Argentyna Brazylia Barcelona Arsenal Londyn Manchester United Tottenham Hotspur Manchester City Anglia AS Monaco PSG
Rzadko można zobaczyć bramkarza takiej klasy brawo :)
Zarejestrowany od: 554 dni
Ilość komentarzy: 23
Oceny: -118
08.10.2015 / 19:10:34
Jakiej klasy???widziales tego bramkarza w innych meczach ze wiesz co prezentuje? czy jestes laikiem i oceniasz go po tych karnych gdzie jego jedynym plusem oczywiscie duzym jest to że mial duzo szczescia bo wybral dobre kierunki bo same karne byly strzelane fatalnie..Ja w tym skrocie widze bramkarza ktory na 4 interwencje w trzech mial kupe szczescia a w jednej popelnil dwa bledy najpierw niezdecydowania przy dosrodkowaniu gdzie powinien isc do konca na pilke a sie zawachal.. a juz przy strzale zachowal sie bardzo nieporadnie bo jakby wytrzymal do konca na nogach to spokojnie by to wybronil..kazdy bramkarz ma czasami dzien konia i jego byl akurat wtedy i slusznie zostal bohaterem ale ocenianie go po tym skrocie jaki to fachowiec jest absurdalne..
06.10.2015 / 23:01:03
należał się Mechelenowi ten remis,choćby za te trzy karne...jak widać nie tylko Polak potrafi...
kamilcieslar1999
Zarejestrowany od: 866 dni
Ilość komentarzy: 2671
Oceny: +8063
Manchester United Newcastle United Napoli Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
06.10.2015 / 21:18:46
niebywały mecz trzy zmarnowane karne przez Anderlecht a na dodatek stracili bramkę w doliczonym czasie przez ,którą stracili punkty i to jeszcze samobój.
Czopa
Zarejestrowany od: 1101 dni
Ilość komentarzy: 3646
Oceny: +10909
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
06.10.2015 / 08:08:05
Nieprawdopodobny wyczyn bramkarza! W dodatku dzięki tym obronom jego drużyna mogła się cieszyć z remisu wywalczonego w ostatniej minucie :)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - RSC Anderlecht - KV Mechelen 04.10.2015 wynik: 1:1 z dnia 04.10.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Inne"w wysokiej jakości transmisji na żywo.