Ilość komentarzy: 45
Oceny: +52
Argentyna Brazylia Arsenal Londyn Manchester United Manchester City Anglia PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn
21.10.2015 / 17:08:43
Rakitic ładne bramki, Neymar świetna gra, szkoda tylko że Messi pauzuje z powodu kontuzji.
ZielonYyy
Zarejestrowany od: 1644 dni
Ilość komentarzy: 4001
Oceny: +27144
Liverpool FC Borussia Dortmund FC Barcelona Raków Częstochowa
21.10.2015 / 13:05:06
Mam nadzieję, że Sergi Roberto nie doznał jakiegoś poważnego urazu, bo od początku sezonu jest w wyśmienitej formie i szkoda byłoby gdyby kolejny znaczący piłkarz wyleciał z powodu kontuzjii.
ZielonYyy
21.10.2015 / 12:13:45
Barcelona zmiażdżyła Bate jeśli chodzi o całokształt meczu, Bate skupiało się na Neymarze i Suarezie co pozwoliło strzelić Rakiticiovi swoją 3 i 4 bramkę w LM, w końcu mecz na zero z tyłu, ale nie mogło być inaczej jeżeli Bate wyprowadziło 2 akcje z czego były to one od 80 minuty meczu..
Nie ma co się podniecać bo to był mega łatwy rywal mimo, że przez cały mecz tylko i wyłącznie się bronili
chamstwo
Zarejestrowany od: 1429 dni
Ilość komentarzy: 7243
Oceny: +38548
Juventus Turyn
21.10.2015 / 10:46:33
Jak widać jest potrzebny trzeci do gry z przodu. Nawet z takim przeciwnikiem. Rakitic musiał być. Sam Suarez z Neymarem nie zawsze dadzą rade.
Oceny: +4227
Manchester United Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Widzew Łódź FC Barcelona
21.10.2015 / 09:43:41
w zasadzie mecz mógł się skończyć po kwadransie gry ale jak zwykle w tym sezonie skuteczność zawodzi Barce. Na szczęście Neymar wraca do formy i bez większych emocji Barca wywozi 3 pkt. Martwić może uraz S. Roberto, ale ponoć to nic groźnego. Z pozytywów to dobra gra Bartry, który wreszcie pojawił się wyjściowym składzie no i czyste konto Ter Stegena. Wypadałoby napisać coś o Munirze, ale jego występ był tak samo słaby jak Sandro w ostatniej kolejce. Któregokolwiek z nich Enrique nie wystawia w pierwszym składzie to i tak mam wrażenie, że Barca gra w 10. Żaden z nich nie wnosi nic do gry zespołu. Obaj notują dużo strat wdając się w niepotrzebne dryblingi............ale ktoś grać musi
Bartek25
Ilość komentarzy: 645
Oceny: +6072
Polska FC Barcelona Śląsk Wrocław
21.10.2015 / 09:18:25
Wreszcie Rakitić się obudził , bo od początku sezonu grał raczej kiepsko.
kamilovsky15
Ilość komentarzy: 671
Oceny: +4735
Wisła Kraków Polska FC Barcelona
21.10.2015 / 08:43:54
Kto by się spodziewał że Rakitić :). Co do MVP spotkania, to zdecydowanie Neymar.
komkacper
Zarejestrowany od: 589 dni
Ilość komentarzy: 398
Oceny: +527
Burton Albion Bayern Monachium Niemcy Ajax Amsterdam Holandia Legia Warszawa Polska
21.10.2015 / 02:18:17
piękne brameczki !!!! a kartek żółtych , masakra !!!
ts
Zarejestrowany od: 1570 dni
Ilość komentarzy: 160
Oceny: +1340
Wisła Kraków Real Madryt
21.10.2015 / 00:06:44
Po jaki ch... gadacie tu o polityce ??? Messi ważne ogniwo drużyny, ale można wygrywać bez niego.
cynek777
Zarejestrowany od: 524 dni
Ilość komentarzy: 1
Oceny: +28
21.10.2015 / 00:05:57
Kibicuję Realowi, ale widok polskich kibiców zawsze cieszy :) 1:44 - polski fanclub
pastek1974
Zarejestrowany od: 1237 dni
Ilość komentarzy: 344
Oceny: +1269
20.10.2015 / 23:52:41
fakt,że Bate to nie potęga ale można bez Messiego...
