Argentyna Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Węgry Juventus Turyn Torino Ajax Amsterdam Lech Poznań Cracovia
Oceny: +15496
Arsenal Londyn PSG Francja Bayern Monachium
25.10.2015 / 13:11:20
Chelsea szanuje ale Mou to za dlugo w jednym klubie nie moze byc potrzeba na SB nowego trenera z pomyslem Mou skonczyly sie mysli taktyczna jak rowież glupie powiedzonka...

Nazywa Wengera specjalista w przegrywaniu ale Wenger pokonal Bayerna on w LM remisuje z Ukraincami w lidze na ten moment AW na 1 miejscu JM na 15 albo niech sie wezmie za trenowanie Chelsea i nie robi z mistza kraju posmiewiska albo niech zmieni klub. Moje zdanie.
CTH
Ilość komentarzy: 370
Oceny: +1638
25.10.2015 / 13:01:28
10 kolejek i już nie ma co mówic o przypadku, i że nagle wygrają kilkanaście spotkań w lidze... Chelsea jest w ciemnej dupie.
AntOniO
Ilość komentarzy: 18
Oceny: +57
Manchester United Termalica Nieciecza
25.10.2015 / 12:58:04
Mou ma problem, brawo dla WHU ciekawe jak długo bedą mieli dobra psse :)
25.10.2015 / 11:01:09
Hahaha. Dobra, teraz można stwierdzić z całą pewnością że Chelsea nie ma już ani formy, ani tym bardziej farta. Bramki jeśli zdobywają to kompletnie z dupy, nie da się patrzeć na nich. Mourinho takiej kaszanki chyba jeszcze nigdy nie odawlił ze swoją drużyną. Pozdrawiam tych którzy mieli odwage postawić na niebieskich. Mou musi postawić na ligę wbrew wynikom a tu jeszcze czekają wszystkie puchary. Inaczej zaraz poleci na pysk. W zimie trzeba wzmocnić ekipe na krajowe rozgrywki (na LM i tak nikogo nie wystawi bo raczej nie kupi kogoś kto już w tym sezonie w niej nie zagrał) i wycisnąć miejsce promowane pucharami i jakieś trofeum, choćby Capital One.
malarzinho7
Zarejestrowany od: 1666 dni
Ilość komentarzy: 641
Oceny: +3792
Manchester United Legia Warszawa Polska
25.10.2015 / 10:10:58
Dajcie mu zbudować drużyne,kto tam jest Młody Zouma i Star Terry,potrzeba kilku wzmocnień i tyle. Pamiętajmy,że w Anglii często się gra i niektórzy zawodnicy też są zmęczeni.
bosze
Zarejestrowany od: 890 dni
Ilość komentarzy: 704
Oceny: +5880
Chelsea Londyn Polska Lechia Gdańsk
25.10.2015 / 13:11:17
to nie o to chodzi. Piłkarzom jakby odechciało się grac. Musi być jakiś konflikt.
ash
Zarejestrowany od: 595 dni
Ilość komentarzy: 10
Oceny: +63
Liverpool FC Podbeskidzie Aberdeen FC
25.10.2015 / 10:08:13
O jak bardzo mi z tego powodu wszystko jedno! Brawo WHU!!
sebastian840918
Zarejestrowany od: 580 dni
Ilość komentarzy: 2407
Oceny: +27526
Manchester United Werder Brema Legia Warszawa Polska
25.10.2015 / 09:06:14
Ile jeszcze Chelsea musi przegrać, aby skończyła się cierpliwość Abramowicza?
damianorybnik
Zarejestrowany od: 971 dni
Ilość komentarzy: 438
Oceny: +2796
Vasco da Gama Beitar Jerusalem FC Yokohama F. Marinos CD Chivas de Guadalajara ROW Rybnik

dla tych co nadal uważają że to genialny i zajebisty trener:

