Ilość komentarzy: 6232
Oceny: +44167
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa RB Lipsk
30.09.2015 / 20:51:25
Szczęsny tym razem zawalił. Jedną bramkę z pewnością, przy drugiej mógł się chyba troszkę lepiej zachować, ale nie ma co go obwiniać. To co najciekawsze - zespół z tak niskim budżetem potrafi wygrywać z faworytem. Za to możemy kochać Ligę Mistrzów.
30.09.2015 / 17:04:24
a teraz sobie przypomniałem co miałem jeszcze napisać, postawa tak chwalonego do tej pory Szczęsnego - wpuszczaka jednego wołała o pomste do nieba. Wole jak siedzi na ławce, bo przynajmniej wtedy nie kompromituje polskiego bramkarstwa!
er.es.2104
30.09.2015 / 17:00:16
Wielki Brawka za ambicje, choć absolutnie nie kibicuje poplecznikom Łukaszenki bałwana jednego, to sprawili niespodzianke
bosze
Zarejestrowany od: 891 dni
Ilość komentarzy: 704
Oceny: +5881
Chelsea Londyn Polska Lechia Gdańsk
30.09.2015 / 15:35:26
Białoruś może mieć swój klub w LM, który jeszcze do tego wygrywa. Patrząc na obecna formę Legii i Lecha to długo długo nie zobaczymy polskiego klubu w fazie grupowej tych rozgrywek.
me_gusta23
Zarejestrowany od: 650 dni
Ilość komentarzy: 460
Oceny: +2786
Chelsea Londyn Liverpool FC Southampton FC Tottenham Hotspur Manchester City Leicester City FC PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg
30.09.2015 / 15:35:19
Szczęsny słabiutko Roma po prostu nie spodziewała się ,że taki przeciwnik może zagrać tak dobrze albo Rzymianie tak słabo.
Oceny: +236
Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Napoli Ajax Amsterdam Legia Warszawa Polska Sevilla Legia Warszawa II
30.09.2015 / 11:28:34
Na boisku siedmiu Białorusinów w wyjściowym składzie, wszyscy to reprezentanci kraju. Nie wiedzieć czemu reprezentacja sobie bardzo słabo radzi - 8 meczów i tylko 7 punktów w niezbyt silnej grupie. Za to klub złożony z reprezentantów kraju radzi sobie znakomicie i zacznie na tym korzystać drużyna narodowa.
30.09.2015 / 10:38:42
Nie wiem za co winią Szczęsnego gdy na boisku działa presing w stylu Iwańskiego. Oczywiście można przyczepić się do ustawienia Wojtka przy drugiej bramce, ale więcej w tym meczu nie zawinił
30.09.2015 / 09:11:48
Za szybko te 3 bramy w plecy, nie dało sie tego odrobić z tyloma absencjami w ataku. No i Szczęsny jest samodzielnie odpowiedzialny za jedną z nich.
30.09.2015 / 07:58:36
Na ławce rezerwowych BATE był N. Nikolić i Jevtić... Podejrzane...
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1366 dni
Ilość komentarzy: 8140
Oceny: -8808
30.09.2015 / 00:47:18
Co tam kurwa znowu libacja?Juz nie kontaktuja co zamieszczaja.
bonzo
Zarejestrowany od: 1165 dni
Ilość komentarzy: 4680
Oceny: +1683
Polska Błękitni Stargard Szczeciński
30.09.2015 / 00:22:46
takie mecze jak ten Romy z BATE mnie utwierdzają w przekonaniu że dopóki w reprezentacji są Fabiański i Boruc to Szczęsny nie powinien być bramkarzem nr 1. Wiadomo że każdemu bramkarzowi się zdarzają wpadki podczas meczów czy głupie zachowania poza boiskiem ale Szczęsnemu niestety częściej niż dwóm pozostałym.

Miejmy nadzieję że się szybko po tym pozbiera bo teraz pewnie włoskie gazety go zmieszają z błotem. Totti też nie miał zachwyconej miny :/

30.09.2015 / 00:10:40
Cały Szczęsny. Świetna, równa gra, a potem jak coś spierdoli, to śmieje się cała Europa. Tak niestey skończyła się jego kariera w Arsenalu. W Romie oczywiście do tego daleko, ale właśnie jego wielki kredyt zaufania zniknął.

Już wam kiedyś pisałem, jak to jest. Napastnik strzeli 1 z 3 setek i jest bohaterem. Bramkarz zawali 1 z 3 sytuacji i jest na wylocie. Sprawiedliwe czy nie, takie są realia.
29.09.2015 / 23:38:19
Garcia out , Ancelotti przychodz.. poukladaj ta druzyne bo znow bedzie brak awansu, placz i zgrzytanie zebami.. Trener z odrobina rozeznania wygral by ten mecz z palcem w d**** majac nawet taki szpital w zespole.
29.09.2015 / 23:01:30
Powie mi ktoś dlaczego zamiast skrótu BATE - Roma jest skrót Barcelona - Bayern?
Oceny: +11150
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
29.09.2015 / 22:47:50
Łącze sie w bolu z wszystkimi, ktorym Roma popsuła kupon :)
Adamken
Zarejestrowany od: 1523 dni
Ilość komentarzy: 679
Oceny: +13488
AC Milan Polska
29.09.2015 / 22:46:03
Roma chyba przespała pierwszą połowę i została w niej znokautowana. Oby ten błąd Szczęsnego nie oznaczał dla niego dłuższego pobytu na ławce.
Jerry 2
30.09.2015 / 00:49:35
Niestety jest juz spalony,Wlosi sa nadwyraz impulsywni,i nie przebaczaja takiego zapierdolenia.
radeek1987
Zarejestrowany od: 847 dni
Ilość komentarzy: 807
Oceny: +28710
Liverpool FC Polska
29.09.2015 / 22:43:23
Słaby mecz Szczęsnego, BATE sprawiło sporą niespodziankę wygrywając z Romą, wręcz po pierwszej połowie przecierałem oczy ze ździwienia.
Oceny: +1727
Stade Rennes Bayern Monachium Borussia Dortmund 1. FC Kaiserslautern AS Roma Fiorentina Empoli Torino Ajax Amsterdam Lech Poznań
29.09.2015 / 22:01:34
Zmienilem zdanie, niech jednak Szczesny nie broni ze Szkocja :P
Xherdan Shaqiri 91
Zarejestrowany od: 804 dni
Ilość komentarzy: 1569
Oceny: +11691
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
29.09.2015 / 21:39:34
Bate dostowało baty w zeszłym sezonie LM od każdego jak leci a teraz zrobili Romie trolololo i zrobili im ciężki łomot.

A co to za rzeźnia?
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - BATE - AS Roma 29.09.2015 wynik: 3:2 z dnia 29.09.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.