XxXAgresiveXxX
Zarejestrowany od: 798 dni
Ilość komentarzy: 37
Oceny: +135
Arsenal Londyn Legia Warszawa Polska
20.10.2015 / 23:18:22
Brawa dla FC Barcelony swietny mecz w ich wykonaniu :)
Fives
Zarejestrowany od: 1186 dni
Oceny: +25276
Hull City Borussia Dortmund Polska FC Barcelona Stomil Olsztyn
20.10.2015 / 23:12:50
Ale Rakitić piękne dwa gole :). Fajnie, że poczekali z golami, aż do końca debaty :D
20.10.2015 / 22:49:22
Polscy fani na trybunach :) Brawo Ivan, Brawo Barca!
Kaamilos
Zarejestrowany od: 653 dni
Ilość komentarzy: 1148
Oceny: +3989
20.10.2015 / 22:47:27
Ważne zwycięstwo na nie łatwym terenie. Mam nadzieję ze uraz Roberto to żadna kontuzja. Ogólnie zasłużone zwycięstwo cieszy poprawa gry w obronie świetna gra Neymara który potrafi wsiąść ciężar gry no i doskonale wejście rakiety i 2 brameczki to cieszy. VeB!
Oceny: +355
Argentyna Liverpool FC Olympique Marsylia 1. FC Kaiserslautern TSV 1860 Monachium AS Roma Arka Gdynia Polska FC Barcelona Odra Opole
21.10.2015 / 12:44:25
Krótkie i rzeczowe podsumowanie meczu.Szacun gościu!
20.10.2015 / 22:18:28
A Rakitić wszedł z ławki i zrobił takie show !!! WOW !
POKE0203
Oceny: +499
20.10.2015 / 22:17:45
Jeden Munir za dwóch piłkarzy To tak można ??
Oceny: +152
20.10.2015 / 22:12:46
tak jest Rakitić !!! , czekamy na większy pokaz goli bo was stać na to :)
Czopa
Zarejestrowany od: 1105 dni
Ilość komentarzy: 3646
Oceny: +10909
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
Kolejna kontuzja, co to sie dzieje ;\
xKacpersvrxpl
Zarejestrowany od: 525 dni
Ilość komentarzy: 142
Oceny: +827
Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Tottenham Hotspur Manchester City Leicester City FC Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan AS Roma
/ -12
No wlasnie mam ten sam problem......dajcie jakis link......?
karzelkce
Oceny: -17
20.10.2015 / 21:44:15
Gdzie idzie oglądać na androidzie za darmo??
kamil16813
Zarejestrowany od: 970 dni
Ilość komentarzy: 491
Oceny: +2641
Arsenal Londyn Liverpool FC Borussia Dortmund AC Milan Legia Warszawa Polska FC Barcelona Stal Rzeszów
20.10.2015 / 21:37:09
Barca definitywnie dominuje grę, ale brakuje skuteczności, miejmy nadzieję, że w drugiej połowie się to zmieni i Barca strzeli kilka bramek.
LucasDosLuca
Zarejestrowany od: 722 dni
Ilość komentarzy: 6
Oceny: +44
Manchester United Derby County FC Legia Warszawa Real Madryt
20.10.2015 / 21:48:07
w piłce nożnej wszystko jest możliwe może wygrać i BATE (ale chyba nie wielu w to wierzy :D )
Oceny: +152
20.10.2015 / 21:24:20
Barca wygra ten mecz !
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - BATE - FC Barcelona 20.10.2015 wynik: 0:2 z dnia 20.10.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.