pokażcie mi drugiego takiego trenera na najwyższym poziomie rozgrywkowym, który wpierdala do szatni sędziowskiej w przerwie meczu. To jest gorsze niż jakby jakiś wkurwiony i sfrustrowany obywatel wbił się do Belwederu dał w mordę prezydentowi i nasrał na dywan... kadencja polityka trwa parę lat więc zawsze są powody do wkurwienia, ale sędzia zmienia się co mecz - zasady są dla każdej drużyny te same i już bardziej sprawiedliwie być nie może (chyba że by wprowadzili powtórki wideo, ale to by wydłużyło czas decyzji itd)

i druga sprawa, pokażcie mi takiego trenera, który widząc z trybun jak jego drużyna zdobywa wyrównującą bramkę stał by jak jakaś gimbuska która wbrew własnej woli straciła dziewictwo.
Sory za to porównanie ale tak to wyglądało. Ja rozumiem że był obrażony w tym momencie NA CAŁY KURWA ŚWIAT a zwłaszcza na sędziów którzy od lat są w zmowie przeciwko wszystkim drużynom które prowadzi (oczywiście dotyczy to tylko przegranych meczy bo gdy Jose wygrywa, to sędziowie są bęzbłędni) ale jaką trzeba być zapatrzoną na siebie pizdą żeby w takiej sytuacji ręki nie podnieść z radości żeby się nie uśmiechnąć jak twoja drużyna grając w osłabieniu wyrównuje. Jaki to daje sygnał kibicom i samym zawodnikom?

A tak na marginesie to w tym meczu nie widziałem żadnej złej decyzji arbitra i tylko ktoś kompletnie zaślepiony by się upierał przy tym że sędziowanie było złe. Trzeba się cieszyć że jest w BPL technologia goal line i przynajmniej w tej kwestii jest 100% sprawiedliwości bo inaczej by na bank przyznano bramkę dla Chelsea

w tym wszystkim pocieszające dla kibiców Chelsea jest to że wciąż tylko 3 punkty ich dzielą od górnej połowy tabeli ;)
Jestsuper
Zarejestrowany od: 581 dni
Ilość komentarzy: 1
Oceny: -16
25.10.2015 / 00:32:33
/ -16
Komentarze w stylu Mou wyleci na zbity pysk sa zwyczajnie glupie. Wyleciec moze ale nigdy na zbity pysk, to czlowiek sukcesu, zawsze wyladuje wysoko. W gimnazjum bedac fajny spojrz kiedys ilu z twoich kumpli wyladuje na pysk, moze zlapie cie jakas refleksja. Mou dzisiaj juz cos dokonal w dziedzinie pilka nozna. Popatrz ile razy bledy bral na siebie innymi razy na arbitrow, zrzadzenia losu (wypaczony terminarz?) nigdy na swoich pilkarzy i mimo ze pojawia sie bledy w jego ocenie to czlowiek odpowiedzialny. Dzisiaj odpowiedzia byl sarkastyczny usmiech po kartce Matica ale to nie ostatni usmiech Mou.
Internet jest smutny
bonzo
25.10.2015 / 05:09:14
LOL ze smutnego internetu xD

internet się jara (oczywiście poza kibicami Chelsea) bo siwa menda która trenuje londyński klub wreszcie ma za swoje
25.10.2015 / 05:45:44
nie czaję o co ci chodzi ziomuś, tych bramek co Młoty strzeliły to by żaden bramkarz nie wyjął

