Ilość komentarzy: 2673
Oceny: +8064
Manchester United Newcastle United Napoli Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
28.10.2015 / 18:47:44
niepotrzebnie Wolfsburg zagrał a raczej próbował grać autobusem jak widać ,że do takiej gry się nie nadaje.Mimo ,że wynik jednak lepszy niż kilka tygodni temu w Monachium to gra dużo gorsza.
piżmak
Zarejestrowany od: 854 dni
Ilość komentarzy: 1014
Oceny: -463
Tottenham Hotspur Juventus Turyn Legia Warszawa Polska FC Barcelona
28.10.2015 / 18:30:51
Bayern ma najlepsza druzyne to glowny faworyt do wygrania LM dla mnie.Ten Costa jest niesamowity
28.10.2015 / 13:19:36
Bayern zrobił świetne transfery Costa jest niesamowity a Coman niewiele gorszy. Taka machina śmiało może myśleć o finale Ligi Mistrzów. Cieszy jedno ,że polak w niej uczestniczy :P
chamstwo
Zarejestrowany od: 1427 dni
Ilość komentarzy: 7231
Oceny: +38377
Juventus Turyn
28.10.2015 / 11:27:49
Costa pokazał że Robben może być już jego zmiennikiem. Muller jest zabójczy. Bayern w 1 połowie grał jak na konsoli. W Niemczech prawdziwa maszyna, może wreszcie w tym sezonie wyjdzie Pepowi także w Europie. Załatwienie Costy i Comana na ten rok to był świetny ruch.
Oceny: +14138
Arsenal Londyn Olympique Lyon Borussia Dortmund Fiorentina Napoli Górnik Zabrze Polska Real Madryt
28.10.2015 / 02:46:38
Prowokatorzy znów wypisują bzdety na temat Roberta. Pie*dolić ich !
28.10.2015 / 00:26:52
Recepta dziś na Wolfy? Wrzutki na długi słupek.
marzena227
Zarejestrowany od: 1459 dni
Ilość komentarzy: 1
Oceny: +24
27.10.2015 / 23:34:08
widać było że LEWY miał za zadanie odwracać uwagę obrońców bo oni jego się obawiali po ostatnim meczu. w obu golach Muller był bez krycia , choć mi się najbardziej pierwsza bramka D. Costa podobała, ładnie podkręcona weszła tam gdzie miała wejść
chamstwo
28.10.2015 / 11:29:03
Dokładnie. Lewy wykonał swoje zadanie w pełni, własnie dlatego już do przerwy Bayern dał rade wpakować 3 i w drugiej grać spokojnie nude.

Oceny: +4917
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Manchester City PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Legia Warszawa
27.10.2015 / 23:02:09
No Bayern kosa znów dobry mecz Roberta szkoda ze bez gola ale zdarza sie.W tym meczu bayern wygral gdyz mial wiecej strzelonych bramek xd
Bimel
Zarejestrowany od: 529 dni
Ilość komentarzy: 22
Oceny: +62
Arsenal Londyn Bayern Monachium Juventus Turyn Lech Poznań Ruch Chorzów Ruch Radzionków
27.10.2015 / 22:43:58
Bayern kolejna wygrana, oby tak dalej #FCB1000
1642573
27.10.2015 / 22:42:27
Coman wraz z Costą wprowadzili się do Bayernu świetnie ich szybkość mówi sama za siebie .
Rivaldo
Zarejestrowany od: 1527 dni
Ilość komentarzy: 398
Oceny: +4672
27.10.2015 / 22:38:53
Szpaku odkrył kolejnego zawodnika, Duuglas Kosta :)
KarasMaster
Zarejestrowany od: 1642 dni
Ilość komentarzy: 97
Oceny: +1600
Chelsea Londyn Leicester City FC
27.10.2015 / 22:34:22
Spokojna wygrana Bayernu, szkoda tylko że nasz rodak nie strzelił,tylko po to oglądam mecze bayernu, tak jak i innych klubów z polskimi piłkarzami. Mam nadzieje ze wszyscy będą w szczytowej formie gdy zrobimy najazd na Francję :)
JKBC
Ilość komentarzy: 28
Oceny: +214
Liverpool FC Leicester City FC Bayern Monachium AS Roma Polska Sevilla Pogoń Siedlce
27.10.2015 / 22:24:29
W pierwszej połowie był ciekawy mecz działo sie sporo akcji oczywiście na bramke wilków, natomiast w drugiej połowie jak można było przewidzieć kilka dobrych akcji a poza tym nic ciekawego. Szoda, że lewy bez bramki ale żyje sie dalej.
1642573
27.10.2015 / 22:24:15
Wolfsburg nie wyciągnoł żadnych wniosków z gry i kolejna wygrana Bayernu .
Marek1990
Ilość komentarzy: 30
Oceny: +199
Liverpool FC Borussia Dortmund Polska
27.10.2015 / 22:23:14
Lewy może nie strzelił, ale ma słabsze mecze i lepsze jak każdy gracz więc nie ma co gadać, że się skończył, co najwyżej jego mega forma, ale zobaczycie następne mecze będzie strzelał.
/ -95
Ten mecz pokazuje, że Lewy to cienias, a jego chwilowy wzlot to był czysty przypadek. Dlatego Lewy nigdy nie osiągnie poziomu CR7.
JKBC
Oceny: +214
27.10.2015 / 22:28:03
Wiedziałeś chociaż jedną bramkę Bayernu? Lewy miał za zadanie wziąć za sobą obrońców by Muller był nie kryty na pozycji do strzału i mógł strzelić bramke.
kamil16813
Zarejestrowany od: 968 dni
Ilość komentarzy: 490
Oceny: +2640
Arsenal Londyn Liverpool FC Borussia Dortmund AC Milan Legia Warszawa Polska FC Barcelona Stal Rzeszów
27.10.2015 / 22:21:18
Twoje trolle już na nikim nie robią wrażenia. Pis joł.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - VfL Wolfsburg - Bayern Monachium 27.10.2015 wynik: 1:3 z dnia 27.10.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Niemcy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.