Ilość komentarzy: 662
Oceny: +4917
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Manchester City PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Legia Warszawa
01.11.2015 / 22:54:58
Brawo City kolejny mecz wygrany .De Bruyne kolejny dobry mecz w jego wykonaniu szkoda niestrzelonego karnego ale są 3pkt czyli to o co się walczyło w tym meczu
M.King
Zarejestrowany od: 512 dni
Oceny: +10
01.11.2015 / 21:10:07
Wiadomo że liga angielska jest najlepsza na świecie ale City jeśli mierzy w mistrzostwo to musi jeszcze lepiej grać.Widać że brakuje Sergio Aguero ale na szczęście jest Kevin De Bruyne który wart był tych pieniędzy bo jak nie strzeli gola to przynajmniej zaliczy asystę.A bramkarze dali dziś kibicom lepsze show niż kabaret Neo-nówka.
Oceny: +10909
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
31.10.2015 / 18:17:35
O skurwesyn :o szkoda, że nie mogłem oglądać :/ Ale powiem krótko: gra się do końca :) drużyna kolejny raz w tym sezonie pokazała charakter strzelając gola w ostatnich minutach, oby tak dalej :)))
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Manchester City - Norwich City FC 31.10.2015 wynik: 2:1 z dnia 31.10.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.