24.10.2015 / 22:25:23
Mourinho to zwykły cham! Jak innym trenerom nie idzie to jest PIERWSZY do krytykowania, a gdy on i jego zespół jest na dnie, to wszystko zwala na sędziów. Gdyby miał trochę godności to przyznałby się do winy, przez co nie tylko piłkarze byliby nią obarczeni i odszedłby z klubu, a nie obwiniał wszystkich dookoła i zachował się jak rozkapryszone dziecko.
24.10.2015 / 22:14:32
Mou gdzie nie pójdzie tam powypierdala legendy skłóci drużynę a potem pierdoli że sędziowie to bardzo źli ludzie.Pajac
CzlowiekKrysztal
Ilość komentarzy: 667
Oceny: +4937
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Manchester City PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Legia Warszawa
24.10.2015 / 21:49:42
W poprzednim sezonie West Ham też był po 10 kolejkach wysoko na 5 miejscu nie dziwi mnie więc ich wysoka pozycja teraz, bardziej ciekawy jestem jak to będzie wyglądać na koniec sezonu :)
Marek1990
Ilość komentarzy: 30
Oceny: +199
Liverpool FC Borussia Dortmund Polska
24.10.2015 / 21:38:49
Dlaczego do chuja każdy jedzie po Chelsea, jak to west ham ma poprostu świetny sezon, niszczą narazie wszystkie mocne drużyny. WEST HAM.
chamstwo
25.10.2015 / 11:03:14
Oraz naprawe potrzebowali wreszcie dobrego występu u siebie bo City, Arsenal, Liverpool i Crystal ograli na wyjazdach ;) A u siebie mieli 1 zwyciestwo na 4 mecze. Jeszcze tylko zobaczymy czy 5 grudnia dadzą rade United na Old Trafford :D
24.10.2015 / 20:54:09
To może być koniec Portugalczyka w Chelsea... Londyńczycy jak za dawnych lat zajmują 15. miejsce w tabeli.
24.10.2015 / 20:42:50
WOW! Skrót w której w końcu nie brakuje ostatniej bramki! Sukces!
pastek1974
Zarejestrowany od: 1298 dni
Ilość komentarzy: 344
Oceny: +1269
24.10.2015 / 20:42:15
oj chyba fakt najwyższy czas na mały remoncik w Chelsea,bo sama nazwa klubu i nazwisko Murinho mogą w tym sezonie nie wystarczyć nawet na el. LM.
rzepek1
Ilość komentarzy: 6232
Oceny: +44167
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa RB Lipsk
24.10.2015 / 20:29:29
Ogromne brawa dla Młotów !!! Oby tak dalej.
VmeczV
Zarejestrowany od: 636 dni
Ilość komentarzy: 26
Oceny: +154
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Borussia Dortmund Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska Real Madryt Sevilla
24.10.2015 / 20:06:02
Kiedy ludzie wbiją sobie do głów, że Mourinho to słabiutki trenerzyna?

