Ilość komentarzy: 7244
Oceny: +38554
Juventus Turyn
26.10.2015 / 08:55:24
Spoko, niedługo przyjdą wygrane. Dobrze że Klopp ma taki żywioł, może wreszcie zarazi tym zawodników bo grać potrafią tylko trzeba ich zmotywować. Już w sobote będzie bardzo ciekawy pojedynek z Chelsea, nie moge się doczekać.
AdrianArsenal4
Zarejestrowany od: 797 dni
Ilość komentarzy: 1185
Oceny: +7279
Arsenal Londyn
25.10.2015 / 23:10:05
Reakcja Kloppa przy bramce Benteke trochę przesadzona, wyglądało to tak jakby Liverpool wygrał ligę :)
WeAreLiverpool
Zarejestrowany od: 1073 dni
Ilość komentarzy: 1098
Oceny: +5210
Liverpool FC
25.10.2015 / 23:16:44
Przyzwyczaj się. Klopp taki już jest energiczny i bardzo, bardzo dobrze ;)
CTH
Zarejestrowany od: 1646 dni
Ilość komentarzy: 369
Oceny: +1654
25.10.2015 / 21:10:42
Szkoda, niewiele brakowało Liverpoolowi. Fajnie zobaczyc znów szalejącego Kloppa.

Tak blisko...
Nwm skąd wy wzięliście te statystyki, bo The Reds strzelał w światło bramki 2 razy, a Southampton 3 razy...
Kolejny remis, mecz w drugiej połowie bardzo dobry w wykonaniu Liverpoolu, strzelili bramkę i zabrakło koncentracji by zachować to 1:0, mecz w obronie zagrali bardzo dobrze, aż do momentu straty gola.
Moreno za często się podpala pod polem karnym rywala, bardzo umiejętnie włącza się do ofensywy, ale nie wie później co zrobić, w drugiej połowie mógł spokojnie dograć do Lallany by ten strzelił na pustą to on pieprznął ile ma sił w nodze na oślep, to nie była pierwsza sytuacja w tym meczu.
Benteke wszedł i naprawdę zrobił wielką robotę i nie mówię tutaj o samej bramce, wyróżniał się na boisku i mam nadzieję, że od następnego meczu zobaczymy go już od 1 minuty meczu, Origi kompletnie niewidzoczny w 1 połowie.

Coraz lepiej to funkcjonuje, widać pracę Kloppa, zawodnicy nie boją się rozgrywać piłki w obronie, wprowadził Jurgen to, że muszą być pewni siebie i swoich umiejętności.
Sakho co mecz pokazuje jaki z niego dobry obrońca i bardzo się cieszę, że Klopp jego wystawia,a nie tak jak Rodgersik wystawiał Lovrena co miał na mecz kilka baboli w swoim udziale.

Następny mecz gramy z Chelsea i może na Stamford Bridge Jurgen odniesie swoje pierwsze zwycięstwo z The Reds mam taką nadzieję.
YNWA!
25.10.2015 / 23:15:40
Jeszcze Klopp musi wyciągnąć i wyjebać z nich ten pesymizm, tj. po utracie bramki brak wiary w sukces co zresztą wspomniał na konferencji.
Stachu51
Zarejestrowany od: 837 dni
Ilość komentarzy: 167
Oceny: -688
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Juventus Turyn Inter Mediolan
No i KLOPs
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Liverpool FC - Southampton FC 25.10.2015 wynik: 1:1 z dnia 25.10.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.