i powoli wszystko wraca do normy u góry tabeli,,ciekawe jak długo Celta tam pogości...fajna końcówka
Ilość komentarzy: 2154
Oceny: +8148
Górnik Zabrze Polska
18.10.2015 / 19:12:08
Szybkość Griezmanna załatwiło sprawe piękna bramka po pięknej akcji .Końcówka pokazała fustracje Reala Sociedad kartka za kartką .
Atosik
Zarejestrowany od: 653 dni
Ilość komentarzy: 25
Oceny: -31
Widzew Łódź Polska Real Madryt FC Barcelona Atlético Madryt Hiszpania
18.10.2015 / 19:02:38
Witam Serdecznie jestem kibicem Atletico Madry .
Chciałbym porozmawiać kto waszym zdaniem powinien grać w 11 Atletico Torres czy Martinez .
Martinez od początku gry w Atletico jest bez formy , ma bardzo słabe statystyki , w tym meczu też niczego ciekawego nie pokazał , zagrał kolejny bardzo słąby mecz z rzędu ...
Fernando w tym sezonie jest według mnie w bardzo dobrej formie ma dobre statystyki i dzisiaj zaliczyl asystę w 15 min swojej gry a Martinez nawet nie strzelił gola , ani asysty nawet nie miał dogodnej , sytuacji więc w tym wypadku Torres powinien być w 11 Atletico .
A według was kto jest lepszy w tym sezonie Fernando czy Martinez ?
K.R.U.L.
Zarejestrowany od: 1080 dni
Ilość komentarzy: 1713
Oceny: +13871
Manchester United Francja Parma Atlético Madryt
18.10.2015 / 20:54:12
Oczywiscie ze grac powiniem Torres lub nawet Vietto. Nigdy nie przepadalem za Martinezem, nie widzialem u niego nic specjalnego, mimo ze troche goli nastrzelal. W kadym razie do Torresa jeszcze mu troche brakuje, a o Griezmannie to nawet nie wspomne. Mam nadzieje,ze wkoncu sie obudzi, bo poki co straszne drewno.
18.10.2015 / 19:48:53
Jackson potrzebuje czasu do aklimatyzacji, jesli juz wpelni to uczyni wowczas bedzie lepszym napastnikiem niz Torres, baa, bedzie crackiem ;)
Atosik
Oceny: -31
18.10.2015 / 20:44:01
Według mnie podstawowym wyborym Simeone będzie Torres , a Martinez będzie jego zmiennikiem...
18.10.2015 / 19:37:40
Sam sobie odpowiedziales na to pytanie :)
Atosik
Oceny: -31
18.10.2015 / 20:43:12
Ale ja jestem ciekawy waszego zdania , a to było moje .
chelsea28
18.10.2015 / 20:56:59
moje jest takie jak Twoje :) zreszta nawet komentatorzy w E11 mowili ze Torres jes w zdecydowanie lepszej formie :)
18.10.2015 / 18:28:30
HAHAHAHHA co za koncowka meczu, szczescie ze sedzie nie podyktowal tego karnego.
Mina Moyesa bezcenna po golu na 2;0 XD
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Real Sociedad - Atlético Madryt 18.10.2015 wynik: 0:2 z dnia 18.10.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.