24.10.2015 / 22:04:43
Dawno nikt Cię w dupę nie kopną grubasie.
Jest kurwa cienki i chuj.
Swoim charakterkiem potrafi rozjebać najlepsze drużyny.
Oprócz chamstwa mógłby obecnie coś więcej pokazać.
Na pocieszenie pozostaje mu lodzik od Ciebie.
/ -14
morda pierdolony kebabie nie bedzie mi tu sie ciapaty zle wypowiadal o osobie ktorej nie jest godny butow czyscic
25.10.2015 / 08:13:02
Hehe. Moja stara Cię pozdrawia. Mówi ze takiego mikrona pewnie na próżno szukać. A ja jej tlumacze i bronie Cię grubasie, ze niedorozwinięci tak maja.
Graco15
Zarejestrowany od: 1612 dni
Ilość komentarzy: 833
Oceny: +6542
Chelsea Londyn Polska
24.10.2015 / 23:37:39
Człowieku skończ się kompromitować. Jose jest taki jaki jest ale w swoim zawodzie wygrał wiele. Nie wiem czy jest najlepszy na świecie w swoim fachu, ale na pewno jest jednym z najlepszych.
24.10.2015 / 19:45:05
Chelsea chce chyba koniecznie wrocic do czasow z przed czasow Romka, kiedy to byli tylko solidnym sredniakiem majacym co jakis tam czas pojedyncze wyskoki. Nie no ale serio miec takich pilkarzy i osiagac takie slabe wyniki... Przed sezonem kazdy typowal ich jako glownych faworytow do majstra, a patrzac na to jak graja i jakie wyniki osiagaja, to w tym sezonie moga miec nawet problem by znalezc sie w top 4. Ciekawe ile wytrzyma cierpliwosc Romka.
qrviq
Zarejestrowany od: 896 dni
Ilość komentarzy: 1694
Oceny: +37619
SG Dynamo Dresden Vitesse Real Madryt Real Madrid II
24.10.2015 / 19:43:43
Jose "Smashed" Mourinho... Czy jakoś tak...
Wiulk
Zarejestrowany od: 647 dni
Ilość komentarzy: 147
Oceny: +849
Manchester United Polska
24.10.2015 / 19:32:23
No No, West Ham kosi topowe teamy (bo Chelsea to jednak topowa drużyna? co nie? czy nie? bo już nie wiem sam, 15 msc-e w tabeli hmmm :D) wracając... Arsenal powieźli, City powieźli, teraz CFC.. czyżby nowa siła w BPL? czyżby koniec bycia średniakiem? a może pozostali wyrównali do przeciętności? Tak czy siak GGWHU! :)
24.10.2015 / 19:17:11
Jezu, jak patrze na te komentarze, to płakać się chcę. Co się porobiło z tą stroną? kiedyś było zajebiście i miło, a teraz nawbijało tutaj 'MEGA WIELKICH FANÓW", którzy reprezentują beznadziejny poziom.
Dj PaTo07
Zarejestrowany od: 741 dni
Oceny: -466
Chelsea Londyn Bayern Monachium Lech Poznań Polska Real Madryt FC Barcelona
24.10.2015 / 18:53:50
PORAŻKA ZNOWU CO SIE STAŁO BRAMKA ZA BRAMKĄ POWINNA BYĆ CHELSEA MA CIE SIE STARAĆ O WIELE WIELE LEPIEJJJ.\
1642573
Zarejestrowany od: 632 dni
Ilość komentarzy: 2152
Oceny: +8100
Górnik Zabrze Polska
24.10.2015 / 18:42:24
Kolejna porażka Chelsea to jest żałosne brawo WHU .
Patryk07
Zarejestrowany od: 1429 dni
Ilość komentarzy: 985
Oceny: +11455
24.10.2015 / 18:28:27
Przed meczem lidze mistrzów cytat jednego z zawodników " Ten mecz to dla nas nowy początek " ...
Oceny: +11150
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
/ -14
Kibice $hity Plastikowego klubiku wypierdalać pod swoje skróty!
Mario1994
Zarejestrowany od: 1460 dni
Ilość komentarzy: 313
Oceny: +2071
Chelsea Londyn PSG Francja Ruch Chorzów
24.10.2015 / 18:17:45
Słaba gra jak to w tym sezonie często się zdarza, ale również Chelsea miała trochę pecha. Między innymi gol ze spalonego, piłka ledwo dotykająca linii bramkowej i czerwona kartka po niepotrzebnym faulu Matica. Już nie wspominam o tym, że po sprzedaży Cecha podstawowy bramkarz doznał kontuzji. Niby Begovic broni to co ma bronić, ale nie wyróżnia się jak kiedyś Cech.
Petr! Wracaj!
radeek1987
Zarejestrowany od: 847 dni
