Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
Ilość komentarzy: 452
Oceny: +4657
Chelsea Londyn SV Darmstadt 98
03.10.2015 / 00:45:46
Co za mecz! Cios za Cios. Z 0-2 na 2-2 Bramka Marcela Heller'a piękna I w ost 94 minucie dostajemy karnego, Wagner przestrzela, co za zawód. Muszę przyznać, że zawodnicy gości zasłużyli na zwycięstwo. Mainz to ułożona drużyna, może I nie mają gwiazd w zespole, ale grają co roku w Bundeslidze na równym poziomie I zawsze są w środku tabeli. Trochę zabrakło szczęścia. W następnym mecz bedzie lepiej! Auf jetz Lilien!
AM14RL9
Zarejestrowany od: 514 dni
Ilość komentarzy: 90
Oceny: +763
03.10.2015 / 10:52:13
Świetny mecz, zgadzam się. Szkoda tego karnego, ale i podyktowany nie słusznie. Więc oliwa sprawiedliwa.
Cieszę się, że Darmstadt podiosło ciśnienie kolejnemu zespołowi. Teraz każdy w lidze wie, że z nimi łatwo nie pójdzie.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - SV Darmstadt 98 - 1. FSV Mainz 05 02.10.2015 wynik: 2:3 z dnia 02.10.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Niemcy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.