Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester City PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska
Myślałem że Juventus wygra ale zagrali dobry mecz.
Ilość komentarzy: 22
Oceny: +196
Borussia Dortmund Polska
20.10.2015 / 07:10:24
PIĘKNA GRA JUBENTUSU BRAWO szkoda tylko setki khediry mogli z tego meczu wywieść 3 punkty
BoneBloooD
Zarejestrowany od: 1225 dni
Ilość komentarzy: 227
Oceny: +267
Juventus Turyn
19.10.2015 / 21:36:08
Juve idzię coraz Lepiej !! Jeszcze się obudzą dajmy im pograć troche a będzie tylko lepiej !!! :)
Interfan
Zarejestrowany od: 1068 dni
Ilość komentarzy: 634
Oceny: +1344
Arsenal Londyn Inter Mediolan FC Barcelona
19.10.2015 / 20:58:17
Inter jak zawsze z Juve włożył w spotkanie sporo sił, szczególnie w pierwszej połowie. W efekcie nie mieli płuc na drugą i przeszli do defensywy i kontr. Szkoda ,że Mancicni czekał ze zmianami tak długo widać było ,że trzeba wprowadzić wcześniej świeżą krew. Ogólnie ten remis oceniam na plus, szkoda tylko że po 0.
Piterek_13
Zarejestrowany od: 911 dni
Ilość komentarzy: 1943
Oceny: +8154
Juventus Turyn Górnik Zabrze Polska Real Madryt
19.10.2015 / 19:00:48
Remis sprawiedliwy choć... nie sądzę żeby Inter w pierwszej połowie aż tak zdominował Juve, jak zrobiła to Stara Dama w drugiej części spotkania. Ale jak się nie wykorzystuje sytuacji to trzeba się zadowolić remisem. Od następnej kolejki tylko zwycięstwa!
Czopa
Zarejestrowany od: 1168 dni
Ilość komentarzy: 3678
Oceny: +11150
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
19.10.2015 / 16:20:58
Juvenstus pokazał w drugiej połowie się z dobrej strony teraz już będzie tylko pięcie się w górę bo czas najwyższy wygrywać FORZA JUVE !
FCBseba
Zarejestrowany od: 607 dni
Ilość komentarzy: 1131
Oceny: +9134
Bayern Monachium Polska
19.10.2015 / 16:01:08
to zdecydowanie nie sezon Juve, ale tak mają dobre klubu jak zdarzy im się wybitny sezon to potem następny słaby, a w kolejnym grają już normalnie
tvfan
Zarejestrowany od: 627 dni
Ilość komentarzy: 69
Oceny: -155
19.10.2015 / 14:44:10
Po co robić skróty skoro nie można ich oglądać w żadnej przeglądarce internetowej!!!
19.10.2015 / 11:39:36
Nie jestem fanem i zwolennikiem ligi włoskiej, ale patrząc na skład Juve to trzeba przyznać, że robi wrażenie. Na każdej pozycji piłkarz światowego formatu i jeszcze ta ławka rezerwowych...
kylo2242
Zarejestrowany od: 879 dni
Ilość komentarzy: 256
Oceny: +875
Inter Mediolan Polska FC Barcelona
18.10.2015 / 23:27:37
Mecz na remis, szkoda nieodyktowanego karneho dla interu...
pastek1974
Zarejestrowany od: 1299 dni
Ilość komentarzy: 344
Oceny: +1269
18.10.2015 / 23:24:43
i szkoda też egoizmu w kińcówce Cuadrado ale ogólnie meczyk super,myśle,że z taką grą wcale nie wykluczony jest kolejny końcowy tryumf Juventusu,druga połowa to faktycznie popisówa Starej Damy.
18.10.2015 / 22:58:32
Świetny mecz! Szkoda setki Khediry ale już trudno. Barzagli to po prostu profesor!

Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Inter Mediolan - Juventus Turyn 18.10.2015 wynik: 0:0 z dnia 18.10.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.