Wolverhampton Leicester City FC AFC Bournemouth Swansea City AFC Stade Rennes Angers SCO Bayern Monachium VfB Stuttgart Borussia Dortmund 1. FC Kaiserslautern
Ilość komentarzy: 1527
Oceny: +7725
Manchester United Lech Poznań Polska FC Barcelona
21.10.2015 / 21:40:20
nudy przecietniakowe, owszem awansowały te druzyny, ale jest troche lepszych druzyn niz te. Mecz raczej nie wart uwagi.
BstrD
Zarejestrowany od: 821 dni
Ilość komentarzy: 76
Oceny: +713
Olympiakos Pireus Grecja Polska Śląsk Wrocław
21.10.2015 / 10:27:40
Tak pisałem wcześniej,że typuje 1:3 dla nas. A tutaj nie doceniłem jednak najważniejszego. Z takimi drużynami jak Dinamo,Olympiakos czy nawet naszymi Polskimi teamami gra się trudno. Dlaczego? Mamy mega fanatycznych kibiców. To są zawsze trudne tereny. Ogólnie nie rozumiem (może dlatego nie jestem trenem) czemu zawsze. Ale to ZAWSZE, niezależnie z kim gramy,czy to jest Bayern ,Arsenal,czy słaby Levadiakos z ligi Greckiej,przez pierwsze 15 minut cofamy się, i obserwują jak przeciwnik gra,rozgrywa. Po tych 15 minutach włącza się robot i zaczynamy cisnąć. Mecz wyglądał tak,że oni atakowali nas 15 minut,a potem my ich zaczeliśmy bardzo cisnąć. Ale liczy się to co w bramce. Mieliśmy ogromnego farta,że ta akcja co trafili w słupek nie weszła bo to byla 100%. W sumie oni też,bo Brown nie trafil na pusta i moja pierwsza myśl "Czemu to nie był pierwiastek geniuszu Lewandowskiego". Ale naprawił swój błąd,mecz był ciężki ale wygrana cieszy. Taki mały opis/wywód fana,dla ludzi którzy nie oglądali tego meczyku. Pozdrawiam. A na końcu dodając to grupa robi się ciekawa,ładnie zaskoczył Arsenal z wygraną.
Czopa
Zarejestrowany od: 1038 dni
Ilość komentarzy: 3543
Oceny: +10407
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
20.10.2015 / 22:17:46
/ -10
Jak na razie gówno sie dzieje ;\
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Dinamo Zagreb - Olympiakos Pireus 20.10.2015 wynik: 0:1 z dnia 20.10.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.