Ilość komentarzy: 85
Oceny: +675
Chelsea Londyn Polska Atlético Madryt
28.10.2015 / 18:37:13
Ogólnie Hazard jak i cały zespół w tym meczu akurat "grali w piłkę" co w tym sezonie im się nie zdarzało :P Nie można podsumować występu Edena na podstawie kilku minutowego skrótu oraz niewykorzystanego karnego :P widać było u niego chęć gry, brania na siebie odpowiedzialności i ciekawych kombinacji... po prostu były częste przebłyski starego Hazarda, które jak wszyscy wiemy niestety nic nie dały ;/ heh Jeśli ten karny nie wpłynie na niego bardzo negatywnie to myślę a bynajmniej mam nadzieje, że będzie już tylko lepiej !! :)
Oceny: +4937
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Manchester City PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Legia Warszawa
28.10.2015 / 17:33:54
Z ciezka reka na sercu przyznaje ze Stoke City ROZPIERD... CHELSEA
Digors
Zarejestrowany od: 1168 dni
Ilość komentarzy: 1240
Oceny: +6480
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Anglia Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg Borussia M'gladbach Juventus Turyn
28.10.2015 / 15:49:12
wszyscy Hazard Hazard to samo jest jak Messi , Ronaldo bez formy to samo jest co teraz ciskanie Hazarda , ok Hazard fakt bez formy ale nie przesadzajmy kto wogole w Chelsea jest w formie 2-3 piłkarzy ? cos gra a reszta ? nic
28.10.2015 / 13:11:48
Chyba dni Jose Mourinho są policzone. Niby najmniej ważny Puchar ze wszystkich ale znowu porażka tym razem w karnych.
chamstwo
Zarejestrowany od: 1486 dni
Ilość komentarzy: 7424
Oceny: +40018
Juventus Turyn
28.10.2015 / 11:22:33
Ten karny Hazarda to było idealne podsumowanie jego 'formy' jak i całej Chelsea. Wymęczyli się 120 minut i gówno z tego. Zespół jest kompletnie popsuty. Nawet Lech już odbił się od dna, cierpliwość do Jose może się niedługo skończyć.
28.10.2015 / 10:59:49
Ale to jest jednak pewna słabość biorąc pod uwagę szanse w lidze mistrzów. Wymagająca liga krajowa prowokuje kryzysy, zmniejsza siłę i szanse w międzynarodowych rozgrywkach.
28.10.2015 / 09:37:42
Chelsea pokazuje, że nie jest żadną wielką potęgą. Temu klubowi daleko jest do Bayernu, Realu czy Barcy. Jeśli ktoś w Anglii może do nich nawiązać to chyba tylko Manchester City, bo jest najbogatszym klubem tam.
28.10.2015 / 08:50:10
Po latach napinek nadszedł czas pokory dla pięknego, zajebistego Jose. Przyda mu się, ciekaw tylko jestem czy to go jakoś zmieni czy wciąż będzie robił z siebie pajaca.
Fafaq
Zarejestrowany od: 1506 dni
Ilość komentarzy: 8
Oceny: +23
28.10.2015 / 07:29:50
Wszyscy śmieją się z Chelsea a tak naprawdę obiektywnie patrząc na ich skład nie mają w nim zbyt wielu ciekawych grajków, dokładnie tylko dwóch - Courtois i Hazard. Jak wiemy pierwszy ma kontuzje a drugi formę zgubił w tamtym sezonie. Reszta to typowi przeciętniacy na ławkę do Realu, Barcy czy Bayernu. Ale po kolei, od razu dodam, że nie odnoszę się do tylko do tego meczu - Ivanovic na prawej, mało zwrotny i powolny, środek obrony - Terry - najlepsze lata za sobą, Cahil - typowy przeciętniak, lewa strona - Zouma - młody, bez doświadczenia, Azpilicueta - w którym klubie PO gra na lewej obronie?. Pomoc - Ramires, Willian i Oscar - typowe brazilijskie "gwiazdeczki", coś niby potrafią ale nie za dużo, od czasu do czasu strzelą jakaś ładną bramkę i to by było na tyle. Matic - jeden z lepszych ale również nie wybitny. Atak - Hazard - dobry zawodnik ale bez formy, Costa - zawodnik jednego sezonu, zwykły burak, Remy - wieczny rezerwowy, Falcao - bez formy od pięciu lat. Wiem, że wielu zawodników pominołem ale wybrałem tych, którzy grają najwięcej w tym sezonie i jak widać Chelsea ma przeciętną kadrę w porównianiu do Barcy ( Messi, Suarez, Neymar, Iniesta, Rakitic) Bayernu ( Lewy, Robben, Muller, Nuer, Lahm ) czy Realu ( Ronaldo, James, Modric, Kroos, Benzema, Ramos, Varane czy Navas).
