Ilość komentarzy: 7441
Oceny: +40178
Juventus Turyn
20.10.2015 / 21:36:01
Bardzo dobry mecz, było na co patrzeć. Napoli zasłużyło na zwycięstwo bez dwóch zdań. Genialna asysta Hamsika. Podoba mi się że na szczycie tabeli tak ciasno. Nie tylko dlatego że jestem kibicem Juve ;d
Waltari
Zarejestrowany od: 942 dni
Ilość komentarzy: 773
Oceny: +2122
Legia Warszawa Polska
19.10.2015 / 09:58:43
Mecz na wyjeździe z silną drużyną, ale Kuba gra dobrze, zespół wciąż na topie, nie ma się co załamywać.
er.es.2104
Zarejestrowany od: 899 dni
Ilość komentarzy: 1565
Oceny: +8010
Manchester United Lech Poznań Polska FC Barcelona
19.10.2015 / 09:42:08
No i czub tabeli się spłaszczył, coraz wiecej kandydatów do przewodzenia w serie A! bedzie z kolejki na kolejke coraz ciekawiej!!!
kamilcieslar1999
Zarejestrowany od: 929 dni
Ilość komentarzy: 2801
Oceny: +8732
Manchester United Newcastle United Napoli Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
18.10.2015 / 19:58:10
brawo Napoli szczególnie za drugą połowę ,wyraźnie przeważało i mogli wygrać wyżej tylko brakowało skuteczności.
W szczególności dobry mecz rozegrali: Jorginho,Allan i Hamsik ,ktory powoli wraca do formy z przed 2 sezonów.
Co do Błaszczykowskiego to całkiem nieźle.
A mecz bardzo ciekawy ,jeden z lepszych jakich oglądałem w tym sezonie.
pastek1974
Zarejestrowany od: 1296 dni
Ilość komentarzy: 344
Oceny: +1269
18.10.2015 / 19:39:31
szkoda trochę tej Wioli,jestem tylko cichej nadzieji jako kibol JUVE że wieczorem Inter nie wróci na pozycje lidera...
krypt0nit
Zarejestrowany od: 727 dni
Ilość komentarzy: 105
Oceny: +936
Liverpool FC AS Monaco Borussia Dortmund Juventus Turyn Polska FC Barcelona
18.10.2015 / 18:37:14
Szkoda wyniku mimo iż Napoli było przeważającą stroną.. Kuba grał swoje, bez specjałów żadnych ale też nie można się do niego za cokolwiek przyczepić - wiadomo nie od dziś że może więcej pokazać ale miał jakieś zadania taktyczne do wykonania i je realizował. Drużyna z Florencji notuje porażkę ale mimo wszystko solidnie gra w tej rundzie jak dotychczas i jest w czubie Serie A, zaznaczmy że kilku piłkarzy to świeże nabytki a mimo wszystko grą udowadniają że mają potencjał. Trochę pokopią to maszyna ruszy pełną parą miejmy nadzieję. Inter-Juve na szczycie kolejki, jako kibic Juve nie muszę mówić za kim jestem ale wybiegając przyszłościowo i to odlegle myślę że remis na San Siro przy aktualnym układzie byłby najlepszy patrząc na, coby nie mówić, jeszcze długą drogę po mistrza kraju.
CTH
Zarejestrowany od: 1704 dni
Ilość komentarzy: 370
Oceny: +1638
18.10.2015 / 17:44:21
A na boisku trzech... Włochów...
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Napoli - Fiorentina 18.10.2015 wynik: 2:1 z dnia 18.10.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.