Sędzia na czuja ty tam stoisz przy tej bramce.
Ilość komentarzy: 773
Oceny: +2122
Legia Warszawa Polska
02.10.2015 / 12:04:55
Tak to jest, jak się karnego nie strzela już na początku. Później można sobie pluć w brodę. Inaczej mecz by wyglądał. Na bramkarza reprezentacji Anglii takie bezpieczne mierzenie nie wystarczy.
DyDs
Zarejestrowany od: 1507 dni
Ilość komentarzy: 106
Oceny: +544
Liverpool FC Polska
01.10.2015 / 18:34:56

Polecam Traffic monsoon świetny program do zarabiania w sieci. To nie ściema.
01.10.2015 / 16:46:14
dobrze dobrze, LM (pilka na najwyzszym poziomie) kilku sedziow w kolo bramki, pilka mija pol metra linie a gola nie ma :D ja jebie... Szczesliwie i tak bramka z tej akcji padla ale co w przypadku gdyby obroncy skasowali akcje? KPINY
Czopa
Zarejestrowany od: 1167 dni
Ilość komentarzy: 3678
Oceny: +11150
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
01.10.2015 / 16:29:29
Ale fart ;d, ale brawo za zwycięstwo City!
AleksWlo
Zarejestrowany od: 757 dni
Ilość komentarzy: 37
Oceny: +332
Arsenal Londyn Manchester United Bayern Monachium Porto Atlético Madryt FC Ingolstadt 04
01.10.2015 / 15:18:05
Hart może nie jest najlepszym bramkarzem, ale dzisiaj miał kilka wybitnych parad.
Szkoda Borussi, ale powinni w pierwszej połowie wykorzystać swoje szanse :) Może troszke się przebudzą.
01.10.2015 / 13:18:07
Liczba sędziów się powiększa aby w takich przypadkach jak ten pomagać głównemu w ocenie sytuacji! po chuj oni tam są w takim razie skoro piłka minęła linie bramkową z dobry metr a on nie uznał bramki? no kurwa po co?
chamstwo
Zarejestrowany od: 1491 dni
Ilość komentarzy: 7446
Oceny: +40247
Juventus Turyn
01.10.2015 / 11:28:37
Borussia zaczęła rodzić się na nowo, ale z tej grupy to nie wyjdzie, umówmy sie.
Kamilcak
Zarejestrowany od: 1338 dni
Ilość komentarzy: 2655
Oceny: +21411
Lech Poznań Polska Real Madryt
01.10.2015 / 10:07:29
Po co ten sędzia przy bramce jest, skoro nie widzi prawidłowo zdobytych goli?
Wuwuzela
Zarejestrowany od: 657 dni
Ilość komentarzy: 285
Oceny: +753
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City PSG Borussia Dortmund Ajax Amsterdam Legia Warszawa Jagiellonia Białystok
01.10.2015 / 10:00:22
Strzelili dwa gole w jednej akcji :D sędzia bramkowy jednak niepotrzebny skoro nie widzi takiej bramki.!
Citizen
Zarejestrowany od: 1185 dni
Ilość komentarzy: 908
Oceny: +10142
Manchester City Polska
01.10.2015 / 09:22:22
No! Może to będzie jakiś punkt zwrotny, po kilku porażkach w krótkim czasie... udało się :)
lollus
Zarejestrowany od: 1075 dni
Ilość komentarzy: 224
Oceny: +1859
30.09.2015 / 23:13:22
Pewnie uważacie że City nie zasłużyło na wygranie, tak może tak może nie Hart ładnie bronił, ale nikt to nie pamięta jak City było lepszą drużyną od juve i przegrali, nie zawsze lepsza drużyna wygrywa, nie zawsze drużyna lepsza w ataku zasługuje na wygranie. To jest piękno footballu i nikt nic na to nie poradzi.
radeek1987
Zarejestrowany od: 848 dni
Ilość komentarzy: 807
Oceny: +28710
30.09.2015 / 23:10:13
Bardzo dobry spektakl pokazali Źrebaki z The Citizens. Otwarte spotkanie w sporo akcji bramkowych dzięki którym wynik mógł się zakończyć na korzyść jednej jak i drugiej ekipy. Przechylił szalę zwycięstwa na stronę The Citizens Joe Hart, który rozegrał kapitalne spotkanie i nie podważalnie był najlepszym zawodnikiem meczu.
30.09.2015 / 22:55:58
Dobrze ze razem z United uratowali honor BPL. Oby w tym sezonie chociaz jakas z druzyn BPL doszła do finału
FCBseba
Zarejestrowany od: 606 dni
Ilość komentarzy: 1130
Oceny: +9130
Bayern Monachium Polska
30.09.2015 / 23:01:50
co racja to racja od wygranej w Lidze Mistrzów Chelsey w finale nie było drużyny z BPL
/ -12
W tym sezonie jest bardzo slabiutka druzyna z Munchengladbach a z Augsburgiem wygrali bo jest jeszcze slabszy jak zrebaki wogule te dwie drużyny nic nie graja bedzie spadek do 2 ligi
30.09.2015 / 22:42:17
Borusia powinna w pierwszej połowie "zgwałcić" MC ale Hart to świetny bramkarz i pokazał klasę
Wilku89
Zarejestrowany od: 669 dni
Ilość komentarzy: 498
Oceny: +5004
Chelsea Londyn SV Darmstadt 98
30.09.2015 / 22:40:38
Dziękuję Aguero! Już myślałem, że City mnie kolejny raz zawiedzie w lidze mistrzów. Kupon siadł pięknie! Teraz trzeba coś opracować na weekend bo takie hiciory będą, że stawki aż same się proszą żeby coś szarpnąc! :)
Miguel 7
Zarejestrowany od: 1223 dni
Ilość komentarzy: 167
Oceny: +783
Juventus Turyn Polska
30.09.2015 / 22:46:41
Noo też Myślałem że jajo zniose patrząc co robią.. Real do 0, psy, juve, city i man U że obie strzela i heja hajs się zgadza :D
30.09.2015 / 22:37:34
Wejście Jonesa i młodzika perreiry niestety zaburzyło całkowicie przebieg meczu.
Na szczęście dla nas nic się nie stało i dowiezione 3pkt zawsze cieszą.
Dumbass
30.09.2015 / 22:38:23
xD, nie ten skrót:D beka z typa ^^
bekazwas
30.09.2015 / 22:47:00
/ -18
Tu Manchester i tam Manchester :) Ważne,że oba kluby wygrały!
30.09.2015 / 22:29:18
Przegrali na rozpoczęcie Bundesligi z moja kochana druzyna BVB z City tez przegraja
30.09.2015 / 22:10:14
Przez cwile poleciały miłzy zatkało mnie ale po golu OTAMENDIEGO mam jeszcze wiare jeszcze wygramy ten mecz
Anteusz
Oceny: +7
30.09.2015 / 21:42:42
City do boju!!!!!!!!!!!!!! Go go citzens
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Borussia M'gladbach - Manchester City 30.09.2015 wynik: 1:2 z dnia 30.09.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.