CTH
Zarejestrowany od: 1701 dni
Ilość komentarzy: 370
Oceny: +1638
28.10.2015 / 08:42:50
No fajnie się pisze o przeciętności zawodników, w momencie, gdy nie mają formy... W poprzednim sezonie Ci "przeciętniacy na ławkę Realu" byli wymieniani na swoich pozycjach w czołówce światowej. Obrońcy, po których teraz jeździsz, w zeszłym sezonie tworzyli najlepszą defensywę w BPL, Costa choć ma słabe mecze i - owszem - jest burakiem, strzelił 20 bramek w 26 meczach i generalnie od 4 sezonów strzela ponad te 20 goli. Słabo? Jednosezonowiec? Trochę można się zgodzić z pomocą, ale też Fabregas, Ramirez, Oscar, Hazard czy później Matic w poprzednim sezonie zdominowali niejeden mecz.
28.10.2015 / 01:10:59
daruje juz sobie ten serwis. skrot z du** z 1 bramka, tak bym zobaczyl gdzie indziej a tak juz wynik wiem z tego gow**
Sweet Darkness
Zarejestrowany od: 899 dni
Ilość komentarzy: 678
Oceny: +6926
Manchester United
28.10.2015 / 00:21:04
Najgorszy scenariusz dla CFC, wymęczyć czołowych graczy przez 120 min i nie awansować.
27.10.2015 / 23:43:53
hahahahahah Abramowicz ile jeszcze ???? !!!!! ????
27.10.2015 / 23:39:11
Jak się coś wali to już się wali na całego, nawet szczęścia w karnych nie mamy.. Cholernie mi szkoda całej drużyny, zagrali na prawdę dobrze, a wynik znów do tyłu to już robi się nudne..
pastek1974
Zarejestrowany od: 1294 dni
Oceny: +1269
27.10.2015 / 23:39:10
tragizm,żal mi było tego Stoke w 91 min ale jak widać pięknie dogrywke w dziesiątkę przetrwali i proszę...przeciwko Mourin...

27.10.2015 / 23:32:48
Ja rozumiem, że nie zawsze się wygrywa, ale to przekracza wszelkie pojęcia. Za niedługo będą memy, czy Mourinho zbiera punkty! To już Lech się przełamał i wygrał 2 razy z mocnym rywalem.
27.10.2015 / 23:32:24
Jak Chelsea będzie tak dalej grać skończą jak Milan kilkukrotni zdobywcy LM a teraz walczą by nie spaść z ligi
krul
Zarejestrowany od: 574 dni
Ilość komentarzy: 475
Oceny: +3944
Leicester City FC Termalica Nieciecza
27.10.2015 / 23:42:09
bez przesady z tym Milanem, najgorsze miejsce jakie zajeli w ostatnich latach to 10, wiec do spadku troche daleko. Co nie zmienia faktem, że stali się ligowym średniakiem.
27.10.2015 / 23:28:46
Butland kapitalna obrona przy strzale Hazarda i niespodzianka stała się faktem.
Aresza
Zarejestrowany od: 856 dni
Ilość komentarzy: 130
Oceny: +1131
Liverpool FC Bayern Monachium Polska FC Barcelona
27.10.2015 / 23:29:33
Hazard coś ostatnio bez formy ? Czy tylko ja mam takie wrażenie ?
Mario1994
27.10.2015 / 23:27:54
Porażka..... Nie widziałem jeszcze przebiegu karnych, ale 0 obronionych? No bez jaj. 3 bramkarz trochę się nie spisuje.
27.10.2015 / 23:06:05
Nie no kur.... Walters pierdolnął :D stary Irlandczyk ale zrobił to naprawdę ładnie :)
sad1sta
Zarejestrowany od: 1152 dni
Ilość komentarzy: 4352
Oceny: +31604
27.10.2015 / 22:58:27
murinio chcial odpuscic puchar zeby bylo wiecej sil na ratowanie ligi, a tu jakis idiota strzelil w doliczonym czasie :/
Dowski123
Zarejestrowany od: 627 dni
Ilość komentarzy: 120
Oceny: +575
Manchester United Bayern Monachium AC Milan Widzew Łódź Ruch Chorzów Polska Real Madryt Pelikan Łowicz
27.10.2015 / 22:52:11
91 minuta i... Gooooooooooooool HELENA MAN ZAWAŁ
27.10.2015 / 22:52:07
Ajjj minutka, może dwie i zaczęłoby się dziać sporo na linii Abramowicz Mourinho.
27.10.2015 / 22:46:40
jeszcze jakby była zagrożona :D tu nie real że się zwalnia trenera po wygraniu lm :D
27.10.2015 / 22:53:11
po wygraniu LM akurat go nie zwolnili tylko sezon pozniej po nie wygraniu niczego :) a co do Mou to nie wierze, ze jest niezagrozony zwolnieniem. To tylko dobra mina do zlej gry
BlueDay
27.10.2015 / 22:54:31
akurat nie miałem mou na myśli tylko carlo zwalniają najlepszego trenera a przyjmują grubasa :D
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Stoke City - Chelsea Londyn 1:1 (karne 27.10.2015 wynik: 1:1 (karne 5:4) z dnia 27.10.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.