Ilość komentarzy: 807
Oceny: +28709
24.10.2015 / 18:17:22
Niesamowicie się Młoty mobilizują w tym sezonie na potentatów i wygrywają z nimi. Młoty najmocniejsze w Londynie najpierw wygrane derby z Arsenalem potem z Orłami, a teraz z Chelsea.
Machorek
Zarejestrowany od: 1441 dni
Ilość komentarzy: 1286
Oceny: +6376
24.10.2015 / 18:16:05
przecież wszystko jest ok nie ??? Jose !!!! ??
nemrod51021
24.10.2015 / 18:10:29
Na początku to się cieszyłem, że Chelsea dostaje w dupę, ale teraz to już mi ich szkoda. Nawet w LM nie mają lekko mimo, że mają potencjalnie jedną z najprostszych grup
Labret
Zarejestrowany od: 1516 dni
Ilość komentarzy: 2212
Oceny: +17657
24.10.2015 / 18:03:15
Ciekawe dokąd przejdzie Payet po sezonie, bo na pewno będzie miał kilka ciekawych propozycji.
K.R.U.L.
Zarejestrowany od: 1077 dni
Ilość komentarzy: 1703
Oceny: +13753
Manchester United Francja Parma Atlético Madryt
24.10.2015 / 18:12:56
Noo dokladnie, ten gosc jest niesamowity.
W Marsylii gral dobrze, a teraz jest poprostu zajebisty :v
kamil16813
Zarejestrowany od: 1031 dni
Ilość komentarzy: 504
Oceny: +2778
Arsenal Londyn Liverpool FC Borussia Dortmund AC Milan Legia Warszawa Polska FC Barcelona Stal Rzeszów
24.10.2015 / 18:00:45
Chelsea gra takie gówno, że nawet Lech by ich pokonał.
Szczecinianin
Zarejestrowany od: 826 dni
Ilość komentarzy: 1416
Oceny: +6428
24.10.2015 / 18:13:04
Ja tam bym w meczu Lech - Chelsea (gdyby takowy był) obstawił remis.
CFC $$IE
Zarejestrowany od: 852 dni
Ilość komentarzy: 103
Oceny: -1027
Arsenal Londyn
24.10.2015 / 17:59:46
Kibice Czel$a macie za swoje :d Tamten sezon naśmiewaliscie sie z innych teraz my sie posmiejemy z was buhahaha!!!! Troche pokory dzieci Romana.
fusiek123
Ilość komentarzy: 1206
Oceny: +8053
Chelsea Londyn
24.10.2015 / 20:19:41
Widać po twojej nazwie i sposobie pisania, że jesteś prawdziwym, dojrzałym kibicem. Wiadomo, że tacy jak ty się śmiali z innych. Dla ciebie każdy kibic Chelsea jest na twoim poziomie kibicowania, że zamiast normalnej nazwy masz cfc $$ie?? Żałosne, mimo to jak widać masz wielu wtórujących towarzyszy. Nie pozdrawiam.
Przemoo666
Zarejestrowany od: 945 dni
Ilość komentarzy: 49
Oceny: +561
Argentyna Belgia Manchester United West Ham United Borussia Dortmund AC Milan Juventus Turyn Polska FC Barcelona
24.10.2015 / 17:57:22
Przyjemnie sie oglada West Ham jak rozwala kolejno topowe druzyny Premier League
CFC $$IE
24.10.2015 / 17:56:58
Gówno I Piach, tak mozna nazwac gre Ruskich.Hazard chlopie uciekaj z tego tonącego okretu,bo sie marnujesz przy tym Hujose.
24.10.2015 / 18:04:32
Dokładnie, gość wyróżnia się na tle kolegów.
Labret
24.10.2015 / 17:55:20
Andy Caroll- drewno, ale dobrze lata. Begoviciowi piłka leciała prosto w ręce, ale miał na to wyjebane.
malymagic
Ilość komentarzy: 132
Oceny: +639
24.10.2015 / 17:54:50
ale ze niby chelsea? mi tam zal ich nie jest.. maja gwiazdy moga wygrywac, trzeba tylko grać:)
Przestań! Tak dalej mają grać i chuj:)
PS. Jak wy ( United ) dwa lata temu byliście w czarnej d.pie za czasów Moysa to fani Chelsea mieli beke z was jak nikt inny.
24.10.2015 / 18:15:56
/ -26
Morda Lamusku! Pojechal 5 lat temu do Anglii I wielki kurwa kibic sie zrobil hahaha potrafisz tylko pokazywać jakie gowno masz w mozgu
/ -22
Tak mowisz do mamusi gdy mowi do cb ze sie nie uczysz?
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - West Ham United - Chelsea Londyn 24.10.2015 wynik: 2:1 z dnia 24.10.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.