
Manchester United Francja Parma Atlético Madryt
29.09.2015 / 22:43:47
Arsenal przegrywa mecz w lidze mistrzow #klasyk.
Adamken
Zarejestrowany od: 1526 dni
Ilość komentarzy: 680
Oceny: +13525
AC Milan Polska
29.09.2015 / 22:43:21
Kolejna kolejka gdzie angielskie kluby przegrywają. Zobaczymy co jutro pokażą drużyny z Manchesteru.
mefeklwa123
Zarejestrowany od: 670 dni
Ilość komentarzy: 1474
Oceny: +7809
Arsenal Londyn Polska Real Madryt
29.09.2015 / 22:39:48
kibicowanie Arsenalowi = ciągłę wkur***nie się...
Oceny: +8737
Manchester United Newcastle United Napoli Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
29.09.2015 / 21:40:52
To uczucie kiedy widzisz taki wynik do przerwy, a trochę wyżej w polecanych newsach Oezil: "Możemy wygrać Ligę Mistrzów" hehe
29.09.2015 / 21:37:24
Czy wytłumaczy mi ktoś dlaczego do przerwy jest tak chujowy wynik ? i dlaczego ospina jest w bramce ?
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Arsenal Londyn - Olympiakos Pireus 29.09.2015 wynik: 2:3 z dnia 29.09.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.